Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції

Лист ІІТЗО №1.4/18-2981 від 21.09.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

№1.4/18-2981 від 21 вересня 2011 року

Начальникам управлінь освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Ректорам обласних інститутів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення Всеукраїнської
науково-практичної конференції

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти проводять 10-11 листопада 2011 року у м. Запоріжжі на базі Хортицького національного навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Науково-педагогічні засади формування соціальних компетенцій учнів з особливими освітніми потребами як невідкладної складової навчально-реабілітаційного процесу".

У ході конференції  будуть обговорені актуальні теоретичні і практичні проблеми поглиблення компетентнісного потенціалу комплексної реабілітації, шляхи формування соціальних компетенцій учнів з особливими освітніми потребами у контексті викликів ХХІ століття.

Тематичні напрями конференції:

1. Компетентнісно спрямований навчально-реабілітаційний процес: досвід і пріоритети.

2. Сутність і проблеми формування соціальних компетенцій дітей з особливими освітніми потребами.

3. Проектно-технологічне забезпечення розвитку соціальних компетенцій в умовах навчально-реабілітаційного процесу.

4. Розробка та впровадження соціальних проектів як стрижневий напрям виховання особистості – творця і проектувальника свого життя.

5. Шляхи розвитку життєвої  і соціальної практики дітей з особливими освітніми потребами.

6. Педагогічний, медичний, психологічний супровід у процесі формування соціальних компетенцій дітей із особливими освітніми потребами.

До участі у конференції запрошуються завідувачі лабораторіями (методисти) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, керівники спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів, санаторних шкіл-інтернатів, науковці.

Орієнтовні теми для виступів на Всеукраїнській науково-практичній конференції додаються (Додаток №1).

Матеріали конференції будуть опубліковані.

Заявки на участь у конференції разом із текстом виступу (один примірник на папері та електронному носії) просимо надсилати до 25 жовтня 2011 року за адресою : 69017, м. Запоріжжя, о. Хортиця, вул. Наукове містечко, 59). У заявці слід указати прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посаду, науковий ступінь, тему виступу, адресу, телефон (мобільний).

Вимоги до оформлення матеріалів:

Загальний обсяг тексту – 6-8 сторінок, надрукованого на папері (формат А-4), а також на дискеті – 3,5 у форматі Word, кегель 14, інтервал 1,5, поля: зліва 2,5; зверху, знизу 2 см; відступ 1,25 см. Розміщення на сторінці: у верхньому правому куті ім’я й прізвище автора, під ним назва міста. У наступному рядку назва статті великими літерами (кегель 14), напівжирний шрифт, вирівнювання по центру.

Нижче через один рядок – текст статті. Якщо в тексті є посилання на джерела, їх список, оформлений за стандартними вимогами, друкується 12 кеглем у кінці під набраним напівжирним шрифтом словом «Література». Дискета має містити такі файли:

1) Файл з текстом статті;

2) файл з відомостями про автора.

Контактні телефони у м. Києві: (044) 486-10-23 (Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України); (044) 248-20-35 (Відділення науково-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти); (061) 286-53-04 (м. Запоріжжя, Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр).

Директор       О.А. Удод

Освіта.ua
21.09.2011

Популярні новини
В Україні розпочався новий спалах СOVID-19 Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області
Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування закладів освіти
Основний етап PISA-2022 відбудеться з 4 квітня до 20 травня Провідною галуззю цьогорічного дослідження PISA-2022 визначено математичну грамотність
Молодим вчителям призначатимуть педагога-наставника Спеціалісту, якого вперше буде призначено на посаду, призначатимуть досвідченого вчителя
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів