Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
А що буде, якщо я все ж таки внесу зміни до електронного кабінету? Наприклад, зміню фото скану Додатку до свідоцтва про ПЗСО на інше?
Тарас
Для Андрій: Якщо Ви ще не подавали заяв, то можете вносити будь-які зміни. Після подачі першої заяви система не дасть Вам можливості самому щось змінювати.
Коментувати
Юрій
Що робити якщо в кабінеті вступника відображається лише один з чотирьох предметів ЗНО?
Галина
Для Юрій: Ви певні що здавали всі 4 предмети саме як зно, а не дпа? Якщо Ви не поставили при реєстрації що Вам потрібні оцінки за 200-бальною шкалою, то Ви їх і не отримали, а значить не можете подавати ці предмети для вступу
Аркаша
Лох)
Коментувати
Ольга
Добрий день. Чи можна подавати документи до вас на контракт, якщо є зно з української мови, історії України та англійської?
Галина
Для Ольга: до кого "до вас"? Ви в курсі що пишете на освітньому порталі?
Аркаша
Для Ольга: ну ты и дура, конечно.
Коментувати
Ніна
Якщо подали документи ,, батько шахтар,, протягом якого часу вони обробляються та подаються в Єдбо? Вже три дні минуло як подали ,а в базу ще не внесені. Це людський фактор?
Галина
Для Ніна: а чому Ви подавали документи а не реєстрували заяву в електронному кабінеті. У Вас немає пільги при вступі. Якщо Ви віддали документи в приймальну комісію, то потім важко буде забрати назад, якщо пройдете на бюджет в інше місце, бо виш хотітиме аби Ви йшли до них на контракт та тягнутиме час доки він не мине і Ви вже не встигнете подати документи на бюджет. Ідіть і забирайте назад доки не пізно. Документи потрібно здавати лише за результатами вступної кампанії
Коментувати
hibitee
Хочу поступить на контракт. Если у меня стоит статус "Допущено до конкурсу", то мне нужно нажимать на галочку возле заявки и в окошке "Активнi дii" выбирать пукнт "Пiдтвердити участь у конкурсi на навчання за кошти фiзичних таабо юридичних осiб"? Или просто ждать статуса "рекомендовано" или звонка из университета?
юля
Для hibitee: підтвердити, якщо хочеш на контракт
точка с запятой
А если идёшь на бюджет, это нужно сделать?
Коментувати
Надія
Поясніть, будь-ласка. Для подання заяв на вступ до ЗВО я зареєструвала електронний кабінет. А для подання заяв на вступ до фахового коледжу (про всяк випадок, якщо не пройду на бюджет до ЗВО) мені треба зареєструвати новий електронний кабінет? Чи заява до коледжу входить в п’ятірку заяв на бюджет і подається разом із заявами до ЗВО в одному кабінеті? PS-1. В коледжі відповіли, що подача документів відбувається через ел.кабінет. PS-2. Вступ із сертифікатом ЗНО після 11 класу.
Аркаша
Для Надія: Хуй его знает, если честно.
Коментувати
Серафим
Добрий день, я приїхав до університету і подав письмову заяву, чи треба ще подавати електронну на ту саму спеціальність в тойже заклад освіти? Чи достатньо письмової?
Галина
Для Серафим: а як у Вас прийняли заяву письмову, якщо вони подаються лише в електронних кабінетах? Ви вступаєте за квотою чи вони Вам допомогали створювати електронний кабінет?
Коментувати
Світлана
Скажіть будь ласка, чи можна додавати заяви а університет, ящо вже три заяви зареєстровано на конкурс в цьому університеті.
Тарас
Для Світлана: А що може стати на заваді? Всього Ви можете подати 5 заяв на бюджет і 30 на контракт. Обмежень щодо кількості ЗВО чи спеціальностей немає. Тобто Ви можете хоч всі 35 заяв подати в один університет.
Коментувати
Олеся
Чи можна подавати мову та літературу, якщо на спеціальності зазначена лише мова?
Тарас
Для Олеся: Можна. Хоча в інтернеті ще дискутують щодо того, що це помилка і так не повинно бути, але я вважаю, що все правильно. В додатку 4 до цьогорічних Умов прийому в пункті 3 зазначено "Замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови можуть використовуватися результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури". Крім того є технічна можливість обрати оцінку з української мови та літератури при подачі заяви на технічну спеціальність, де конкурсним предметом була українська мова. Абітурієнти, які вже подавали заяви змогли це зробити. Тому виглядає так, що це не помилка і абітурієнти, які здавали ЗНО з української мови та літератури при подачі заяв на технічні спеціальності можуть обирати або оцінку окремо з мови, або з мови та літератури разом.
Коментувати
Людмила
Добрий день. Як внести зміни щодо номера та серії свідоцтва про повну заг.середню освіту - був передрук?
Аркаша
Для Людмила: самой разобраться впадлу?
Коментувати
Александр
А если я хочу поступить на заочное, то подать заявление я тоже должен до 23 июля или можно и позже ?
Андрей
Для Александр: Из-за недобора в последние несколько лет практикуется дополнительный набор с сроком начала обучения с 1 ноября. Сроки подачи документов на донабор - серидна сентября - середина октября. Точные сроки узнавать в учебном заведении.
Коментувати
Анна
Доброго дня, підкажіть будь ласка де в електронному кабінеті вступника показати пільг у, яку має дитина тобто квота -1
Марина
Для Анна: нигде. Если у ребенка есть льгота, документы подаются в бумажном виде в вуз, они вносят данные, проверив льготу.
Міша
Я подал доки в вуз и мне сказали что где то в ел. кабинете должен отображатся статус льготника но никаких изменений не заметил
Коментувати
Анна
Добрый день.при регистрации пишет неправильная почта .но она правильно внесена.что делать?
Валерія Дроздова
Доброго дня. Таке питання: чому при подачі електронної заяви на вступ, коли обираю заяву на бюджет пише, що не можливо(Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів) - ось так.?
Ірина
Доброго дня. Я вже активувала кабінет, але зараз не дає в нього зайти. Пише що недійсний запит. Що з цим робити і як зайти в кабінет?
Марина
Доброго дня. Не можу зареєструвати особистий кабінет через те,що в свідоцтві вказане дівоче прізвище, а в сертифікаті зно теперішнє. Як вирішити цю проблему?
Галина
Для Марина: ну чому Ви не читаєте нічого. В умовах всту чітко написано, що в такоу випадку документи подають в паперовому вигляді. І тут вже не один раз га це питання відповідали
Коментувати
Дарина Ковбаса
Доброго дня,скажіть будь ласка,до якого числа можна реєструвати кабінети ?13 липня, це не останній день реєстрації?
Якось так
Для Дарина Ковбаса: тут є всі дати: https://osvita.ua/consultations/83024/
Коментувати
Андронік Елла
Доброго дня , скажіть будьласка, що робити коли ми подали апеляцію по укр. мові та літературі і вона ще знаходиться у розгляді а нам вже завтра потрібно подавати документи. Будемо вдячні за відповідь
Якось так
Для Андронік Елла: а для чого Вам саме завтра подавати документи? Завтра перший, але не останній день подачі заяв.
Андронік Елла
Воно дійсно так, але ми не знаємо чи взагалі вона буде розглядатись тому незнаємо чи є ганс чекати. Мене цікавить чи ми можемо подати документи коли діє апеляція
Якось так
Для Андронік Елла: десь писали, що можна подавати з "поточними" балами. І після апеляції (чітко часу немає) відбудеться оновлення балів в е-кабінеті. Проте особисто я б не ризикував і чекав би. Ну, або зателефонував би на гарячу лінію УЦОЯО.
Коментувати
Катерина
Подавала апеляцію на ЗНО з українську мову та літературу, результат піднявся. Інформація в електронному кабінеті вступника теж має оновитися? Бо поки що там нічого не змінилося
Іван
Доброго дня, якщо мене рекомендовано на бюджет в один заклад, можу я поступити в інший на контракт? Якщо у мене в сім’ї 4 дітей, вона рахується багатодітною, і є якісь пільги для багатодітних сімей?
989
Для Іван: Звісно можете, якщо Ви остання скотина і здатні відібрати в когось бажане бюджетне місце аби самому відмовитись. Не хочете там вчитись, то не подавайте заяву. Пільг ніяких немає. А навіть якби були (багатодітні з сімей в яких більше 5 дітей можуть бути переведені на вакантне місце), то ренегатів (тих хто відмовився від наданого бюджетного місця) на бюджет з контракту не переводять.
Іван
Дякую, з контракту після року навчання, за високі результати можна перевестися на бюджет?
989
Для Іван: можна. якщо будуть вакантні місця і за конкурсом з іншими студентами. але пільговиків переведуть в першу чергу. тому все злежить від спеціальності. на інженерних спеціальностях завжди є можливість перейти, там і пільговиків мало, і людей багато кидає після 1-2 семестрів навчання. На гуманітарних, куди всі підряд ломляться складніше.
Коментувати