Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Відповіді на тести Завдання та відповіді на тест ЗНО ТЗНПК в магістратуру 2019 року
Завдання та відповіді на тест ЗНО ТЗНПК в магістратуру 2019 року

Правильні відповіді на завдання тесту ТЗНПК зовнішнього незалежного оцінювання в магістратуру 2019 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО ТЗНПК в магістратуру 2019 року

Освіта.ua
05.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алексей Поляков
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ВИЩУ ОСВІТУ Просимо переглянути та вимагаємо від членів фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ та ЄВІ перерахування мінімальної кількості тестових балів (порогових), які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник https://petition.president.gov.ua/petition/66014... Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Алексей Поляков
Понизити порогові бали ЗНО 2019 для вступу до магістратури, до балів, які були у 2018 році. Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво https://petition.president.gov.ua/petition/65934 Будь-ласка підпишить петицію. Разом - ми сила!
Анна
Государство в ручном режиме решило кому кем быть Не сдал ин.яз- в другой ВУЗ, не сдал логику-в другой ВУЗ. А хочет ли он этого? Нарушено право человека на самоопределение и право выбора. Мой рецепт: -отменить пороги вообще -проходной бал устанавливает ВУЗ -кто- станет судьей , кто-то -нотариусом , а кто-то просто бизнесменом и не нужно множество общественных приемных, чтоб разъяснять права.Чем больше юристов - тем меньше коррупции, тем более правовое государство. Ну и они в будущем будут примером для своих детей - надо детки учится . А это лучше , чем они уедут куда-то или будут болтатся. И не обязательно стать отличником . Я работала преподом , у меня седина на висках и огромнейший опыт за спиной и мои мысли - это сама жизнь написала.
Дмитро
Прох.бал 8. Напевне це не зовсім справедливо. Але є що є. Діскваліфікацій теж немає
Владимир
Я считаю что каждое ЗНО все преподаватели должны сдавать его вместе с учениками. Не сдал ЗНО - отстранен от работы в универе до следующего ЗНО, пока не пересдашь. Так и коррупции в универах будет меньше во время сдачи сессий и будет честно - преподаватель должен тоже знать знать тот предмет который преподает минимум на том же уровне как и ученики. Нам же со школьной скамьи твердят, что ученик знает на 2, студент на 3, преподаватель на 4, профессор на 5, даже если ты отличник.
Кристина
Администрация, удаляют комментарии, нужно протестовать, я думаю можно написать Президенту, перед выборами, пускай сделают что-то в том году, были проще тесты, мне не хватило, одного балла, в этом году извините, это что? Это все направлено, на отток мнолодежи, в этом году, так этого не оставлю, у меня 2 высшее образование, иду на контакт, давайте писать во все инстанции, буду писать , даже если комментарии удаляют
Олег
Напишите кто сколько ответов угадал. Тут по другому это не просто не назвать. Эти задания можно смело отправлять на битву экстрасенсов. Ну полный бред а не задания, да еще и времени так мало!
Animals
Для Олег: та сама пісня, що в абітури на бакалавра. Хто розумний і гарно вчився - здав собі гарненько і сидить тихенько готується до навчання на магістерці. Інші ж плачуться - держава погана, завдання складні, часу мало ...
Олег
Бро, у меня по английскому 4 ошибки из 42. По праву 19 ошибок из 100. А ты походу засланный козачок от Министерства Освиты который их защищает. Я бы Ракова этого и его ебанутую свиту долбоебов выгнал с позором за такие тесты.
Олег
Так что если не проходил, то просто лучше просто промолчи а не пиши свой бред.
Коментувати
Игорь
Интересно, в понедельник хоть кто-нибудь "официальный" с этого сайта сюда напишет? Пояснит нам, что делать с СССР, гвоздями и орхидеями?
DHP
Для Игорь: а до чого тут модератори освітнього порталу. Вони лише подають новини в галузі освіти. А зі своїми питаннями звертайтесь до розробників: центру оцінювання. І якщо Ви не розумієте таку просту річ, що сайт освітніх новин не розробляє завдань, то у Вас дуже великі проблеми з логікою
Роман
http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2019/07/TZNPK_2019_Osnovna-sesiya_04.07.2019_TEST_1_Obgruntuvannya-vidpovidej.pdf
Роман
Виходячи з того, що офіційно коментар надано лише для ТЗНПК а з інших тестових завдані ні (ані для іноземних мов, ні для права), то мабуть не все так добре в королівстві УЦОЯО і до цього вступного випробування дійсно є багато нарікань.
Коментувати
Декан
Нада требовать отмены зно в магистры , пусть проведут дополнительную кампанию! Нас дурят и насилуют ....
Алина
Шановні автори, поясніть, будь ласка, за яким "законом логіки" вирішується завдання про орхідеї за 5- 8 хвилин, не використовуючи математичні формули. Ніде, в жодному підручнику, не поясненно вирішення подібного завдання. Ми не повинні знати та вміти розв’язувати завдання з курсу вищої математики!!! Це не нормально, коли навіть вчитель з математики вирішує подібне завдання за 20-30 хвилин. Тому що, коли вперше бачиш таку задачу потрібно хоча б декілька хвилин, щоб зрозуміти умову. Тим паче, викладачі логіки пояснювали вирішення шляхом з’єднання точок. Як ви вважаєте, скільки часу потрібно, щоб з’єднати 120 точок?
Підручна К.
Для Алина: через Зно тільки в Украіні відбирають в магістратуру. Чмошники!!
Юрій
Для Аліна:Ці завдання по складності десь як комбінаторика на шкільному ЗНО.Думаю про вчителя математики ви сказали неправду,ніякий вчитель такв завдання більше 5 хвилин не вирішуватиме. Для Підручна К:а як же Gmat та Gre?
Алина
Так, але спочатку потрібно згадати та підібрати відповідну формулу під кожну умову. У вас на заняттях з логіки викладали комбінаторику? Скажіть, звідки я повинна знати ці формули якщо я навчаюсь в юридичному університеті?
Коментувати
Бакала
Ребята , эти тесты дали нам не для определения логики, а для пинка нам под зад!! На Запад, паспорта есть , петя - шоколадник помог, едьте и пашите! Правительство исполняет волю Сороса и его силы. Протестуем!
Ангелина Носань
На розв’язвання завдань з логіки було дуже мало часу, особливо враховуючи те, що в університеті нам її не викладали! Не було навіть часу подумати над завданнями, а тому більшість студентів просто "тикали" відповіді, це і є система освіти ? Що стосується 3 завдання першого тексту, то вірна відповідь "уникнення ситуацій, спрямованих на фізичне знищення СРСР", перегляньте.
Алина
Для Ангелина Носань: Погоджуюсь з Вами, офіційна відповідь не повністю відповідає завданню!
Коментувати
Бакалавр с красным дипломом
Ладно еще ящики, тут все ясно, если бирки перепутали везде и они нигде не соответствуют находящимся по факту в ящике гвоздями, то логично что мы открывает 4 ящика с этикетками с информацией о больших гвоздях, там оказывается 3 ящика средних гвоздей и 1 ящик маленьких, или 2 ящика маленьких и 2 ящика средних, соотвественно оставшийся ящик средних/маленьких гвоздей в пятом ящике, который мы еще не открыли с этикеткой с большими гвоздями. Получается что остаётся точно один ящик с известным нам размером гвоздей и этикеткой больших гвоздей и 5 ящиков с большими гвоздями и этикетками средних и маленьких гвоздей. Суть в том, что бирки соответствуют количеству ящиков и заданной информации, только ни одна бирка не находится на своём ящике. Но это ладно... НО ОРХИДЕИ? ЭТОТ БРЕД С ОРХИДЕЯМИ вообще не поддаётся логическому объяснению. Пусть покажут способ которым можно решить за 8-9 минут задачу про орхидеи.
Калігула Кр Ріг
Для Бакалавр с красным дипломом: тебе хотіли обманути, що і зробили. Вимагаймо перескладання зно! Відмінити результати!
Коментувати
Степан
Питання про цвяхи треба діскваліфікувати. Не можливо на практиці відкрити 4 ящика та по них встановити, що є в решті
Неважно
Для Степан: чувак, бирки на ящиках ложны. Эта задача решается за 1,5 минуты
Антон
Бірки на ящиках переплутані та інформація на жодній з них НЕ відповідає дійсності...
Коментувати
Кірілл
Середнє 4,666 за відповідь Х на сімь - і є те, що саме те до цього тесту. Прох.бал треба зробити шість або сімь, інакше буде не справедливо. Випробування складне...
Влад
Для Кірілл: дійсно складне для тебе. Якщо не знаєш що пишеться сім без м’якого знаку
Кальмар
Це компютер незнає
Коментувати
Ruslan
Ещё неизвестно какой пороговый бал по тзнпк? Или когда он вообще будет, когда установят и выложат уже информацию??
Юлія Володимирівна
Шановний Раков Сергій Анатолійович і «команда умніків» поясніть будь-ласка як можна відкрити 4 ящики з цвяхами і дізнатися, про те в якому ящику який розмір? Нехай ви нащадок Ванги і відкриєте спочатку 2 ящика з малими цвяхами, потім 2 з середніми, залишиться 1 з середніми і 5 з великими, яким чином ви дізнаєтеся де які цвяхи, можна взагалі відкрити 4 з великими і шо тоді ...? Пропоную зробити це на практиці, або «включити свій мозок» визнати свою помилку і краще дискваліфікувати дане питання, адже його суть провіряє не здатність логічно мислити, а екстрасенсорні здібності. Це не «Битва екстрасенсів» !
Роман
Для Юлія Володимирівна: Не можу з Вами не погодитись. Відповідаючи на це питання я з стовідсотковою вірогідністю був впевнений у правильності своєї відповіді, а саме у тому що потрібно відкрити щонайменше 5 ящиків! Побачивши "правильну" відповідь (4 відкривання) я й досі здивований яким чином можна залишить 6 ящиків й знати який з них який.
Роман
Тільки зараз на третій день, прочитавши вкотре завдання дійшло: вся річ в БИРКАХ, які переплутано і інформація на жодних з них НЕ ВІДПОВІДАЄ дійсності... Тобто у нас 5 бирок на великі цвяхи, 3 - на середні і 2 - на малі. Значить всі 5 бирок на великі цвяхи можуть бути наклеєні тільки на середні і на малі. Відкривши чотири ящики з цвяхами, які мають бирки великих цвяхів ми визначили що це 2 малих та 2 середніх. У нас залишилось 6 ящиків (5 великих і один середній), на яких лише 1 ящик має бирку з великими цвяхами і вона не відповідає ДІЙСНОСТІ. Значить він і є ящиком з середніми цвяхами. Отже, найменша кількість варіантів відкривання - 4. Жесть!!!! Вважаю що для такого завдання часу у розмірі 25/9 хв. не досить достатньо. І плюс в напруженій ситуації на іспиті ось такі дрібнички не завжди помічаєш. Значить Ванга тут не потрібна...((((
Юлія Володимирівна
Роман. На ЖОДНІЙ з бирок інформація не відповідає дійсності, написано в тесті, тому твій варіант, на жаль не підходить ;(
Коментувати
Николай
Не знаю, но уверен, что нужно или проходной балл уменьшить до 6 или же увеличить баллы за правильные ответы про орхидеи, ибо это не сравнится с прошлыми и позапрошлыми тестами
Роман
Для Николай: Полностью поддерживаю. Как мне кажется, тест про орхидеи не то что за 25/3 мин. решить нереально, но и за 25 мин. и даже за 60 мин. не каждый решит. Лично я все тесты с аналитического мышления прошлых годов решал без проблем, а на этом просто завис.. даже сегодня со свежей головой и без лимита времени не могу найти объяснения правильных ответов.
Николай
Полностью согласен. Надеюсь администрация учтет. Потому, как не совсем честно выходит...
Дмитрий
Самое смешное, что те, кто сдал эти тесты за 15 мин, просто проставив наугад-посдают...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!