Дистанційний курс "Мистецтво в'язання"

Курс «Мистецтво в'язання» спеціально розроблений насамперед для тих, хто ще не вміє в'язати

Дистанційний курс "Мистецтво в'язання"

Курс спеціально розроблений насамперед для тих, хто ще не вміє в'язати, але при цьому відчуває захоплення або «білу» заздрість до володаря витонченого і ексклюзивного в'язаного виробу. І головне слово тут, звичайно ж, «ексклюзивний»: не секрет, що саме речі, зроблені своїми руками, по-справжньому унікальні і красиві. Погодьтесь, завжди хочеться зробити щось подібне самостійно, але при цьому зовсім немає бажання ходити на курси навчання в'язанню.

Дистанційний курс в'язання пропонує компроміс: курси, які ідеально підходять для початківців, і при цьому їх не потрібно відвідувати. Ви вчитеся вдома в затишній приємній атмосфері і досягаєте при цьому найкращих результатів. А все тому, що матеріал представлений наочно, з описом конкретних дій при виготовленні виробів. Таким чином в'язання стає для студента приємною розвагою.

Крім того, уроки чудово підійдуть і тим, для кого в'язання гачком і спицями не є «новим» - велика кількість конкретних прикладів у ході навчання дозволить поповнити наявний багаж знань і з успіхом випробувати нові можливості на практиці.

Бажаєте переконатися в тому, що такий курс вам підходить? Завантажте безкоштовний пробний урок прямо зараз.

Які навички та вміння набувають слухачі курсу

Пропонований курс в'язання надає початківцям весь необхідний спектр знань: від вибору пряжі та інструментів до нюансів виготовлення конкретних виробів. Це універсальний посібник (уроки в'язання спицями + курси в'язання гачком), який просто необхідно мати в будь-якому домі. Теорія, представлена за спеціальною методикою, з описом кожного кроку, - ось ваш ключ до успіху.

В ході навчання ви навчитеся робити викрійки одягу і знімати мірки, освоїте технологію в'язання спицями та гачком, зможете обробляти і «збирати» готовий виріб, а також створювати ажурні візерунки. Для початківців, до речі, уроки в'язання гачком будуть особливо корисні, адже не секрет, що перші кроки у науці в'язання багато хто з нас робить не на спицях... Хіба не приємно навчитися створювати шедеври саме тим інструментом, який ви вже, як мінімум, вмієте тримати у руках? Окремо розглядаються колір у в'язаному виробі, виконання малюнків і орнаментів, опуклі візерунки, «філейне» в'язання.

Просто повірте в те, що ви можете робити справжні витвори мистецтва, а ми навчимо вас в'язати декоративні мережива, розповімо, що таке «туніське в'язання», як можна самому зв'язати пончо, пелерину, шаль. Для початківців також буде дуже цікаве покрокове керівництво з в'язання чоловічого пуловера і кардиганів.

Після закінчення навчання (курс складається з 24-х уроків) студенти отримують спеціальне свідоцтво. А це означає, що ви зможете не тільки радувати себе і близьких модним одягом, але і почнете заробляти, займаючись улюбленою справою.

7 аргументів «за»

  • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
  • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
  • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
  • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
  • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
  • Можливості: Свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс мистецтво в'язання буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
16.02.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі