Дистанційний курс «1С: Бухгалтерія»

Отримайте навички роботи з найпопулярнішою бухгалтерською програмою - «1С: Бухгалтерія»

Дистанційний курс «1С: Бухгалтерія»

Під час вивчення дистанційного курсу ви отримаєте навички роботи з найпопулярнішою бухгалтерською програмою - «1С: Бухгалтерія». Вивчаючи матеріали курсу, ви зможете удосконалити свої знання в сфері бухгалтерського обліку. Адже не секрет, що в наш час бухгалтер, який не має елементарних навичок роботи на персональному комп'ютері, є низько кваліфікованим і незатребуваним.

Цей курс містить тільки «корисну» інформацію: у навчальних матеріалах немає нічого «зайвого» і «другорядного», отже, ви швидко опануєте програму.

Якщо порівнювати цей дистанційний курс із традиційним навчанням, то останнє, насамперед, пов'язано із засвоєнням теоретичного матеріалу, закріплення ж його на практиці відбувається пізніше. У системі дистанційного навчання все інакше: навчання та практичні вправи доповнюють одне одного. Спробуйте ставитися до навчання як до своєрідного поєднання розумової розминки і розваги, і тоді можна бути впевненим - у вас все вийде!

Ви можете прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок дистанційного курсу «1С: бухгалтерія v.8» і переконатися, що цей курс вам підходить.

Матеріали курсів розбиті на безліч уроків і являють собою універсальний самовчитель, насичений конкретними прикладами. Виконуючи практичні завдання, які містяться в кожному уроці курсу, ви швидко навчитеся зіставляти дані, оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі.

Окрім того, в даному самовчителі ви знайдете рекомендації щодо проведення обліку грошових коштів (безготівкові операції, заповнення платіжного доручення, операції з іноземною валютою) і обліку касових операцій, а також щодо розрахунків з контрагентами. Безсумнівно, коли буде бажання ви опануєте матеріал ґрунтовно і зможете відповісти на будь-яке питання за темою.

Під час навчання ви завжди зможете зв'язатися з особистим викладачем, який відповість на всі запитання та буде направляти вас у процесі навчання.

По закінченні навчання ви отримаєте спеціальне Свідоцтво, що буде безперечним підтвердженням ваших знань і досвіду роботи з даною програмою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок дистанційного курсу «1С: бухгалтерія v.8». Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти програму «1С: бухгалтерія» буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
07.10.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі