Дистанційний курс "Візажист-стиліст"

Цей курс косметолога-візажиста у легкій і доступній формі познайомить вас з технікою макіяжу

Дистанційний курс "Візажист-стиліст"

Дистанційний курс косметолога-візажиста у легкій і доступній формі познайомить вас з технікою макіяжу, і з цього моменту вибрати тіні або олівець вже не буде для вас проблемою. Ви будете точно знати, які кольори підходять тому чи іншому типу обличчя і які особливі техніки макіяжу існують.

Окрім того, навчання на курсі візажиста-стиліста включає в себе вивчення сучасних косметичних засобів та особливості їх застосування. Ви навчитеся правильно доглядати за обличчям і тілом, проводити спеціальні (в т.ч. омолоджуючі) процедури. Окрема увага приділяється питанню візуальної корекції форми обличчя.

Також ви навчитеся правильно виконувати форму брів (зверніть увагу на "правило трьох олівців" - найпростіший і при цьому вірний спосіб домогтися ідеальної лінії брів для кожного).

Не варто забувати, що на візажистів, які працюють з клієнтами, покладається величезна відповідальність (незалежно від того, де навчаються або навчалися ці фахівці): приходячи до вас, людина повністю покладається на ваші знання та професійні навички, і цю довіру потрібно виправдати. Саме тому так важливо вибрати курси з особливою методикою викладання, а цей дистанційний курс дає можливість все спробувати на практиці, отже, у короткий термін отримати бажаний результат.

Якщо ви все ще розмірковуєте над тим, де отримати необхідні навички, пропонуємо вам завантажити безкоштовний урок дистанційного курсу "Візажист-стиліст".

Навчаючись за допомогою цього курсу ви зможете не тільки засвоїти професію візажиста у зручному для вас темпі, але і відразу ж застосувати свої знання на практиці. Вся інформація курсу поділена на 20 уроків і представлена ​​в 10 навчальних журналах. Матеріал гарно структурований, підкріплений ілюстраціями і фотографіями.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
05.11.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі