Про проведення III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Лист ІІТЗО №1.4/18-4066 від 20.12.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

№1.4/18-4066 від 20 грудня 2011 року

Ректорам (директорам) інститутів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення III етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з економіки

Повідомляємо, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.08.2011 № 976 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011/2012 навчальному році" відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 22.09.2011 № 1099 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 (далі – Положення), ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки проводиться у січні-лютому 2012 року.

До участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки згідно з пунктом 3.5.1 Положення допускаються учні 9-11 кл – переможці II етапу, які включені до складу команди району (міста).

Учасники олімпіадних змагань мають право виступати за клас, не молодший, ніж клас їх навчання в школі. За бажанням учасник має право на загальних засадах брати участь у змаганнях серед учнів старших (порівняно з класом фактичного навчання) класів (пункту 1.2 Положення).

ІІІ етап олімпіади з основ економіки буде проходити за завданнями, підготовленими регіональними предметно-методичними комісіями, затвердженими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, та за їхніми графіками. Радимо при складанні завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки орієнтуватися на методичні рекомендації щодо складання олімпіадних завдань, подані в додатку та на рівень складності завдань ІV етапу олімпіад попередніх років (журнал "Географія та основи економіки в школі", № 6, 2011, журнал "Економіка в школах України", № 5, 2011; № 6, 2011; № 7, 2011). Завдання обласного етапу мають враховувати тематику матеріалу, вивченого учнями відповідного класу на час проведення змагань. Олімпіадні завдання мають забезпечити можливість якнайповнішого розкриття здібностей учнів.

Звертаємо увагу, що до складу журі ІІІ етапу олімпіади, крім вчителів та методистів, слід залучати науковців і викладачів вищих навчальних закладів, проте журі змагань не повинно складатись переважно з фахівців одного навчального закладу.

Для перевірки олімпіадних робіт потрібно передбачати відповідні критерії їх оцінювання.

При визначенні переможців змагань слід дотримуватись вимог пункту 5.4 чинного Положення, зокрема вимоги, що переможцем не може бути учасник, який за результатом виступу набрав менше, ніж третину від максимально можливої сумарної кількості балів.

Переможці ІІІ етапу олімпіад нагороджуються дипломами I, II, III ступенів окремо за класами у кількості, яка не перевищує 50% учасників змагань відповідного класу з орієнтовним розподілом кількості дипломів у співвідношенні 1:2:3.

У разі виникнення суперечливих питань учні можуть подати заяву на  апеляцію, але апеляція не означає обов'язкову зміну оцінки.

Звіти про проведення змагань разом із текстами завдань ІІІ етапу та заявки на участь команд у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки слід  подати  до 5 березня 2012 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Урицького, 36, відділ по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів).

Директор       О.А. Удод

Освіта.ua
20.12.2011

Популярні новини
Частка дітей, хворих на COVID-19, найвища за час пандемії Частка випадків хвороби на COVID-19 серед дітей досягла найвищих значень за час пандемії
Столичні школи не закриватимуть на карантин Рішення про режим роботи приймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності
МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання Міністерство освіти рекомендувало запровадити дистанційне навчання у закладах середньої, передвищої, вищої освіти
Практичні завдання для 1–4 класів Нової української школи «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання за програмою НУШ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів