Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Mariia
Добрий день! У вас знову лежить https://vstup.edbo.gov.ua/ - Bad gateway 502. Підкажіть, будь ласка, коли піднімете?  Дякую,
Катерина
Добрий день! В мене таке питання В заявці в мене зареєструвалось дівоче призвіще, але в мене вже призвіще чоловіка і нмт проходила по новому прізвищу. Що роботи в даному випадку?
989
Для Катерина: вбитися. Перш ніж щось робити треба читати нормативні документи. В умовах вказано, що Ви мали подавати заяву лише в паперолвому вигляді, а не в електронному кабінеті. І прийом заяв був до 23 серпня. Це ж наскільки у Вас було погане прізвище, що захотілось собі підгадити?
Коментувати
Олександр
Чи можу завтра я відвести документи на квоту в інститут? Тому що не було змоги подати документи на квоту.
Альона
Я сьогодні дзвонила на гарячу лінію, чекала своєї черги десь півтори години, витратила майже 200 грн на цей дзвінок і коли дійшла черга до мене , мене просто отключили!!! Що відбувається???
Вікторія
Добрий день, при вході в електронний кабінет пише: "Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних",підскажіть будь ласка, що робити в такій ситуації?
Даяна
Доброго дня! Мені сайт пише "Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних". Що це таке? І коли я зможу зайти на сайт?
iryna.myzak@gmail.com
Для Даяна: так само
Александр
У мене також
Олександр
+++
Коментувати
Атрем
Добрий день. При спробі створити електронний кабінет видає Помилка ініціалізації захищеного каналу передачі даних? Що робити?
Назарій
Для Атрем: в мене така ж проблема, схоже що сайт приліг відпочити
polina
та сама чортівня
Коментувати
Вероніка
Подала вже 2 заяви про вступ заходжу в подані заяви таблиця горить сірим і пише що подані заяви відсутні
Наталия
Помогите к разобраться куда надо загружать додаток до свидоцтва в Эл кабинет ? По
Олександр
Добрий день, а що робити, коли відсутній вибір пріоритетності при поданні заяви?
Скапа Татьяна Георгиевна
Скажіть будь ласка ,якщо в електронному кабінеті світиться рекомендовано до зарахування на 2 пріоритетності,але по балам я проходжу і на 1 пріоритетність,чи може цей статус змінюватись?
Анна
Статус не зміниться, рекомендодвано по ріоритету 2, якщо хочете на перший, то вже тільки контракт.
Анна
Статус не зміниться, рекомендовано по gріоритету 2, якщо хочете на перший, то вже тільки контракт.
Коментувати
Марія
Добрий день, при подачі заяви пише, що термін подачі заяв ще не розпочався, хоча він давно вже розпочався
Любов
Добрий день! Чи можна в електронному кабінеті вказати німецький номер телефону, якщо знаходишся в Німеччині?
Шаповалова Анастасія
Як редагувати дані в електронному кабінеті??? Щоб змінити на бюджет і контракт.
Оксана
Доброго дня, підкажіть як завантажити довідку про місце реєстрації в селі,ліцей закінчували в місті,а реєстрація місця проживання в селі,не можна подати заяви,пише загрузить довідку.
Анна
Все правильно, адже навчальний заклад закінчено у місті. Ви не можете претендувати на сільський коефіцієнт. Це якби школа сільська була і атестат також, тоді так. У вашому випадку ліцей у місті і документ міського типу, тобто ви не можете подати заяву по сільському коефіцієнту.
Коментувати
Ярослава
Добрий день.Не можу відправити заявку на вступ.Натискаю але нічого не відбувається. (Дякую за відповідь)
Анна
Могли щось не відмітити, тому не пропускає заявку.
Коментувати
Кт
Не шукає конкурсні пропозиції, що робити? Всі дані правильно вила, не розумію в чому справа
Тоня
Добрий день.Якщо диплом отримано на дівоче прізвище чи можна подавати документи через електронний кабінет?Чи потрібно подавати в паперовій формі до ВНЗ разом зі свідоцтвом про шлюб,де вказана зміна прізвища?
Галина
Для Тоня: тільки в паперовій
Коментувати
S
За даними ЄДЕБО вказаний документ про освіту НЕ ВІДПОВІДАЄ умові "особа зареєстрована у СЕЛІ та у поточному році здобула середню освіту в закладі освіти, що знаходиться на території СЕЛА (застосовується сільський коефіцієнт при вступі на навчання для здобуття ступеня ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА На сільський коефіцієнт не претендувала та навчалася в місті. Що з цим робити? Не можу завантажити свідоцтво про повну загальну середню освіту.
Анна
Нічого не робити, це висвічується у всіх, чиї документи отримані були у містах. Такі майбутні студенти не отримують право на сільський коефіцієнт. Нічого із цим робити не потрібно, так треба.
S
А як я можу додати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти? Сертифіката НМТ не маю, а додати свідоцтво не вдається. Дякую!
Анна
По-ідеї то мало відбуватися без будь-яких проблем. Дуже складно відповісти Вам, так як не бачно кабінету та власне проблеми.
Коментувати
наталія
добрий день підкажіть яку сторону додатка до свідоцтіва завантажувати: з оцінками? чи просто сам додаток там де наразі вказується що то є він
Анна
З оцінками, що було видно ваш середній бал документу
Коментувати