Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Випускник школи (11 клас) цього року, є сертифікат учасника зно, що мав відбутися в цьому році, зареєстрований на НМТ, але знаходиться на окупованій території України і виїхати нема можливості, тож буде індивідуальна співбесіда. Під час реєстрації електронного кабінету вказали дані із пустого сертифікату зно, чи треба було ставити галочку що немає сертифікату.? Якщо так, що тепер робити, можна це виправити чи треба створити новий кабінет?
Лідія
Мотиваційний лист потрібно одразу завантажувати при створенні електронного кабінету?
...
Для Лідія: мотиваційний лист додається, коли подаєш заяву у ВНЗ. Можна створити ел.каб зараз, а все решту додати потім
Коментувати
ОксанаЛущ
Чи обов’язково зразу вказувати номер і пін-код сертифікати НМТ, чи можна пізніше, коли вже будуть результати?
Оксана
Для ОксанаЛущ: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2022-poyasnennya-shodo-reyestraciyi-elektronnih-kabinetiv-bez-paperovih-sertifikativ-nmt-zno
Коментувати
катя
чи можна потім поставити фото в електронному кабінеті ? чи так не можна ? просто з цим зараз проблеми , можете відповісти ?
Надія
Добрий вечір. Хочу задати таке питання. Чи потрібно випускникам 2022 року реєструвати електронний кабінет саме зараз , ще до проходження тесту , чи можна потім після отримання результатів.
Галина
Для Надія: його можна реєструвати в останній день прийому заяв. Одночасно зареєстрував і подав заяви.
Коментувати
Роман
А куди завантажувати фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту? Є можливість завантажити лише фото.
007
Для Роман: тобто лише фото? а що по Вашому фотокопія і фото це щось різне?
Роман
Є можливість завантажити фото вступника 3х4. А я запитую про додаток з оцінками.
Роман
Для 007: Є можливість завантажити фото вступника 3х4. А я запитую про додаток з оцінками.
Коментувати
Юлія
Доброго дня у мене помилка П4.2, розбіжності в прізвищі в атестаті і в паспорті бр була зміна прізвища після одруження. Як правильно зареєструватися
Галина
Для Юлія: треба перш ніж щось робити читати правила. У випадку різних прізвищ документи подаються не через електронний документ а в паперовому вигляді
Юлія
Але приймальна комісія відмовилась приймати документи лише в паперовому вигляді. Документи приймають паралельно з реєстрацією в електронному кабінені
Галина
Для Юлія: так вони і мають Вам відкривати кабінет, перевіривши всі документи. Знайдіть правила, і покажіть їм пункт де вказано хто подає докумети в паперовому вигляді. А
Коментувати
Андрій
Я зареєструвався було все добре! Потім пробую зайти у електроний кабінет то вибиває Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних! ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ І ЩО МЕНІ РОБИТЬ?
Саша
Для Андрій: в мене теж таке..
Коментувати
Альона
Не заходить на сайт , це через перевантаження чи щось у мене не так?,vvhhshsjjajajzjzjzjzjzjzjjz
Светлана
Доброго дня . Підскажіть, сайт з електронним кабінетом вступника, на окупованій тереторії не відкривається . Як нам зареєструватись?
Максим
Доброго дня , куди прикріпляти мотиваційний лист ? не знаю що робити , допоможіть будь ласка
Ілона
Хто додав копію додатка з оцінками, куди ви фого завантажували? Не можу зрозуміти.
Ілона
Для Ілона: нашо?
Коментувати
Андрій
Доброго дня я виписнук і ще не маю сертифіката з Нмт, хоча я зареєстрований то мені використовувати дані з інформаційної сторінки чи здавати нмт, а уже потім реєструватися
просто вчитель
Для Андрій: У мене теж таке запитання. Цьогорічні випускники,які не здавали тест, зможуть реєструватися лише після отримання НМТ?
ІлонаНе
Ні , треба використовувати дані із інформ сторінки
Коментувати
Ширяєва Віталія
Доброго дня.неаірно введені дані як створити новий кабінет. Не поставили галочку немає мнт та зно а ввели номер та серію пустого сертифікату що був надісланий до школи. Дякую
Ілона
Для Ширяєва Віталія: все вірно
Коментувати
Оксана
Які наслідки для вступника має таке повідомлення в кабінеті вступника ( син має свідоцтво за 2021 рік)За даними ЄДЕБО вказаний документ про освіту НЕ ВІДПОВІДАЄ умові "особа у рік вступу здобула освіту у закладі освіти, що знаходиться на території села"
Анастасія
Для Оксана: В нас теж та сама ситуація, як дізнаєтесь причину , дайте відповідь будь ласка
Галина
Для Оксана: Для Анастасія: Причина якраз дуже зрозуміла. Ви обидві намагались отримати сільський коефіцієнт на який не маєте права.
Анастасія
Це як? Я просто ввела логін пароль, поставила галочку Шо не маю ЗНО, ввела номер свідоцтва , і все , зайшла в кабінет , і мені тут таке пишуть І що тепер робити ? :(
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Син закінчив 11 класів у 2021 році, проте не здав жодного з ЗНО. Зареєстрований на НМТ у 2022 році. Що необхідно зазначити при реєстрації електронного кабінету вступника щодо сертифікату?
Роман
Для Ірина: «номер, пін-код та рік отримання 2022» ©Освіта.ua Читайте уважно, все ж розписано.
Жанна
Доброго дня, при введенні даних «номер, пін-код та рік отримання 2022» виникла помилка - не знайдено такого сертифікату. Що робити?
Коментувати
Настя
Добрий день! Можливо подати заяву( за різною електронною адресою, але один ЗНО) на вступ на основі молодшого спеціаліста на 2 курс та просто на здобуття вищої освіти на 1 курс
007
Для Настя: а для чого різні адреси?
Коментувати
Дарья
Добрий день, підскажіть будь ласка, що робити якщо паспорт не дійсний, а новий скоріше не скоро прийде, який можна взяти документ що засвідчує особу?
007
Для Дарья: закордонний паспорт. А який Ви можете запропонувати?
Дарья
Я десь читала що потрібно брати довідку Центру надання адміністративних послуг про вилучення паспорта. У ній має бути зазначений номер вилученого паспорта. Так чи потрібно тоді це робити?
Зоряна
На сьогодні,справді, проблема з отриманням нового паспорту. От як поступити,коли паспорт недійсний , новий в процесі вироблення,а закордонного паспорта немає? Який вихід в даній ситуації? Довідка про вилучення паспорта є.
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь-ласка. Чи потрібно випускникам 2022 реєструвати електронний кабінет вже, ще до проходження НМТ, адже сертифікатік з НМТ, як таких не передбачається. Якщо так, то при реєстрації вказувати номер і пінкод, той згідно якого створювалась інформаційна картка учасника тесту?
Ярослав
Я закінчив навчання у школі в 2019 році. Як зайти в свій старий кабінет, та подати документи в інший ВНЗ?