Дистанційний курс "Майстер манікюру та педикюру"

Пройшовши курс ви отримаєте всю необхідну інформацію і навчитеся застосовувати свої знання на практиці

Дистанційний курс "Майстер манікюру та педикюру"

Після навчання мистецтву манікюру на цьому дистанційному курсі більшість студентів цілком успішно починає працювати у косметичних кабінетах, надаючи платні послуги, а деякі навіть відкривають власну справу.

Курс має кілька переваг. По-перше, це недорого, по-друге - ефективно (матеріал викладається за унікальною методикою природного засвоєння знань). По-третє, ви вчитеся манікюрній справі вдома у зручний час і маєте можливість з комфортом виконувати практичні завдання.

Завантажити безкоштовний урок

Курс включає в себе 20 уроків (10 навчальних журналів), а також DVD-диск з відеоуроками (DVD замовляється додатково). Теми уроків охоплюють увесь спектр необхідних знань для початківців, які навчаються манікюру вперше, а також надають можливість здійнятися в творчому польоті тим, хто вже може робити професійний манікюр.

Ви дізнаєтеся, які бувають нігті і яка їх довжина доречна в тому чи іншому випадку, як доглядати за кутикулою, а також освоїте правила і техніки виконання гігієнічного класичного обрізного манікюру і його "екзотичних" різновидів ("гарячий", "deluxe", "Європейський"). У курсі окремо представлені принципи виконання водного манікюру ("мармуровий") і "ікряного 3D". Попутно ви познайомитеся з історією виникнення нейл-арту.

Ви також навчитеся професійним методикам збереження молодості шкіри рук і зможете самостійно проводити лікувальні процедури для зміцнення нігтів.

Окремий урок присвячений гелевим технологіям: корекції і видаленню гелевих нігтів, дизайну "акваріум" з використанням гелю.

Пройшовши курс ви отримаєте всю необхідну інформацію і навчитеся застосовувати свої знання на практиці. Спробуйте і переконайтеся у результаті. Після закінчення курсів ви отримаєте спеціальне свідоцтво.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу "Майстер манікюру і педикюру" і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

Завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
21.10.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі