Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів"

Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці

Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів"

Дистанційний курс «Дизайн та оформлення інтер'єрів» створений як для початківців, так і для тих, хто, маючи природний смак, вже давно використовує свої навички на практиці, але йому не вистачає спеціальних знань.

Важливо розуміти, що навчання дизайну інтер'єрів - це не пошуки інтуїтивного рішення. Необхідно знати цілий ряд законів і принципів, які дозволяють створювати комфортний і красивий простір. Саме тому глибоко помиляються ті, хто говорить, що «вроджене почуття смаку» визначає успіх роботи дизайнера. Це не зовсім так: без практики у «природного генія» навряд чи вийде щось варте...

Курс навчання дизайну побудований таким чином, що, отримавши нову інформацію, студент одразу ж намагається застосувати її на ділі: виконуючи практичні вправи, він надійно запам'ятовує нове і, головне, розуміє, як це працює. В курсі немає порожніх фраз і непотрібних понять. Саме тому курс основ дизайну вже встигли полюбити і гідно оцінити багато людей. Крім того, викладачі, маючи багатий практичний досвід, надають вам можливість дізнатися і «суміжні» секрети, які доповнюють і розширюють можливості дизайнера.

Протягом викладу курсу вам будуть запропоновані 16 навчальних журналів, кожен з яких включає по два уроки. А завантаживши прямо зараз безкоштовний пробний урок, ви зможете зрозуміти, чи підходить даний курс саме вам.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Курс «Дизайн та оформлення інтер'єрів» розглядає базові питання (наприклад, як побудувати будинок від фундаменту до даху; як зробити перегородки тощо) та ряд естетичних моментів (як обладнати ванну; як підібрати колір стін і покриттів; як організувати простір кухні, спальні). Ви дізнаєтеся, як облаштувати житло для молодої пари і що потрібно зробити для безпеки дитячої кімнати.

Пройшовши наш курс дизайну інтер'єрів, ви навчитеся вибирати оздоблювальні матеріали, правильно поєднувати елементи простору, в тому числі зі смаком розставляти меблі (що дуже важливо). Ви зрозумієте, як раціонально використовувати наявну площу, як зробити кожну кімнату зручною і максимально придатною до життя.

Ви не тільки навчитеся створювати унікальний дизайн, але й дізнаєтесь про матеріали, які дозволять прикрашати «родзинками» приміщення і оформляти інтер'єр будь-якого житла краще за всіх (впевнені, вас будуть радити друзям). Ви дізнаєтеся про типи текстилю (килими, паласи, драпірування, штори тощо); про те, якими бувають сучасні меблі і як їх вибирати для різних приміщень, отримаєте знання про особливості та можливості освітлення.

Після закінчення навчання ви отримаєте свідоцтво, яке дасть вам можливість займатися дизайном інтер'єрів на професійному рівні.

7 аргументів «за»

  • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що в процесі навчання неможливо зупинитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
  • Універсальність: навчатися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
  • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
  • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
  • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором або на очних курсах. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
  • Можливості: свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти дизайн інтер'єрів буде простіше простого, адже з методичної точки зору курс побудований дуже розумно.

Освіта.ua
12.06.2017

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі