Про ІІ Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему: "Малюю планету – малюю майбутнє"

Лист МОН №1/9-171 від 14.03.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№1/9-171 від 14 березня 2011 року

Міністерство освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій
Загальноосвітні навчальні заклади
Позашкільні навчальні заклади

Про ІІ Всеукраїнський конкурс
дитячих малюнків на тему:
"Малюю планету – малюю майбутнє"

Міністерство інформує про те, що Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні з 1 березня до 5 червня 2011 року проводить ІІ Національний конкурс дитячих малюнків на тему: "Малюю планету – малюю майбутнє", присвячений проблемі зміни клімату (умови додаються).

Метою заходу є підвищення рівня знань учнів про глобальні екологічні проблеми та заохочення їх до захисту навколишнього середовища.

До участі в конкурсі запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці відповідного віку позашкільних навчальних закладів.

Для участі в конкурсі необхідно до 10 травня ц.р. надіслати малюнки на поштову адресу: Представництво ООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м.Київ, 01021 – з поміткою на конверті “Конкурс малюнків”. Дитячі роботи мають бути виконані у довільній техніці на аркушах паперу формату А-3 або А-4 (роботи не оформляються в рамку чи паспарту). На звороті малюнка зазначаються прізвище, ім’я, домашня поштова адреса, клас та назва навчального закладу, контактні телефони автора.

Визначені конкурсним журі переможці будуть нагороджені цінними призами.

Просимо інформацію про ІІ Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему: "Малюю планету – малюю майбутнє" довести до відома керівників та учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сприяти участі в ньому дітей.

Координаторами конкурсу визначені: від Представництва ООН в Україні – Вікторія Андрієвська, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та медіа (контактний тел.: 0(44) 254-00-35, e-mail: [email protected]); від Міністерства – Олена Шамрай, заввідділом охорони природи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (контактний тел.: 0(44) 430-43-90, e-mail: [email protected]).

Додаток: на 2 арк.

Голова комісії з
реорганізації Міністерства       Б.М. Жебровський

Додаток
до листа Міністерства
від 14.03.2011  №1/9-171

Положення
про проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему: "Малюю планету – малюю майбутнє"

1. Загальні положення

1.1. ІІ Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему: "Малюю планету – малюю майбутнє" (далі – Конкурс) проводиться з метою підвищення рівня знань учнів про глобальні екологічні проблеми та заохочення їх до захисту навколишнього середовища.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

 • підвищення рівня знань учнів про життєво важливі екологічні проблеми та необхідність їх вирішення;
 • заохочення учнів до бережного ставлення до природних ресурсів;
 • інформування дітей і молоді про діяльність ООН щодо протидії змін клімату.

1.3. Конкурс організовує Представництво ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та підтримки Програми малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ) в Україні, Проекту Програми розвитку ООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра.

2. Учасники Конкурсу

До участі в Конкурсі запрошуються учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці відповідного віку позашкільних навчальних закладів.

3. Терміни проведення Конкурсу

Конкурс проводиться з 1 березня до 5 червня:

 • з 1 березня до 10 травня – подання дитячих малюнків до оргкомітету Конкурсу;
 • з 11 до 25 травня – визначення переможців конкурсним журі;
 • 1 червня – оголошення переможців Конкурсу;
 • 5 червня – нагородження переможців Конкурсу (м.Київ).

4. Умови участі в Конкурсі

Для участі в Конкурсі необхідно до 10 травня ц.р. надіслати малюнки на поштову адресу: Представництво ООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м.Київ, 01021 – з поміткою на конверті "Конкурс малюнків".

5. Вимоги до конкурсних робіт

5.1. Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні дитячі роботи (колективні роботи конкурсним журі не розглядаються).

5.2. Тема малюнку обирається автором на власний розсуд відповідно до загальної теми Конкурсу.

5.3. Подані на Конкурс роботи можуть бути виконані у довільній графічній чи живописній техніці на аркушах паперу формату А-3 або А-4 (роботи не оформляються в рамку чи паспарту). На звороті малюнка зазначаються прізвище, ім’я, домашня поштова адреса, контактні телефони автора, клас та назва навчального закладу.

5.4. Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються.

6. Критерії оцінювання

Конкурсні роботи оцінюються за наступними критеріями:

 • відповідність темі Конкурсу (вплив змін клімату на життя людства, місцевої громади; важливість збереження водних і лісових багатств, природних ресурсів, біорізноманіття планети, значення головної водної артерії України – річки Дніпро тощо);
 • актуальність піднятої в роботі природоохоронної теми;
 • художній рівень, композиційна досконалість;
 • індивідуальність виконання, оригінальність;
 • якість виконання, охайність.

7. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

7.1. Журі, склад якого формується організатором Конкурсу, до 25 травня 2011 року визначає 5 переможців.

7.2. Переможці Конкурсу оголошуються 1 червня – у Міжнародний день захисту дітей. Інформація про переможців розміщується на сайті: www.un.org.ua.

7.3. Переможці викликаються організатором Конкурсу на церемонію нагородження, яка відбудеться 5 червня у м.Києві – у Всесвітній день захисту навколишнього середовища.

8. Фінансові умови проведення Конкурсу

8.1. Поштові витрати на пересилання робіт беруть на себе учасники.

8.2. Витрати на проїзд переможців Конкурсу та супроводжуючої особи (одного з батьків або родича) на церемонію нагородження та їх харчування бере на себе організатор Конкурсу.

8.3. Цінні призи надаються партнерами Конкурсу: Програмою малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ) в Україні та Проектом Програми розвитку ООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра.


14.03.2011

Популярні новини
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів