Популярні новини
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Чи можна нагородити срібною медаллю, якщо є одна 9 і одна 8 балів?
Люся
Для Оксана: Ні, не можна.
Коментувати
Евгенія
Підкажіть, будь-ласка, якщо дитина закінчує 11 клас на відмінно, отримує по ДПА 12 та 11 балів, але виявила подати заяву на апеляцію по ЗНО. Чи отримає вона на випускному золоту медаль, атестат, чи це все уже буде після апеляції?
євгенія
Для Евгенія:
євгенія
Для євгенія:
vb[aqkj
Для євгенія:
Коментувати
Наталія
якщо дпа 12 та 11 а третій - 8 , то медаль буде чи ні?
Andrew Buz
Для Наталія: на жаль, ні, навіть срібної
Коментувати
Наталия
Скажіть, хто знає, якщо дитина перебувала 11 клас за програмою навчання в США, чи можливо для неї отримання золотої медалі?
валерия
Добрый день! Нужна справка и срочно! По двум обязательным ДПА оценка 10 и 11 баллов, а вот по третьему 9. Претендовали на серебряную медаль. Получим мы ее или нет?
Катя
Для валерия: У випадку, коли це тільки друга 9, то, безперечно, отримаєте)Але якщо ви вже мали дві оцінки 9,а це вже третя, то тоді ви не медалістка)
Коментувати
ярина
для медалі потрібні тільки оцінки 10-12дпа з двох обов’язкових предметів чи і за третє дпа?
Роман
Якщо у мене в 10-ому класі в першому семестрі дві 9-и, а в другому три 9. Але річна виходить що всього дві 9 то не буде срібної медалі?
Іра
Якщо у мене в 10 класі за перший семетр з одного предмету вийшла 9, а за дрний семестр і річні відмінні, то чи можу я претендувати на золоту медаль?
Завуч
Для Іра: Ні. Тільки срібна.
Irina
У мене в першому симестрі у 10 класі з двох предметів 9 б , у другому семестрі ще одна 9 з іншого предмету , але річні всі 10 , в 11 класі річні тільки 10 , 11 я можу претендувати на якусь медаль ?
Коментувати
Сергій
У мене за тему одна 9 а по іншим предметам усе добре я в 10 класі чи можу я претендувати на золоту медаль?
Завуч
Для Сергій: нІ
Оля
Можете, бо поточні оцінки не важливі
Коментувати
Валентина
Які поточні оцінки можуть бути у претиндентів на Золоту та срібну медаль.Чи може бути 6,7,8?
Завуч
Для Валентина: ДОПУСТИМІ
Юлія
На який документ можна опиратись?
Коментувати
Наталія
Все на відмінно. ДПА з історії 8 балів . Хто вирішує чи буде медаль?
Олександр
Для Наталія: ніхто цього вже не вирішує, там все чітко написано "оцінки не нижче 9, не більше ніж з двох предметів"
Коментувати
макс
за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.
Оля
скажіть будьласка а якшо нема жодної 9, а лише одна 8 з ДПА - на срібну медаль можна розраховувати?
олена
Для Оля:
таїсія іванівна
Для Оля: в МОЄЇ ДОЧКИ ТА Ж САМА СТОРІЯ. дВІ дпа 11, А ІСТОРІЯ 8. нЕ МОЖУ НІ В КОГО ДІЗНАТИСЯ
Наталія
Доброго дня. Така ситуація : дитина відпрацювала всі 11 класів з олімпіадами і різними конкурсами кожен рік на відмінно. На ЗНО з історії хвилювання і результат - ДПА 8 балів. Чому немає медалі? Де справедливість? З першого класу надія і праця, а потім біль і розчарування . Нащо так травмувати дітей?
Коментувати
Оля
Доброго дня, в мене в 9 класі була одна 9 і в 10 була одна 9 . А в 11 класі першому семестрі одна 9 але в річній получається дві дев’ятки .Скачать я маю право отримати срібну медаль, якщо так то чому мені її не дають?
анонім
Для Оля: ні. бо їх більше ніж 2 у вас
Коментувати
Вікторія
Доброго дня, в мене в і 9 і в 10 була одна 9, а в 11 класі дві 9 і як я розумію мені повині дати срібну медаль, але мені її не дають.Поясніть будь ласка чому?
Інна
Для Вікторія: за весь період навчання в старшій школі має бути максимум дві 9. У вас були дев’ятки в 9, 10 і 11 класі, всього чотири, тож медалі не буде
Коментувати
наталія
Якщо в мене в 9 класі була одна 9 в першому семестрі а в другому 10 то я можу отримати золоту медаль?
Іванка
Доброго дня, якщо у мене в 10 класі була одна 9 в першому семестрі, а річні 10-12 чи можу я бути притендентом на золоту медаль?
Антон Яворський
Якщо в мене у десятому класі 4 дев’ятки були в першому семестрі, а в другому семестрі 10-11 і річна вийшла з трьох предметів, (четвертий 9),а в одинадцятому класі в мене 10-11. В мене може бути срібна чи золота медаль?
sveta
Для Антон Яворський: за10 та 11 класи має бути не більше двох 9...то це буде срібна медаль. У Вашому ж варіанті ні про яку медаль не може бути й мови. Почитайте Положення про медалі
Коментувати
Вікторія
Доброго дня! Якщо за І семестр учень 10-го класу отримав 9 балів з двох предметів, може він бути претендентом на золоту медаль?
sveta
Для Вікторія: ні. Якщо більше 9 не буде, включаючи і результати зно, то буде срібна медаль
Коментувати
Алина
Доброго дня! В мене таке запитання! Чи впливає здача ЗНО на отримання золотої або срібної медалі? І якщо так, то що буде школі, якщо учень-медаліст не здав на відмінно ЗНО?
Марина
Для Алина: Якщо ви не здасте ДПА у формі ЗНО на відмінно то школа вам нічим допомогти не зможе: в атестат піде оцінка, яку ви отримали на ЗНО і медалі не буде.
Коментувати