Популярні новини
Тривалість відпусток освітян відновлено Парламент ухвалив законопроект, що врегульовує питання тривалості відпусток
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
класний керівник
1.3. Список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається керівником навчального закладу за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу і затверджується на засіданні педагогічної ради шляхом прийняття відповідного рішення Дуже цікавить - 10 класс - враховуються лише річні?? Семестрові не враховуються?? Якщо 10 клас всі річні 10-12, а в семестрі є одна 9, то це яка медаль??
емvina
Для класний керівник: однозначно срібна.Враховується весь табель-хоч одна 9-медаль вже срібна
sveta
Для класний керівник: то це срібна медаль
Коментувати
я вчитель
Не знала в яку тему написати.... Чи може хтось порекомендувати як провести випускний вечір без вручення атестатів та медалей? У нас, в Чернігові, атестатів немає і невідомо коли будуть. Кажуть - не встигли надрукувати...
Олена
Скажіть будь ласка, чи стосуються ці вимоги оцінок варіативної складової? Якщо був претендент на золото, а у ІІму семестрі отримав 9 зі спецкурсу? (І семестр - 11, річна - 10) Дякую.
Татьяна
Чи може випускник отримати золоту медаль,якщо отримав 9 на ДПА,але річне оцінювання в 10 класі 10,та І семестрі 11 класу теж 10 ?
Школа Спеціалізована
За новим положенням у п.1.3 вказано, що список претендентів на нагородження Золотою або Срібною медалями визначається за результатами річного оцінювання в 10 класі та І семестрі 11 класу А в п. 2.2 не уточнюється які результати семестрів брати, тобто Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану. Якщо учень мав 9 у першому семестрі 10 класу, а річну 10 (це вже третій предмет) то чи можна його нагороджувати Срібною медаллю?
Олена
Чи може випускник отримати срібну медаль, якщо отримає 9 на ДПА
Наталия
Для Олена: може, якщо це не третя 9
Коментувати