Набір на курси польської мови в Києві
PR

«Європейська освіта» пропонує навчання з видачею сертифікату на всіх мовних рівнях: від А1 до С2

Набір на курси польської мови в Києві

Програма «Європейська освіта» оголосила набір на підготовчі курси польської мови, що проводитимуться у Києві. Висока якість викладання забезпечуватиметься професійними педагогами – польськими філологами.

Курси розроблені для всебічного засвоєння польської на кожному з існуючих мовних рівнів: А1 – початковий, А2 – нижче середнього, В1 – середній, В2 – вище середнього, С1 – високий, С2 – професійний.

Кожен підготовчий курс дозволить оволодіти усіма базовими мовними навичками, такими як розмовна мова, письмо, читання та аудіювання, а також дасть змогу розширити свій словниковий запас та покращити граматику.

Задля більшого комфорту при засвоєнні мови та максимальної уваги викладачів заняття проводитимуться у невеликих групах – по 8-10 чоловік, із періодичністю 2 рази на тиждень та тривалістю у 90 хвилин кожне.

Після закінчення курсу видаватиметься сертифікат, який значно підвищить шанси українських абітурієнтів на вступ до вищого навчального закладу на території Польщі.

Вартість одного заняття складає 100 грн. Адреса проведення курсів: м. Київ, вул. Довженка 14/1.

За додатковою інформацією щодо курсів польської у Києві звертайтеся до менеджерів програми "Європейська освіта" за телефоном (044) 200-28-40.

«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.

Освіта.ua
08.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!