Osvita.ua EduExpo EduExpo: Освіта та кар’єра Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка

http://kubg.edu.ua/

(044) 428-34-07
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Київський університет імені Бориса Грінченка пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Місія Університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

В університеті діють 6 навчальних інститутів (Інститут людини, Інститут журналістики, Інститут філології, Педагогічний інститут, Інститут мистецтв, Інститут післядипломної педагогічної освіти), 4 факультети (Факультет інформаційних технологій та управління, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту, Історико-філософський факультет, Факультет права та міжнародних відносин) та Університетський коледж, що здійснюють підготовку більше ніж за 23 спеціальностями та різними освітніми програмами. 

Університет має 5 корпусів та розвинуту інфраструктуру: сучасну бібліотеку з філіями в корпусах; спортивні комплекси з басейном, тренажерними та спортивними залами; понад 80 SMART – аудиторій; сучасні комп’ютерні аудиторії; Wi-Fi зони; системи відеоконференцій; актові зали; гуртожиток; телестудію та прес-центр; ювелірну та гончарну майстерні.

У 2017 році Університет Грінченка запровадив Нову освітню стратегію. Студенти навчаються в практичних центрах, концепцію яких розробив колектив університету з метою  підвищення якості підготовки випускників. В основу нової стратегії покладено навчання, засноване на дослідженнях і практичній діяльності. Особливостями є зменшення часу на традиційні лекції та теоретичні семінари, перехід до інтерактивних технологій з широким використанням новітнього обладнання. Якісна підготовка, інноваційні навчальні програми та дослідження високого рівня є нашими пріоритетами.

Одним з найважливіших напрямків діяльності університету є його інтернаціоналізація. Університет є підписантом Великої Хартії університетів (м. Болонья, Італія); членом Міжнародної асоціації університетів, Європейської асоціації університетів,  Європейської асоціації освіти дорослих. В університеті активно розвиваються академічні обміни, мобільність науковців та студентів; гостьові лекції професорів закордонних університетів та представників міжнародних організацій.

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт http://kubg.edu.ua/.


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!