Osvita.ua Вступна кампанія ЗНО в магістратуру Розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру
Розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру

Реєстрація триватиме до 15 жовтня на базі вишів, які проводять додатковий прийом

Розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру

7 жовтня розпочалась реєстрація учасників третьої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Участь у тестуванні можуть взяти ті вступники у магістратуру, які не склали єдиний вступний іспит з іноземної мови під час основної чи додаткової сесій або хочуть скласти іспит повторно.

Реєстрація учасників триватиме до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру.

Тестування відбудеться 5 листопада у 9 містах — Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний листок, який вступник отримує у виші.

Третя сесія тестування є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити 495 грн на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати третьої сесії Єдиного вступного іспиту можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Як відомо, складати ЗНО в магістратуру з іноземної мови необхідно вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
07.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неаполь
Навіщо мені соціальному педагогу чи бугалтеру ваша англійська мова? Дурнувате міністерство освіти все робить, щоб ми не отримали повну вищу освіту!! За таке антиконституційне дійство треба судити ініціаторів .
А більшої дурості
в МОН придумати не змогли? Який толк з цього тестування, якщо його результати можна використати лише в 2019 році? Навіть, якщо університети й доберуть нових магістрантів (не факт, що для них є ліцензійні місця), то що робити їм зі згаяними понад двома місяцями, щоб наздогнати тих, хто цей час вчився? Невже не можна було провести це тестування принаймні у вересні, а то і в серпні?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!