МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
№ 1/9-750 від 22 жовтня 2010 року
Міністерство освіти і науки
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської міських
державних адміністрацій
Інститути післядипломної педагогічної освіти
Про проведення Міжнародного математичного
конкурсу "Кенгуру" та Всеукраїнського
фізичного конкурсу "Левеня" у 2011 році
Повідомляємо, що на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 № 149 "Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру" та від 20.08.2002 № 476 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" у 2011 році Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” буде проведено 17 березня, а Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня" – 10 квітня.
Просимо сприяти проведенню цих заходів у рамках тематичних тижнів фізики та математики у загальноосвітніх навчальних закладах.
Додаток: Правила організації та проведення конкурсів на 11 арк.
Перший заступник Міністра Б.М.Жебровський
Додаток до листа
Міністерства освіти і науки
від 22.10.2010 № 1/9-750
ПРАВИЛА
організації та проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру – 2011"
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 №149 “Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"” Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" проводиться в Україні спільно з Міжнародною асоціацією "KANGOUROU SANS FRONTIERES" ("Кенгуру без кордонів") під егідою ЮНЕСКО на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.
1. Оргкомітет конкурсу
Організація і проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).
Адреса центрального оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700, e-mail: [email protected]; www.kangaroo.com.ua.
До повноважень Центрального оргкомітету належить:
2. Участь у конкурсі
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності.
Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цієї школи.
Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу у своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.
Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви не пізніше 1 лютого 2011 року.
Конкурс проводиться в шести вікових групах:
Рекомендована благочинна пожертва складає 10 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 10% зібраних пожертв може призначатися для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.
3. Порядок проведення конкурсу
Конкурс проводиться в один день 17 березня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
У разі неможливості проведення конкурсу по області в робочий день обласні оргкомітети за дозволом Центрального оргкомітету можуть перенести проведення конкурсу на неділю 20 березня.
Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.
Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 квітня 2011 року.
Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.
Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь та копією переказу благодійного внеску.
Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.
Усі вчителі, що проводять конкурс у даному навчальному закладі, підписують доданий документ, у якому зобов’язуються провести конкурс згідно з даними правилами. У разі відсутності такого документу роботи учнів даного навчального закладу можуть бути вилучені з перевірки.
Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.
Учасники конкурсу сидять за партами по одному.
Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.
Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.
Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.
Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою “Кенгуру”.
Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.
Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.
Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються до 1 вересня 2011 року у Центральному оргкомітеті, після чого утилізуються.
З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу Центрального організаційного комітету з проведення конкурсу в Україні.
4. Зміст і структура завдань
Завдання для учасників цьогорічного конкурсу запропоновано та затверджено Міжнародною асамблеєю асоціації “Кенгуру без кордонів” у м. Тбілісі (Грузія).
Для учнів 2 класів пропонується 15 тестових завдань різного ступеня складності: 5 – трибальних, 5 – чотирибальних, 5 – п’ятибальних. Для учнів 3 – 4 класів пропонується 24 тестових завдання різного ступеня складності: 8 – трибальних, 8 – чотирибальних, 8 – п’ятибальних, а для інших учасників конкурсу – 30 завдань, з них 10 – трибальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних.
До кожного завдання подається п’ять варіантів відповідей, серед яких є лише один правильний.
5. Оцінювання результатів
На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.
Якщо вибрано дві й більше відповідей на одне завдання, то відповідь вважається неправильною.
Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів – 60 балів; для учнів 3 – 4 класів – 96, для учнів 5– 11 класів – 120 балів.
Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.
6. Підбиття підсумків конкурсу
Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.
Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагородженні сертифікатами "Відмінний результат" та "Добрий результат" відповідно до наступного порядку: 1/8 учасників конкурсу відзначається сертифікатом "Відмінний результат та 3/8 учасників конкурсу – сертифікатом "Добрий результат".
Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.
Центральний оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.
Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається до управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститутів післядипломної педагогічної освіти.
7. Відзначення учасників конкурсу
Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.
Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру", який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, що проводив конкурс, та інформаційний вісник.
Переможці з найактивніших шкіл-учасників будуть запрошені до літніх математичних таборів та 15 з них будуть представляти Україну в міжнародних математичних таборах.
8. Координаційні центри та регіональні координатори
Для роботи Центрального організаційного комітету з регіонами створено регіональні координаційні центри та визначено регіональних координаторів:
АР Крим | Малько Валентина Митрофанівна | Методист з навчальних дисциплін Міського методичного центру управління освіти Сімферопольської міської ради | 0954085125 |
Вінницька область | Кривошея Ігор Михайлович | Керівник центру математичної освіти «Ліга юних математиків» м. Вінниця | 0509566566 |
Волинська область | Мазурик Валерій Володимирович | Заввідділом Волинської обласної Малої академії наук | 0963888026 |
Дніпропетровська область | Поляков Олег Володимирович | Директор Дніпропетровського обласного інтернату фізико-математичного профілю, доцент кафедри математичного аналізу ДНУ | 0503400118 |
Донецька область | Павлов Олександр Леонідович | Директор науково-виробничого центру математичної та комп’ютерної освіти (Центр МІОТ) | 0506913263 |
Закарпатська область | Петечук Василь Михайлович | Заступник директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти | 0509257190 |
Житомирська область | Стужук Наталя Львівна | Вчитель математики Коростенської міської гімназії | 0662091075 |
Запорізька область | Кириченко Галина Федорівна | Вчитель математики Запорізької гімназії №28 Запорізької міської ради Запорізької області | 0677170096 |
Івано-Франківська область | Мальована Галина Миколаївна | Вчитель математики Української гімназії №1 міста Івано-Франківська, вчитель-методист | 0955151247 |
Київська область | Ліпчевський Леонід Володимирович | Завідувач навчально-методичним кабінетом математики і фізики Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів | 0501080124 |
Кіровоградська область | Сербіна Надія Олексіївна | Вчитель математики НВК "Загальноосвітня школа №25, природничо-математичний ліцей", вчитель-методист. | 0682530266 |
Луганська область | Бардаш Олена Юріївна | Директор Луганського територіального відділення Малої академії наук України | 0664824609 |
Львівська область | Зелез Мирон Михайлович | Головний спеціаліст Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації | 0972098485 |
Миколаївська область | Веліховська Алла Борисівна | Завідувач науково-методичною лабораторією проблем інноваційного розвитку освіти Миколаївського ОІППО | 0978826900 |
Шарлаєва Ольга Костянтинівна | Вчитель математики Миколаївської гімназії № 2 | 0505901819 | |
Одеська область | Мітельман Ігор Михайлович | Заступник директора Рішельєвського ліцею міста Одеси, Заслужений учитель України | 0487280997 |
Полтавська область | Семено Лілія Дмитрівна | Методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому | 0979849110 |
Рівненська область | Остапчук Лілія Степанівна | Методист кафедри математики природничо-математичного ліцею "Елітар" | 0685685693 |
Сумська область | Бардакова Олена Георгіївна | Вчитель математики Сумської гімназії №1, вчитель-методист | 0542221745 |
Тернопільська область | Козбур Галина Євгеніївна | Вчитель математики Тернопільського технічного ліцею Тернопільської міської ради Тернопільської області | 0979600864 |
Харківська область | Стрельченко Неля Наумівна | Вчитель математики Харківського фізико-математичного ліцею №27, вчитель-методист | 0669569886 |
Херсонська область | Тидюк Антоніна Миколаївна | Вчитель математики Херсонської спеціалізованої школи №24 | 0634733706 |
Хмельницька область | Сіренький Ігор Олексійович | Методист районного методичного кабінету відділу освіти Полонської райдержадміністрації | 0503769740 |
Черкаська область | Атамась Володимир Васильович | Декан математичного факультету Черкаського національного університету | 0671578947 |
Чернівецька область | Козак Галина Миколаївна | Вчитель математики Чернівецької ЗОШ №24 | 0506656521 |
Бешлей Іванна Степанівна | Вчитель математики Чернівецької ЗОШ №6 | 0507154972 | |
Чернігівська область | Гопаченко Василь Васильович | Директор загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12 міста Чернігова | 0979192886 |
м. Київ | Василенко Олена В’ячеславівна | Вчитель математики ліцею Голосіївський №241 | 0679757752 |
м. Севастополь | Бормотова Ольга Іванівна | Завідувач кабінету математики Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету | 0665815067 |
Примітка: З метою виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 24.05.2000 № 149 та згідно з цими Правилами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.
Львівське відділення Укрексімбанку
Р/р 260010060560 МФО 325718, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)
Отримувач - Благодійний фонд "Ліцей"
План заходів щодо організації Міжнародного конкурсу "Кенгуру – 2011" в Україні
Дата | Заходи | Відповідальні |
Вересень – жовтень 2010 р. | Формування пакету задач як пропозиції від України для обговорення на засіданні Міжнародного організаційного комітету математичного конкурсу "Кенгуру – 2011". | Центральний оргкомітет |
14.10.2010 – 18.10.2010 р. | Участь у роботі Міжнародного організаційного комітету конкурсу "Кенгуру" та Генеральної Асамблеї Міжнародної організації "Kangaroo sans frontiers". | Центральний оргкомітет |
Листопад – грудень 2010 р. | Організація рекламної кампанії Міжнародного конкурсу "Кенгуру – 2011". | Центральний оргкомітет |
Грудень 2010 р. | Наради регіональних організаційних комітетів щодо організації та проведенню Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру – 2011". Проведення рекламної кампанії конкурсу. | Регіональні оргкомітети |
Січень – лютий 2011 року | Прийом та реєстрація заявок від навчальних закладів на участь у конкурсі "Кенгуру – 2011". | Центральний оргкомітет |
Листопад 2010 року – лютий 2011 року | Адаптація пакету завдань, запропонованого Міжнародним оргкомітетом конкурсу до навчальних програм з математики в Україні. | Центральний оргкомітет |
До 10.03.11 | Розсилка завдань, бланків відповідей, правил проведення конкурсу до регіонів. | Центральний оргкомітет |
10.03.11 – 16.03.11 | Розсилка завдань, бланків відповідей, правил проведення конкурсу до осередків. | Регіональні оргкомітети |
17 березня 2011 року | Проведення Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру – 2011" в Україні. | Центральний оргкомітет, регіональні оргкомітети, оргкомітети в осередках проведення конкурсу |
19.03.11 – 01.05.11 | Опрацювання бланків відповідей учасників конкурсу. | Центральний оргкомітет |
01.05.11 – 10.05.11 | Підведення підсумків конкурсу. Розсилка результатів та сертифікатів учасника конкурсу "Кенгуру – 2011" по регіонах. | Центральний оргкомітет |
10.05.11 – 24.05.11 | Розсилка результатів та сертифікатів учасника конкурсу "Кенгуру – 2011" осередкам проведення конкурсу. | Регіональні оргкомітети |
Травень – червень 2011 року | Укладання та підготовка до друку "Інформаційного вісника Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру – 2011". | Центральний оргкомітет |
До 01.07.2011 року | Прийом та розгляд апеляцій. | Центральний оргкомітет |
02.07.11 – 07.07.11 | Проведення Всеукраїнського семінару координаторів конкурсу "Кенгуру" в Україні. | Центральний оргкомітет, регіональні оргкомітети |
Липень – серпень 2011 року | Аналіз задач, запропонованих регіональними організаційними комітетами для формування пакету задач як пропозиції від України для обговорення на засіданні Міжнародного організаційного комітету математичного конкурсу "Кенгуру – 2011". | Центральний оргкомітет |
Серпень – вересень 2011 року | Розсилка "Інформаційного вісника Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру – 2011" по регіонах та осередках проведення конкурсу. | Центральний оргкомітет, регіональні оргкомітети |
Вересень 2011 року | Підготовка підсумкового звіту про проведення конкурсу "Кенгуру – 2011" в Україні. | Центральний оргкомітет |
ПРАВИЛА
організації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня-2011"
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2002 №467 "Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" конкурс проводиться щорічно на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, активізації творчої діяльності вчителів, формування методичних рекомендацій до навчальних програм та нових підручників за результатами конкурсу.
1. Оргкомітет конкурсу
Організація і проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" покладається на організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).
Адреса оргкомітету Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня": вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 240-17-02, e-mail: [email protected]; http://levenia.com.ua.
До повноважень оргкомітету належить:
2. Участь у конкурсі
У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 7– 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього закладу.
Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора конкурсу в своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.
За бажанням учасників учні 9-11 класів можуть обирати завдання для загальноосвітніх чи спеціалізованих класів, про що слід повідомити у заявці.
Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу оргкомітету разом з копією переказу благодійного внеску не пізніше 15 березня 2011 року.
Конкурс проводиться:
Рекомендований благодійний внесок складає 11 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 9 % цих внесків призначається для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об'єднанні навчальних закладів.
3. Порядок проведення конкурсу
Конкурс проводиться в один день 10 квітня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку. Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.
Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 березня 2011 року.
Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається відповідно до заявки про участь та копії переказу благодійного внеску.
Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.
Координатори особисто перевіряють правильність реєстрації учасників та відмітку про вибране завдання для звичайних чи спеціалізованих класів.
Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.
Учасники конкурсу сидять за партами по одному.
Користуватися підручниками, довідниками, та допоміжною літературою категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.
Учасники конкурсу для розрахунків можуть використовувати калькулятор.
Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.
Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.
Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу оргкомітету з поміткою "Левеня".
Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.
Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.
Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються в оргкомітеті до 1 вересня 2011 року, після чого утилізуються.
З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу організаційного комітету з проведення конкурсу “Левеня”.
4. Зміст і структура завдань
Завдання для учасників конкурсу запропоновані оргкомітетом конкурсу та затверджені експертною радою конкурсу:
5. Критерії оцінювання результатів
Якщо вибрано дві і більше відповідей на дане завдання, то відповідь вважається неправильною.
Відсутність відповіді оцінюється в 0 балів.
За неправильну відповідь знімається 25% від кількості балів, що визначено за дану задачу.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150; з них 30 балів кожен учасник отримує авансом.
Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.
6. Підбиття підсумків конкурсу
Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.
Сертифікатом "Відмінний результат" нагороджуються 12,5 % учасників конкурсу; сертифікатом "Добрий результат" - 37,5 % учасників конкурсу; сертифікат учасника отримають 50 % учасників конкурсу. Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагороджені сертифікатами "Відмінний результат" та "Добрий результат".
Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.
Оргкомітет на основі отриманої під час перевірки бази даних здійснює статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.
Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається в МОН України та управління освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститути післядипломної педагогічної освіти.
7. Відзначення учасників конкурсу
Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників. Додатково можуть залучатися спонсорські кошти на місцях.
Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат переможця або учасника Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня", який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, де проводився конкурс, та інформаційний вісник. Учасники, що покажуть відмінний результат додатково отримають інформаційний вісник "Левеня-2011" вітає переможців".
8. Координаційні центри та регіональні координатори
Для роботи організаційного комітету з регіонами продовжується створення регіональних координаційних центрів та визначено регіональних координаторів деяких областей:
Регіон | Прізвище, ім’я та по батькові координатора | Координаційний центр | Контактні телефони |
АР Крим | Кривощокова Вікторія Юріївна | Міський методичний центр м. Сімферополь | 0502772962 |
м. Севастополь | Захарченко Ольга Іллівна | ІПО Севастопольського міського гуманітарного університету | 0692540560 |
Вінницька область | Блащук Анатолій Петрович | Вінницький ОІППО | 0432670895 |
Волинська область | Бурбела Олена Федорівна | Центр науково-технічної творчості Волинського відділення МАН | 0332257004 |
Дніпропетровська область | Потапова Тетяна Віталіївна | Дніпропетровський ОІППО | 0567708286 |
Донецька область | Охрименко Ніна Анатоліївна | Донецький ОІППО | 0623451809 |
Закарпатська область | Гайналій Людмила Іванівна | Закарпатський ІППО | 0312236130 |
Житомирська область | Поплавський Микола Дмитрович | Відділ освіти Коростенської РДА | 0414241077 |
м. Житомир | Воробей Ірина Олексіївна | м. Житомир управління освіти | 0979089725 |
Запорізька область | Крамаренко Наталія Володимирівна | Запорізький ОІППО | 0612346711 |
Івано-Франківська область | Куриндаш Наталя Олександрівна | Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу | 0342523046 |
Київська область | Хоренко Олександр Михайлович | Київський ОІППО | 0446350442 |
Кіровоградська область |
| Кіровоградський обласний ЗНВК гуманітарно-естетичного профілю Кіровоградський ОІППО ім. Василя Сухомлинського | 0522221744 |
Луганська область | Звіряка Світлана Усманбаївна | Луганське територіальне відділення МАН Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля | 0642500827 |
Львівська область | Алексейчук Володимир Іванович | Львівський фізико-математичний ліцей | 0322401702 |
Миколаївська область | Ліскович Олена Володимирівна | Миколаївський ОІППО | 0512364039 |
м. Одеса | Кривицька Ольга Володимирівна | ЗОШ № 86 м. Одеси | 066 747 49 87 |
Полтавська область | Кучеренко Олег Володимирович | Полтавський ОІППО | 066 52 58 290 |
м. Рівне | Ключник Віктор Васильович | Управління освіти Рівненського міськвиконкому | 050 558 86 46 |
Сумська область | Лабудько Степан Пилипович | Сумський ОІППО | 0542332166 |
Тернопільська область |
|
|
|
м.Харків | Божинова Фаїна Яківна | Харківська гімназія №46 | 050 364 82 02 |
м. Херсон | Кисла Ірина Іванівна | Херсонський ліцей | 0552292071 |
Хмельницька область | Гудзь Віктор Володимирович | Хмельницький ОІППО | 0382650303 |
Черкаська область | Новосельський Микола Андрійович | Черкаський ОІППО | 0472640127 |
м. Чернівці | Пшенічка Пауль Францович | Чернівецький міський ліцей №1 | 0676864017 |
Чернігівська область | Лещенко Оксана Миколаївна | Чернігівський ОІППО | 0462224047 |
Примітка: З метою виконання наказу Міністерства освіти та науки України від 20.08.2002 №467 та згідно з цими Правилами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду “Ліцей”.
Філія АТ "Укрексімбанк"
Р/р 260030260560 МФО 325718 ЄДРПОУ 22360064 (з поміткою "Благочинні внески на проведення конкурсу "Левеня")
Отримувач - Благодійний фонд "Ліцей"
22.10.2010
Facebook |
Twitter |