Osvita.ua Вступна кампанія Вступ на магістра Надані рекомендації на бюджет в магістратуру з права
Надані рекомендації на бюджет в магістратуру з права

Понад 1850 вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали рекомендації на бюджет

Надані рекомендації на бюджет в магістратуру з права

Понад 1850 вступників у магістратуру «Права» та «Міжнародного права» отримали сьогодні рекомендації до зарахування на бюджет. Місця вже другий рік поспіль були розподілені за широким конкурсом, тобто надані не закладам вищої освіти, а кращим вступникам в обраних ними університетах.

Так, рекомендації отримали 1760 вступників у магістратуру «Права» та 90 – «Міжнародного права». Списки оприлюднять приймальні комісії закладів вищої освіти, яким уже надійшла відповідна інформація в Єдиній державній базі з питань освіти. Також вступники можуть перевірити, чи одержали рекомендацію на бюджет, на сайті Інформаційної системи "Вступ.ОСВІТА.UA".

Виконати вимоги до зарахування та подати документи у виші рекомендовані вступники повинні до 18-ї години 10 серпня. Зарахування на бюджет відбуватиметься до 12-ї години 11 серпня. Переведення на вакантні бюджетні місця проходитиме до 15 серпня.

Освіта.ua
02.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
за державу
Дефіцит юристів відсутній, навіть надлишок. Навіщо тоді держзамовлення - гроші немає куди подіти?
Нормальний
Для за державу: у нас дефіцит нормальних людей! З нормальним мисленням: кому яке: ну та й шо, що я згідно Конституціі хочу стати юристом. У мене - п‘ять авто і я таксую. А ці дурні позбавили мене права навіть за моі кревні отримати спеціальність юриста. Треба перти в Польщу чи Словакію?
Питання вражинам
Так і питання- нахрена не давати вчитися навіть за своі?? В ізраілі практично кожен школяр отримує вищу освіту!! Що це завадило краіні?
за державу
Для Нормальний: Так мова про навчання за держзамовлення. Як ви будете закони писати, якщо не можете прочитати уважно коментар? За Ваші гроші - це інша справа.
Коментувати
Дай заработать поляку
Нигде в мире такого нет! Все экзамены - дело чести и престижа Университета. У нас грантоеды по заказу поляков пошли на эту акцию, чтобы отправить молодежь на Польшу!? Другое дело = когда проводят квалификационный отбор на работу, там и сдают тесты... А так , все это Зно- акция «Дай заработать полякам» !,,
111
Для Дай заработать поляку: вас кто-то заставляет ехать в Польшу? Не легче было бы банально подготовится и сдать хотяб на минимальный балл? Для преодоления порога много ума не нужно.
Коментувати
Суддя
Суддя - хабарник, жмикрут ,чи ще якийсь негідник не залежить від того , як він вступав в магістратуру. Можливо зміниться рівень його цинізму. Юрист любий « матчасть « вивчить, а от як йому в душу зазирнути? Нині в школі без натаскування , репетиторства не обійтися. Сільскі діти іноземну знають погано. Коштів у батьків чортма... оцей ЄВІ - це димзавіса, яка робить юриста ще більш цинічним , хитрішим , а не професійнішим.... ????
111
Для Суддя: не смогли сдать зно - не нужно поливать грязью всех вокруг. Полезнее было бы искать причину в себе и своем ребёнке. Кто вам доктор если вы не можете заработать на обучение или не можете выучить предмет?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!