Дистанційний курс «Журналістика»

Дистанційний курс журналістики - це 16 уроків, кожен з яких насичений цікавою інформацією

Дистанційний курс «Журналістика»

На жаль, для багатьох професія журналіста асоціюється тільки з цікавими і насиченими подіями. А ось про те, що таке журналістика насправді і що для роботи журналістом обов'язково потрібно пройти навчання, багато хто думає в останню чергу.

Якщо ви дійсно хочете стати класним фахівцем, вам доведеться дуже багато чого довідатися. Тим більше що є чудова можливість без відриву від основної діяльності підвищити свій рівень.

Дистанційний курс «Журналістика» розрахований саме на практичне застосування - унікальна методика викладання дозволяє відразу ж «схопити» головне і успішно користуватися своїми знаннями «тут і зараз».

Дуже важливо, що за кожним студентом курсу закріплений персональний викладач. І якщо у вас виникають будь-які питання в ході роботи з матеріалами, ви завжди можете зв'язатися зі своїм куратором.

Для того щоб попередньо оцінити дистанційний курс журналістики, ви можете безкоштовно завантажити пробне заняття прямо зараз.

завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Дистанційний курс журналістики - це 16 уроків, кожен з яких насичений цікавою інформацією: за одне заняття ви будете розглядати 5-8 тем, які тісно пов'язані між собою. В результаті у вас сформується цілісна картина, і ви вже після перших днів навчання відчуєте, що журналістика - це велика відповідальність за кожне сказане або написане слово, що особливо важливо для початківців.

Ви дізнаєтеся про особливості подачі інформації на радіо і телебаченні, а також в друкованих засобах масової інформації. Ви навчитеся створювати і розподіляти обов'язки між усіма учасниками творчого процесу. Ви збагнете секрети написання успішних статей і сюжетів, зрозумієте, як і про що потрібно писати.

З кожним днем ​​ви будете занурюватися в професію все глибше - для того, щоб одного разу зрозуміти, що ви готові до справжньої професійної роботи.

Пройшовши курс ви отримаєте свідоцтво, яке підтвердить ваші знання і кваліфікацію в будь-якій редакції, коли ви будете влаштовуватися на роботу.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Журналістика» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
25.03.2016

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі