Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

Постанова КМУ №307 від 28.02.11 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№307 від 28 лютого 2011 року

Про затвердження Порядку використання
у 2011 році коштів, передбачених у державному
бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів, що додається.

Прем'єр-міністр України       М.АЗАРОВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2011 р. №307

ПОРЯДОК
використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті на інформатизацію та комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Інформатизація та комп'ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Інститут інноваційних технологій і змісту освіти.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на розроблення та впровадження комп'ютерних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів і закупівлю навчальних комп'ютерних комплексів (далі - комп'ютерні комплекси) для загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до Комплексної програми забезпечення загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних і технологічних дисциплін, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2004 р. №905 (Офіційний вісник України, 2004 р., №28, ст. 1886).

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням необхідності виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

5. Пропорційний розподіл комп'ютерних комплексів здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту між загальноосвітніми навчальними закладами з урахуванням кількісних і вартісних показників, визначених на підставі результатів опрацювання заявок Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, головних управлінь (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, які подаються з урахуванням розподілу між адміністративно-територіальними одиницями комп'ютерних комплексів згідно з додатком, що здійснюється з розрахунку середньої вартості комп'ютерних комплексів (комплектація 1 + 7), яка становить 75 тис. гривень.

Орієнтовна середня вартість розроблення та впровадження комп'ютерної навчальної програми становить близько 294 тис. гривень.

6. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту визначає і затверджує:

  • переліки найменувань комп'ютерних навчальних програм, які передбачається розробити та впровадити, і навчальних закладів, яким поставляються комп'ютерні комплекси;
  • технічні специфікації комп'ютерних навчальних програм і комп'ютерних комплексів.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Розробники комп'ютерних навчальних програм і постачальники комп'ютерних комплексів у разі отримання попередньої оплати не пізніше ніж 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подають Інституту інноваційних технологій і змісту освіти інформацію про етапи розроблення комп'ютерних навчальних програм і фактично поставлені комп'ютерні комплекси за формою, встановленою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.

10. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти надсилає щомісяця до 15 числа Міністерству освіти і науки, молоді та спорту в установленому ним порядку інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення та подання до 25 числа Мінфіну.

11. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Додаток до Порядку Розподіл між адміністративно-територіальними одиницями комп'ютерних комплексів та кількість комп'ютерних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, кошти для придбання яких передбачені у Державному бюджеті України на 2011 рік.

Освіта.ua
28.02.2011

Популярні новини
Учителі не підтримують ідею додаткового навчального року Більшість освітян і батьків не схвалюють проведення додаткового навчального року
Школам пропонують розробляти власні освітні програми Кожен заклад загальної середньої освіти може розробити власну освітню програму
Вартість утримання 1 учня різниться у громадах у 19 разів Утримання шкіл з малою наповнюваністю зумовлюють зростання видатків на одного учня
У школах можуть ввести вивчення правил дорожнього руху У парламенті зареєстрована ініціатива щодо вивчення правил дорожнього руху в закладах освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів