Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як додати до кабінету інформацію про квоту 2, якщо дитина з окуповоного міста?
София
За даними ЄДЕБО вказаний документ про освіту НЕ ВІДПОВІДАЄ умові "особа зареєстрована у СЕЛІ та у поточному році здобула середню освіту в закладі освіти, що знаходиться на території СЕЛА (застосовується сільський коефіцієнт при вступі на навчання для здобуття ступеня ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА)" Звонила на горячую линию , 35 минут ждала была 18 и потом закончились деньги на счету ????, что делать с этим?
Анна
Нічого не робити, це просто позначка про те, що ви маєте документ із міста і не претендуєте на сільський коефіцієнт. Це нормально. В кого документ із сільської місцевості у тих написано ВІДПОВІДАЄ. Це просто технічна позначка самої системи. Все окей, не витрачайте більше кошти)
Коментувати
На алія
Добрий ранок ! Чому в електронному кабінеті вступника не знаходить навчальний заклад, коли натискаєш на пошук ?
Анна
Можливо щось не правильно вводите? Має знаходити, спробуйте різними варіантами пошуку. Пошукайте просто зі списку, а не вводячи назву в стрічку пошуку.
Тарас
Для На алія: У мене така сама проблема, ви її вирішили?
Коментувати
Наталія
Добрий вечір, у нас тато УБД, які квоти і чи є вони в його дитини привступі в вуз на факультет право
Анна
Добрий, квота є, якщо у вас є вже готові документи, що її можуть підтвердити. Вам краще подзвонити в приймальну комісію університету, куди плануєте вступати та запитати, як краще вам підтвердити цю квоту.
Коментувати
Настя
Доброго вечора! Мені сайт пише "Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних". Що це таке? І коли я зможу зайти на сайт?
Саша
Для Настя: в мене також, не можу зайти
Діана
+
Вікторія
Така ж сама проблема
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Я хочу зареєструватись у кабінеті, але не можу, оскільки диплом отримано у 2008 році, а я у 2012 році змінила паспорт. Як тепер бути?
Влад
Для Катерина: Ви не можете подавати електронно, несіть документи особисто в приймальну комісію
Коментувати
Маряна
Доброго дня. Хочу зареєструватись на вступ на магістра, вказує що ЄДЕБО вказаний документ про освіту не відповідає умові особа зареєстрована у селі , що це таке? Навчалась в місті в гімназії, бакалавр закінчила також в місті.
Анна
Для Маряна: Все добре! Це у всіх так) Я теж подавала документи на магістра і в мене так само. Це якщо людина отримувала освіту на території села, або ж має конкретне направлення із села, то в такому разі буде інший надпис, а так як Ви навчалися в місті, то відповідно скористатися коефіцієнтом села - не можете.
Коментувати
Ліля
Добрий день, якщо я створила ел. кабінет і не можу зайти, я можу створити інший який вже зможу зайти
Анна
Для Володимир: до квоти 2 відносяться тимчасово окуповані території та території де ведуться бойові дії. Рівненська область наврядчи являється такою. Або ж якщо ваші батьки знаходяться у лавах ЗСУ, то здається квота також діє. До квоти 1 належать соц.групи які зв’язані з Чорнобилем, ветерани війни и тп. При бажанні можна загуглити і прочитати конкретно про кожну з них.
Ирина
Для Анна: Для дітей УБД квоти немає. Є можливість переводу з конракту на бюджет, якщо такі місця будуть.
Коментувати
Володимир
Не розумію що таке ..квота.. і якщо я з рівненської області чи мені взагалі потрібно обирати ту квоту. І де ставляться пріоритети
Влад
Для Володимир: Вам ніяка квота не потрібна. Пріоритети ставляться під час подання електронної заяви
Коментувати
Варлан Дмитро
Добрий день, як додати документи щодо того, що ти маєш пільги?
Анна
Для Варлан Дмитро: в електронному кабінеті зазвичай пише, що не ідентифіковано для квот. Але ж вуз сам передзвонив і уточнив які документи потрібно їм скинути для квоти. Відправили на електронну пошту приймальної комісії.
Коментувати
Лариса
Доброго дня якщо помилково вибрали вступ на основі диплому,а потрібно на основі свідоцтва про повну середню освіту,як можна редагувати?
Влад
Для Лариса: Видалити, тільки якщо це заява на бюджет, Ви її втрачаєте
Коментувати
Сніжана
Добрий день, підкажіть будь ласка, якщо я знаходжуся на окупованій території і маю Квоту-2, які мені документи завантажити до кабінету і як іх туди прикріпити? Дякую за відповідь
Влад
Для Сніжана: зверніться в приймальну комісію ЗВО
Коментувати
Наталя
Добрий вечір. Син вступає до ВНЗ на базі диплома МС по квоті 2. Маємо результати ЗНО. Результати з яких предметів ЗНО йому треба подавати і до якої дати подавати заяви? До 08.08 чи до 23.08? Дякую
989
Для Наталя: а хіба є вступ по квоті 2 на базі мс? Хіба квота не лише пісмля школи, яку закінчив на окупованій території?
989
Для Наталя: "Квота-2 – це частина від максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій) у закладах вищої освіти, яка може бути використана для прийому вступників на основі ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ"
Коментувати
Роман
Куди завантажувати фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту?
олеся
доброго дня, у мене син закінчив 2 курс коледжу, та атестату немає, здає НМТ, хоче вступати у вуз. чи можливо це? адже при реєстрації у ел кабінет потрібно вносити дані атестату. як нам зареєструватись без атестату?
988
Для олеся: йому саме цього року припекло?! От в розпал війни вступати?! Може варто спершу коледж закінчити, а за ці рік-дваихоч щось на фронті заспокоїться
Руслана
Якщо коледж, у якому навчався Ваш син, відправив на друк атестати, але їх ще не отримали фізично, то Ви можете звернутись до коледжу із проханням надати Вам серію та номер атестату (коледж уже повинен їх мати).
Коментувати
Віка
Добрий день, можливо, хтось знає, до якого числа можна формувати електронні кабінети?
Оксана
Для Віка: до дня закінчення прийому заяв на вступ
Коментувати
Євген
Доброго дня, можливо хтось знає, чи можна якось вступити в виш без паспорта? Закінчився термін дії... При мирному часі була заміна 1 місяць... Зараз це займає 3 місяці і чисто по часу він не встигне виготовитись. Чи є якийсь вихід з цієї ситуації?
Андрій
Що робити якщо подав документи але їх відмінив і не можу добавити додаток 13? Як вирішити цю проблему і що робити?(((
Лідія
Я зареєструвався було все добре! Потім пробую зайти у електроний кабінет то вибиває Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних! ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ І ЩО МЕНІ РОБИТЬ?
IGOR
Для Лідія: Блін в мене также
Олексій
Таке ж саме
Катерина
Саме тому я тут , таке саме...
Коментувати