Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн"

Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя

Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн"

Пропонуємо вашій увазі універсальні матеріали, де в захоплюючій формі викладена вся необхідна інформація щодо дизайну ландшафтів, як садових, так і паркових. Матеріали також можуть використовуватися як самостійний курс садового дизайну (садового ландшафтного дизайну). Навчальні посібники підійдуть як початківцям, які досі займалися лише «дизайном городу», так і тим, хто вже намагався створювати красу під відкритим небом і не тільки на обмеженому просторі (наприклад, тим, хто самостійно зумів прикрасити сад або парк).

Вашій увазі пропонуються також найсолодші «родзинки» успішної практики благоустрою територій. Ви розбудите в собі бажання перевтілити пустелю на оазис і перетворити будь-яку місцевість. Якщо все ж у вас залишаються сумніви і ви бажаєте знайти «найкращі» курси ландшафтного дизайну, тоді можете прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Оскільки інформація курсу подана доступно і правильно, слухач відразу ж має можливість застосувати отримані знання на практиці. Це школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя.

В курсі представлені 32 актуальні теми, які стосуються оформлення територій. Ось лише деякі з них:

 • різновиди декоративних садів;
 • створення оригінальних клумб із декоративних рослин;
 • бюджет облаштування території та різні варіанти рішень;
 • особливості створення альпінарію (кам'янистого саду);
 • «правильний» басейн - будівництво «від» і «до»;
 • клумби з багаторічними квітами; сад на даху (не так важко, як здавалося до цього).

Ви навчитеся професійному підходу до створення дизайну садової ділянки, почнете розуміти, що таке ландшафтно-парковий дизайн і зможете реалізувати свої найсміливіші фантазії. Ви дізнаєтеся багато цікавого про квіти і взагалі про рослини; розберетеся, як вписати басейн в інтер'єр саду, а також дізнаєтеся, якими бувають садові меблі і як правильно їх вибирати.

7 аргументів «за»

 • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
 • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
 • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
 • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
 • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
 • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
 • Можливості: свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення за цим дистанційним курсом, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс садово-паркового дизайну буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
03.07.2017

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі