Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
На бюджет можна подати П’ЯТЬ заяв на П’ЯТЬ конкурсних пропозиції (в межах від одної до П’ЯТИ спеціальностей) в будь-яку кількість ЗВО (в межах від одного до П’ЯТИ).
Якось так
В цих межах комбінуйте, як хочете, але загальна кількість заяв - П’ЯТЬ.
Коментувати
Абітурієнт
Добрий день. Скажіть буль-ласка. Документи можна подавати у 5 вузів . А в кожний вуз на скільки спеціальностей на державну форму навчання?
Yulia
Добрий день) А якщо у мене 10,555.. то залишаємо 10,5 чи вже 10,6? Думаю все ж таки 10,5, але вагаюсь
Влад
Для Yulia: 10,6
Коментувати
Тетяна
Як правильно порахувати середній бал атестата тим, хто писав заяви на внесення ДПА?Чи є пояснення щодо цих розрахунків?
Влад
Для Тетяна: всі оцінки, які є в атестаті додати і поділити на їх кількість. Нічого складного немає
Коментувати
Каріна
Доброго дня) я закінчила 9 класів і мед.коледж планую поступати далі, але не знаю які саме оцінки розраховувати - за 9 класів? чи той атестат ,який видали вже після закінчення медичного? якщо за 9 класів тоді ДПА також враховувати(у мене там є оцінки) і чи можна розраховувати диплом теж по такій системі?
Галина
Для Каріна: Якщо Ви вступаєте на базі повної середньої освіти, то рахуєте атестат, який отримати в коледжі. Якщо на базі молодшого спеціаліста, то рахуєте диплом. Свідоцтво за 9 клас сховайте і забудьте про нього.
Коментувати
Slavka
Привіт. Народ я щось не дуже зрозуміла, як ви його обчислюєте? ЯК? Я навіть спробувать не можу його розрахувать бо не розумію
Каріна
Для Slavka: та просто береш додаєш всі оцінки, що в атестаті і ділиш на їх кількість, якщо виходить з десятими то округлюєш до одного числа після коми і дивишся на табличку ,вот і все. Але уважно додавай всі числа чи вводь в тому калькуляторі ,які вони представляють)
Коментувати
Іван
Доброго дня. Якщо середній бал 10,045 то округлений буде 10? (Тисячні відкидаються повністю, а заокруглення йде з сотих?)
Тарас
Для Іван: Так, 10,045 заокруглюється до 10,0
Коментувати
Аліна
Тобто фізкультуру не враховуємо до загального числа предметів, на яке ми ділимо суму усіх оцінок?
Тарас
Для Аліна: якщо з фізкультури є оцінка, то враховуємо. При розрахунку середнього бала враховуються ВСІ оцінки, які виставлені в додаток. Не потрібно враховувати фізкультуру лише у випадку, якщо у Вас з неї немає оцінки (запис "зараховано" або "звільнено").
Коментувати
Ллл
Добрий день. Середній бал виходить 9.95 Чи можна вписувати 9.95 як 10, чи лишається 9.9?
Тарас
Для Ллл: 9,95 потрібно заокруглити до 10,0
Коментувати
Аня
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо середній бал атестата 8,75 це буде 8,7 чи 8,8 ?
Тарас
Для Аня: 8,75 заокруглюється до 8,8
Коментувати
Мар'яна
Добрий день.Скажіть , будь-ласка, середній бал дорівнює 8,705. Це означає, що в розрахунок береться 8,7 бали?
Тарас
Для Мар’яна: Так, потрібно заокруглити до десятих, тобто до 8,7
Коментувати
Валерія
Доброго дня, я після 9 класу навчалась у медичному коледжі і в додатку до мого атестата є медичні предмети, їх потрібно враховувати в середній бал?
Галина
Для Валерія: все що є в свідоцтві про повну середню освіту до неї і відноситься
Коментувати
Вітя
Неправильний приклад, якщо 9.65, то округлюється до 9.6, а не до 9.7, як зазначено у статті.
Влад
Для Вітя: округлюється до 9,7!! То Ви правила округлення повчіть
Галина
Для Вітя: математика 5 клас. Правило округлення.
Коментувати
Юра
Середній бал атестату виходить 8,47,по ідеї його потрібно округлити до 8,5 але калькулятор який пропонується у кабінеті вступника,вибиває 8,4. Кому вірити?)
Тарас
Для Юра: Калькулятор середнього балу не робить нічого надзвичайного: просто сумує всі внесені оцінки, ділить на їх кількість і заокруглює до десятих. Тобто те ж саме, що й Ви робите вручну. І не може бути так, що двічі (в звичайний калькулятор і той, що на сайті) внесено однакові цифри, а виходить різний результат. Тому швидше за все, Ви або погано порахували середній бал на звичайному калькуляторі, або погано внесли оцінки в калькулятор середнього балу. Уважно перерахуйте ще раз обома способами. Результат повинен бути однаковим. Після цього можна вносити середній бал до електронного кабінету.
Лариса
Те ж саме і в мене. Калькулятор в кабінеті округлює невірно. В школі порахували правильно.
Тарас
Для Лариса: Калькулятор в кабінеті не робить нічого такого, що не робиться вручну. Насправді там працює одна єдина формула: розрахунок середнього арифметичного значення всіх цифр, що внесені в стовпчик "А". Результат відображається з точністю до десятих. Розраховуючи вручну Ви так само шукаєте середнє арифметичне оцінок (сумуєте всі оцінки й ділите на їх кількість) та заокруглюєте результат з точністю до десятих. Тобто ці два способи насправді є одним і тим же, а тому результат повинен бути однаковим. Якщо це не так, то потрібно шукати помилку: або при розрахунку вручну, або при внесенні оцінок в таблицю.
Коментувати
Лариса
При розрахунку середнього балу калькулятор показує 10,375. Отже, потрібно писати 10,4. Чому іде автоматичне заокруглення в кабінеті 10,3?
Тарас
Для Лариса: Де саме йде заокруглення? Якщо Ви про калькулятор для розрахунку середнього бала, то перевірте, чи не зробили Ви помилки при внесенні туди оцінок. Також перерахуйте середній бал ще раз на звичайному калькуляторі. В одному з цих випадків повинна знайтись помилка.
Лариса
Перевірила декілька разів. Результат той же - 10,375 калькулятор в кабінеті округляє до 10,3
Тарас
Для Лариса: Ще раз: калькулятор в кабінеті - це звичайна таблиця Excel, яка розраховує середнє значення цифр, що внесені до першої колонки і відображає результат з точністю до десятих. Там немає ніякої "магії". Працює елементарна математика, точно така ж, як і при ручному розрахунку середнього бала. Якщо виходять різні результати, значить в якомусь випадку було допущена помилка: або при розрахунку вручну, або при внесенні оцінок в таблицю. В будь-якому випадку цю помилку треба знайти. Можете написати всі оцінки, які виставлені у Ваш додаток до документа про повну загальну середню освіту, щоб можна було перерахувати обома способами (я переконаний, що вони дадуть однаковий результат, але без оцінок не можна сказати який саме).
Коментувати
pap
При відкритті калькулятора середнього балу в Excel з’являється помилка та повідомлення "Файл поврежден, поэтому его нельзя открыть", і так кожного разу. Що робити в такому випадку?
Галина
Для pap: а Ви на калькуляторі не можете порахувати середній бал?
pap
порахував, але не хочу мати проблем у майбутньому і для впевненості порахував би в тому калькуляторі що є на сайті вступу.
pap
Усе вирішилось, потрібно в параметрах програми вимкнути "Захищений перегляд". Можливо комусь знадобиться
Коментувати
yuriym
Добрий вечір.Не можу зрозуміти для чого цей середній бал атестату,коли він не має ніякого коефіцієнту,і при вступі до ВУЗу він на нічо не впливає?Чи може я щось не зрозумів?
Галина
Для yuriym: все залежить від вишу. В деякик коефіцієнт 0.1 а в деяких 0.05
Коментувати
Олена Петрова
У вас на сайте указано, что на выбранную специальность можно сдавать на выбор один из 6 предметов. А вуз пишет, что выбор один из двух: англ. или матем. Кому верить?
Галина
Для Олена Петрова: те зо написано тут -затверджено постановою кабміну. Виші рідко обмежують можливості вступників. Перевірте на єдбо
Галина
Скоріше всього мова йде про так звану "регульовані спеціальність. На них два предмети на вибір
Марія
Доброго вечора! Реєструю електронний кабінет у 2021 році. Якщо середній бал атестата виходить 10,529... то це буде як 10,5 чи вже заокруглення до 11,0? Як вписувати, підкажіть будь ласка))
Коментувати
Ножка от стула
Добрый вечер! Предлагаю всем плохо написавшим ЗНО принять участие во флешмобе. Суть проста: если вы сдали ЗНО меньше чем на 160 баллов и поступаете на контракт или у вас остаются незаполненными 4 и 5 слоты приоритетов,не оставляйте их свободными. Подайте документы на престижнейшие специальности лучших вузов Украины,например,КНУТ... Ш-Журналистика. Пониз... им... им рейтинги!!!
Олена Петрова
Для Ножка от стула: хорошая идея. Все равно приоритеты не используются))
Сергій
Навіщо?
Коментувати
Степан
Що робити якщо підрахував середній бал атестата і виходить 10,8 а калькулятор в особистому кабінеті показує 10,5,чи може він дати похибку і який бал мені обрати
Тарас
Для Степан: Не може бути ніякої похибки. Швидше за все, Ви помилилися при внесенні оцінок в калькулятор або погано порахували середній бал самостійно. Потрібно ще раз все перерахувати і внести правильне значення до електронного кабінету до подачі першої заяви.
Коментувати