Про проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Лист ІІТЗО №1.4/18-4108 від 22.12.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

№1.4/18-4108 від 22 грудня 2011 року

Міністерство освіти і науки,
молоді та спорту Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти

Про проведення III етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з педагогіки та психології

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та турнірів у 2011/2012 навчальному році" від 15.08.2011 №976 ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади проводиться у січні-лютому 2012 року за завданнями, підготовленими відповідними комісіями, затвердженими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями освіти обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, та за їхніми графіками.

Документом, що визначає завдання, структуру, технологію проведення Всеукраїнських олімпіад, є Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1099 від 22.09.11 р. та зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2011 року за № 1318/20056).

Звертаємо увагу на зміну кількості учасників ІV етапу – по 1 учню 11 класу від кожної області, які набрали найбільшу кількість балів за результатами ІІІ етапу.

Метою олімпіади є популяризація праці педагога, виявлення та відбір талановитої молоді зі стійким бажанням працювати в педагогічній сфері, створення системи планомірного поповнення загальноосвітніх навчальних закладів педагогами нової генерації, здатних до творчої діяльності та самовдосконалення.

ІІІ етап олімпіади з психології та педагогіки рекомендуємо провести в два тури.

І тур включатиме в себе виконання двох завдань:

1.Творча письмова робота (30 хв.);

2.Тести психолого - педагогічної спрямованості (20 хв.).

ІІ тур – проведення конкурсантом міні - уроку для учнів початкової школи з використанням мережних технологій, засобів комунікацій тощо під час підготовки до уроку.

Учасниками олімпіади з педагогіки та психології можуть бути всі бажаючі учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для перевірки олімпіадних робіт потрібно передбачати відповідні критерії їх оцінювання.

У разі виникнення суперечливих питань учні можуть подати обґрунтовану апеляцію, але подання та розгляд апеляції не означає обов'язкову зміну оцінки.

При визначенні переможців змагань слід дотримуватись вимог пункту 5.4 чинного Положення, зокрема вимоги, що переможцем не може бути учасник, який за результатом виступу набрав менше, ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів.

Переможці ІІІ етапу олімпіад нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, яка не перевищує 50% учасників змагань відповідного класу з орієнтовним розподілом кількості дипломів у співвідношенні 1:2:3.

До складу журі ІІІ етапу олімпіади, крім вчителів та методистів, слід залучати науковців і викладачів вищих навчальних закладів, проте журі змагань не повинно складатись переважно з фахівців одного навчального закладу.

Звіти про проведення ІІІ етапу змагань разом із текстами завдань ІІІ етапу та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад слід подати до 5 березня 2011 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ-35, вул. Урицького, 36, к.214, тел. 248-18-13 відділ по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті  www.iitzo.gov.ua та за електронною адресою: obdarovani@iitzo.gov.ua.

Перший заступник директора       С.М. Серебрянський

Освіта.ua
22.12.2011

Популярні новини
Молодим вчителям призначатимуть педагога-наставника Спеціалісту, якого вперше буде призначено на посаду, призначатимуть досвідченого вчителя
В Україні розвиватимуть щоденний спорт у школах В Україні набула чинності Концепція розвитку щоденного спорту в закладах освіти
В Україні оновлять підхід до військового виховання У закладах освіти мають бути створені курси, які сформують базові військові навички
Підлітки зможуть отримувати виплати за вакцинацію Президент доручив розробити програму виплат неповнолітнім, які вакцинувалися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів