Курси програмування в Києві

Можливість оволодіти такими мовами програмування, як Java, PHP та С#, навчаючись у практиків

Курси програмування в Києві

У наш час практично нікого не потрібно мотивувати до навчання програмуванню. Сучасний світ інформаційних та комп'ютерних технологій настільки поширився, що торкається вже не лише професійної сфери людини, а й її спілкування, відпочинку, розваг і життя в цілому. Відтак просто неможливо залишитись осторонь і не дізнатися хоч щось цікаве про програмування та не оволодіти відповідними навичками, - стати компетентним на певному рівні та рухатися разом з часом.

Не кажучи вже про те, що професійні можливості програмістів безмежні. Адже вони закладають алгоритми в усі можливі електронні пристрої. Не тільки у персональні комп'ютери або мобільні телефони, а й у мультиварки, хлібопічки, сучасні холодильники тощо, а також засоби пересування, такі як автомобілі, літаки або ж тихоокеанські лайнери. Без сумнівів, хороший програміст завжди користуватиметься попитом!

До того ж, багатьох спеціалістів ваблять можливості реалізувати себе в певній міжнародній компанії, чи то в одній з країн Європи, чи то деінде - в будь-якій країні світу, оскільки особливістю професії програміста є висока мобільність, що не знає жодних державних кордонів, адже мова програмування - інтернаціональна. Відповідно і заробітна плата - достойна.

Безумовно, для того, щоб програмісту написати затребувану програму, потрібно добре володіти мовою програмування. І хоч у світі налічується близько 2,5 тисяч різних мов, достатньо володіти однією, найбільш актуальною на світовому ринку праці. Зараз такими мовами є Java, PHP та С #. Залишилося тільки вибрати хороші курси, які б не тільки теоретично відповідали запиту, а й були б максимально насичені практичною частиною і керівництвом реальних практикуючих розробників. Розглянемо такі курси:

Курси Java програмування користуються найбільшим попитом, оскільки навчають незаперечному лідеру серед мов програмування – мові Java, яка застосовується в усіх сучасних інтернет-технологіях і є невід'ємною частиною так званого Web 2.0. Наприклад, за допомогою Java створені такі всесвітньо відомі інтернет-проекти, як Amazon, eBay, Yahoo! та Яндекс. Особливістю Java є її кроссплатформеність, тобто якщо програма, написана цією мовою, вона буде запускатися на будь-якій платформі, чи то window, linux або mac os. До того ж синтаксис Java схожий з наймасовішою мовою програмування - С++.

Пройти тритижневі курси з основ Java, 8-ми тижневі курси для професіоналів або ж 12-ти тижневі курси програмування в Києві можна на базі Центру практичного навчання програмуванню «IT Centre».

Курси PHP програмування, в свою чергу, здійснюють навчання найбільш поширеній мові програмування, що спеціалізується на розробці веб-додатків і скриптів. За допомогою мови PHP створено більшість динамічних сайтів, що генерують вміст відповідно до запита користувача.

Освіта.ua
01.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Gromov Maksim
https://java.lviv.ua/ - Курси java стаціонарно та онлайн! також можна переглянути відео уроки по курсу: https://www.youtube.com/watch?v=qKagnA3-MmA&list=PL6kT_6YPoxFJlcIT2hkB6InjTvcYq3I3V

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!