Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940

Наказ МОН № 1050 від 08.10.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1050 від 08 жовтня 2015 року

Про внесення змін до наказу
Міністерства освіти і науки України
від 16 вересня 2015 року № 940

Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році", виклавши пункт 3 у такій редакції:

"Провести з 5 по 30 травня 2016 року державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня з трьох предметів".

2. Затвердити зміни до переліку навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році, що додаються.

3. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатній службі) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       Сергій Квіт

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
жовтня 2015 року №

Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році

№ з/п

Назва навчального предмета

Форма проведення державної підсумкової атестації

Примітка

1.

Українська мова

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

 

2.

Іноземна мова

У навчальних закладах

 

3.

Математика

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу

Історія України


Директор департаменту       Ю. Г. Кононенко

Освіта.ua
08.10.2015

Популярні новини
Українським школярам розповідатимуть про рашизм У навчальні програми відтепер будуть включені поняття «русскій мір» і «рашизм»
Більшість батьків і вчителів за онлайн навчання Думки батьків та вчителів щодо форм навчання є різними і залежать від регіону проживання
У Києві відмовилися від російської мови у школах Освітніми програмами шкіл міста не передбачається викладання предметів російською
У МОН надали рекомендації з виховання учнів МОН надало педагогам рекомендації щодо організації виховного процесу в новому навчальному році
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Доброго дня.Моя дочка вчиться на другому курсі коледжу.Чи може вона зареєструватись і складати ЗНО після другого курсу для того,щоб мати змогу вступити до університету
Людмила
Як виставляється оцінка (бал) з історії України з ДПА - з урахуванням всього матеріалу (з найдавніших часів), чи тільки ХХ ст.?
Лариса
А як здають ДПА студенти у навчальних закладах 1-2 рівнів акредитації, після закінчення другого курсу??? Інформації - нуль!!!
sergey1979
Міністерство мусить вказати, що робити у травні - випадає майже місяць навчання. Чи між ЗНО/ДПА будуть уроки? Накази говорять загадками. Метод ущільнення не додає знань.
Яна
Якщо моїй дитині потрібно ЗНО з англійської для вступу , то чи буде враховуватися результат ДПА в 11 класі як ЗНО?
ЗНО
Для Яна: ні. ЗНО з англ.мови треба буде складати у червні
Коментувати
татьяна
Объясните пожалуйста,я выпускница прошлого года,то как в нашем случае,в обычном режиме регистрироваться на ЗНО и сдавать предметы необходимые для выбранного мной направления?(иностранный язык входит в перечень предметов для моего направления)
марыя
Чому так не справедливо поступили з тими дiтьми якi поступають в медичний ?Чому не дали на вибiр математику iсторiю або хiмiю Як дiти якi проживають в селi де не маэ профiльного класу i згiдно шкiльноi програми 5раз в тиждень математика мають здати хiмiю ?
eva
Я вагалі не можу зрозуміти - коли буде зно? у яких числах? у березні чи у травні? я не складаю дпа, так як вже закінчила школу
Лилия
А иностранный язык можно выбрать?
Марія
Для Лилия: так
Коментувати
Виталия
Чи можна здати і Історію і Математику???Для вибраного вузу написано обовязкові предмети : Мова література, математика і історія України
Марія
Для Виталия: так
Коментувати
васька
Чи потрібно здавати ЗНО для вступу на заочний після ліцею?
Наталя
Чи здаватимуть ЗНО з математики студенти коледжів, які отримують середню освіту в коледжі, закінчують 2 курс і продовжують навчання у коледжі?
оксана
Для Наталя: ні, не здаватимуть зно, атестація буде проходити в коледжі
Коментувати
Іванна
Підскажіть будь ласка,якщо я буду здавати математику та історію,чи можу я вибрати головний,чи 2 ці предмети я маю здавати як обов*язкові?
Марія
Для Іванна: Звісно, можеш. Один піде в атестат, а інший просто залишиться сертифікатом ЗНО.
Коментувати
Валерія
Питання щодо зно з англійської: чи маю я здавати додатково англійську мову у форматі зно, якщо я вже здам її при школі, ураховуючи те, що для вишу, куди я вступаю, сертифікат з англійської мови обов’язковий?
Наталія
Для Валерія: так, в школі Ви здаватимете ДПА (не у формі ЗНО). Тому, якщо для вступу потрібен сертифікат ЗНО з англійської, Ви маєте здавати ЗНО (вже після випускного).
Коментувати
Юля
если ты сдаешь ДПА в школе, то ЗНО надо сдавать или нет?
Мария
Для Юля: если тебе для поступлени надо только
Коментувати
Михаил
А тепер запитання? У медичних ВНЗ також буде математика чи історія? Або прибумають тільки своє , один а у нас тільки історія, а інший внз- а у нас маиематика
Инна
Для Михаил: Мед универам никогда математика и история не были нужны-не путайте обязательные и дополнительные ЗНО.-Сдали обязательные и записались на дополнительные (биология и химия) Список опубликован на сайте медвузов по специальностям.
мила
вы теперь можете зарегистрироваться на химию и биологию для мед.
люда
Чому діти ,які йдуть в медвуз не в одинакових умовах з іншими. Чому мають здавати 4 предмети? Для чого перевантажувати дітей.
Коментувати