Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel-ТехноУкраїна" у 2010-2011 навчальному році

Лист МОН №1/9-866 від 30.11.10 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-866 від 30 листопада 2010 року

Міністерство освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Про проведення конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та
"Intel–ТехноУкраїна" у 2010 – 2011 навчальному році

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут", Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г.Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.

Національний етап включає в себе два конкурси: "Intel-ЕкоУкраїна" (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України) та "Intel – Техно Україна" (установа-організатор – Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут").

Конкурс "Intel-ЕкоУкраїна" проводиться 15-18 лютого 2011 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія та екологічна інженерія, біоінженерія.

Конкурс "Intel–Техно Україна" проводиться 27-31 січня 2011 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.

Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.

Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Для участі в конкурсі "Intel–Техно Україна" необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 31 грудня 2010 року, а для участі в конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна" - до 15 січня 2011 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).

Конкурси "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна" проводяться у два етапи:

  • І етап: 1 - 31 грудня 2010р. ("Intel–Техно Україна"), 1 грудня 2010 року – 15 січня 2011 року ("Intel-ЕкоУкраїна") – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
  • ІІ етап: 27 - 31січня 2011р. ("Intel–Техно Україна"), 15-18 лютого ("Intel-ЕкоУкраїна") – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.

Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 8 по 13 травня у м.Лос-Анжелес (штат Каліфорнія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу "Intel-ЕкоУкраїна" за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.

Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF "Наука в школі" для наукових керівників  учасників конкурсів.

В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.

Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів "Intel-ЕкоУкраїна" та "Intel–Техно Україна".

Умови національних конкурсів: http://www.isef.kpi.ua та http://nenc.gov.ua/isef;

Умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp;

Вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf.

Додаток 1 - умови проведення конкурсів;

Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсі "Intel–Техно Україна" та "Intel-ЕкоУкраїна".

Т.в.о. Міністра       Б.М.Жебровський


30.11.2010

Популярні новини
Учителі не підтримують ідею додаткового навчального року Більшість освітян і батьків не схвалюють проведення додаткового навчального року
Школам пропонують розробляти власні освітні програми Кожен заклад загальної середньої освіти може розробити власну освітню програму
Вартість утримання 1 учня різниться у громадах у 19 разів Утримання шкіл з малою наповнюваністю зумовлюють зростання видатків на одного учня
У школах можуть ввести вивчення правил дорожнього руху У парламенті зареєстрована ініціатива щодо вивчення правил дорожнього руху в закладах освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів