Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Англійська у вашому мобільному - Mobile Learning http://www.britishcouncil.org.ua/mobile

Англійська у вашому мобільному - Mobile Learning

Вивчайте англійську де і коли завгодно. Завантажуйте безкоштовні програми для мобільних пристроїв

Завантажуйте безкоштовні програми для вивчення англійської на ваш мобільний телефон, смартфон чи планшет. Програми доступні для усіх мобільних платформ – iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), Android, Samsung Bada i Nokia Ovi.

LearnEnglish Elementary Podcasts

Серія подкастів для вивчення англійської мови, які можна завантажити та слухати прямо з вашого телефону. Програма розрахована на користувачів з початковим рівнем англійської. Кожен 20-хвилинний епізод супроводжується запитаннями, на які можна відповідати під час прослуховування подкасту. Завантажуйте для: iPhone/iPad (http://britishcouncil.com.ua/go/elpi), Android (http://britishcouncil.com.ua/go/elpam), Nokia (http://britishcouncil.com.ua/go/elpo)

Wordshake

Складіть якомога більше англійських слів за дві хвилини. Wordshake від British Council містить базу з понад 10 000 слів. Після закінчення гри програма підкаже, які слова ви не помітили. Змагайтеся з друзями та діліться результатами у Facebook. Завантажуйте для: Android (http://britishcouncil.com.ua/go/wsham), Samsung Bada (http://britishcouncil.com.ua/go/wshb).

Johnny Grammar’s Quizmaster

Перевіряйте та покращуйте свої знання англійської граматики у експерта Johnny Grammar, та поділіться своїм результатом з друзями у Facebook. Гра містить граматичні питання на трьох рівнях складності та сотні запитань на використання лексики. Завантажуйте для: Android (http://britishcouncil.com.ua/go/jgram).

Big City, Small World

Це аудіо-серіал з 30 епізодів для тих, хто вивчає англійську мову. Дія відбувається у Лондоні, йдеться про компанію постійних відвідувачів «Tony’s Сafe». Завантажуйте для: Android (http://britishcouncil.com.ua/go/bcsam), iPhone/iPad (http://britishcouncil.com.ua/go/bcsi).

60 Second World Challenge

Покращуйте та збільшуйте свій словниковий запас, відповідаючи на запитання інтерактивної гри-вікторини. 60 Second World Challenge — це 600 запитань, 10 різних тем (наприклад, фільми, телебачення, подорожі) і три рівні складності! Завантажуйте для: iPhone/iPad (http://britishcouncil.com.ua/go/60si).

My WordBook

Розширюйте свій словниковий запас зі зручним кишеньковим словником. Програма вже містить картки з найбільш вживаними англійськими словами. Мова інтерфейсу — англійська або російська. Завантажуйте для: iPhone/iPad (http://britishcouncil.com.ua/go/mwbi).

Sounds Right (для iPad)

Sounds Right — це перша універсальна фонетична таблиця, розроблена Британською Радою для студентів та викладачів англійської. Завантажуйте для iPad (http://britishcouncil.com.ua/go/sdri).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.11.2011

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів