Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Перечитала коментарі - так і не зрозуміла правил введення середнього балу :). Перепрошую модераторів, але дайте, будь ласка, чітку відповідь: 1. При розрахунку середнього балу потрібно визначити середнє арифметичне з предметів у атестаті + 3 предмети ДПА (бали із ЗНО не вводяться?) - правильно? Тобто має бути в моєму випадку 19 предметів + 3 ДПА - разом 22? 2. Як враховуються результати ЗНО, якщо вони не додаються? 3. Як дізнатись чи відповідають мої результати прохідному балу? Наприклад, вуз встановлює 150 балів, а я маю лише середній 9. Треба самостійно вирахувати середнє арифметичне із ЗНО + мої 9 балів? Дуже вас прошу, чітко і без посилань на попередні коментарі дати відповідь на ці питання. Більше нам звертатись нікуди, а помилка може коштувати дорого.
123
Для Олена: Бали ЗНО не мають жодного стосунку до середнього балу атестату. Виш ніколи не встановлює обмеження до середнього балу атестату. Обмеження встановлюються до балів ЗНО з певних предметів. Наприклад для вступу на мед ЗНО з математики, фізики, хімії та біології не можуть бути нижчими за 150, але це стосується саме ЗНО, а не атестату. Аби порахувати середній бал атестату, нічого не видумуєте, а просто відкриваєте додаток до атестату тією стороною, де вказані оцінки і рахуєте.
123
Для Олена: до речі, не раджу Вам вступати до вишу. Якщо Ви не здатні розібратись з тим як порахувати середній бал атестату, то як Ви будете писати курсові та опановувати програму вищої освіти
zzz
точно! хороший совет
Коментувати
Сніжана
Доброго дня, скажіть, будь ласка чи враховуються оцінки ЗНО до середнього балу атестата?
Влад
Для Сніжана: не зно, а ДПА. Враховуються
Коментувати
Анюта
Доброго дня скажіть будь- ласка, якщо подавати заяву на вступ до ВНЗ треба писати на молодшого бакалавра чи на бакалавра?
Владос
Для Анюта: бакалавра.
Коментувати
Наталія
За 9 кл, оцінки та ДПА, враховуються при розрахунку середнього балу атестату? Наприклад: Музичне мистецтво, Образотворче мис-во та Основи здоров"я?
989
Для Наталія: в середній бал атестату враховують те, що є в атестаті. У вас в додатку жо отестату стоять оцінки з музичного мистецтва?
Коментувати
Віка
якщо я в медичній довітці не вписяла заклад і її так просканувала ,то це рахується помилкою?
Влад
Для Віка: Довідці правильно писати. А навіщо ти її сканування взагалі?
989
Для Влад: ну "довітці" - нехай, а "вписяла"?
Коментувати
Наталія
На який коефіцієнт множимо середній бал атестату . Виходить мова 0.3, історія 0.5, математика 0.2. В сумі 1. Для чого атестат?
Влад
Для Наталія: у всіх ВНЗ коефіцієнт для атестату різний, може бути 0 чи 0,05 чи 0,1. Шукайте на сайтах вишів до кожного окремо.
Коментувати
Володимир
Які предмети не враховувати при обчисленні середнього бала? Чи потрібно додавати такі предмети як фізична культура, захист Вітчизни?
Влад
Для Володимир: додавати всі предмети в яких є оцінка і плюс ДПА, ділите суму на кількість оцінок і результат округлюєте до десятих
Коментувати
саша
Підрахувавши суму балів і кількість предметів, вийшло так: 230/24=9,6. Записую 9,6 чи 7.?
...
Для саша: Відповідно до порядку, середній бал атестата обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин.
Коментувати
Карина
Добрый день. Если я заканчивала ПТУ, то в средний бал в считывать и балы по спец предметам тоже.
989
Для Карина: вони у Вас вписані в атестат про середню освіту? Навряд. Може Ви плутаєте з дипломом
Коментувати
Еріка
перепрошую, фото на вступ і ел.кабінет мають бути строго формату 3 на 4, чи допускається формат 4 на 5?
...
Для Еріка: має бути те фото, яке потім будете подавати в приймальні комісію. Тому дивіться вимоги ЗВО. Як правило, вимагають фото на документи 3*4.
Коментувати
Марина
Как правильно посчитать средний бал если я почитала на калькулятуре и вышло 215 балов а перевести это 9 ,а по таблице совсем нету такой цыфры, и если физкультура защитана её всчитовать как придмет или нет
...
Для Марина: Все описано в тексті. І у відповідях на попередні запитання. Просто уважно прочитайте.
Влад
215 треба поділити на кількість оцінок. Що ви переводити задом наперед. Це середній бал потім переводиться в 200 бальну систему
Влад
Фізкультури не враховувати
Коментувати
Anna
Дайте відповідь це дуже важливо !І як на телефоні середній бал вписати ноута не має не знаю що робити .Чому поле вважається не заповненим ????Підскажіть
Влад
Для Anna: така проблема не тільки з телефону. Пишіть в тех підтримку, або шукайте ще ноут чи комп
Євген
Для Anna: Можливо проблема в переповненості сайту. Я реєструвався вночі години в 2 ночі) Спробуй і ти вночі зареєструватися,тоді найменше людей на сайті
Коментувати
Anna
Після 10 липня можна реєструвати кабінет вступника і подати заяви .Чи тільки до 10 кабінет а потім вже заяви ???
Влад
Для Anna: можна
Еріка
перепрошую, фото на вступ і ел.кабінет мають бути строго формату 3 на 4, чи допускається формат 4 на 5?
Влад
3 на 4
Коментувати
Наталія
Доброго дня! У мене атестат 2010 року і середній бал в ньому виставленій, з урахуванням державної підсумкової атестації.(20 педметів+3дпа=8,2 середній бал) а в цьому році я так роземію береться тільки 20 предметів( так у мене виходить 8,4) Підкажіть як правельно вказати, чи той бал що стоїть в атестаті, чи розраховувати самій?
Влад
Для Наталія: беруться 20 предметів і 3 ДПА. Де Ви таке почули, що в цьому році ДПА не беруться. Результати зно 2017-2019 підходять. Іноземна 2018-2019.
Коментувати
Катя
В мене є факультатив "методи розв’язування фізичних задач". Враховувати його при розрахунку?
Женя
Для Катя: факультативи не враховуються.
Коментувати
Андрій
Оцінки за ЗНО також додавати ? Без ЗНО вийшло 171 це 7.4 ? А якщо дивттися по таблиці виходить 9.1.
Влад
Для Андрій: не зно, а ДПА. Треба додавати
Влад
Для Андрій: додаєте всі річні оцінки і оцінки ДПА. Суму ділите на загальну кількість оцінок. Отриманий результат округлюєте до десятих. Оте 171 це 7,4 взагалі не правильно
Коментувати
Mila
Тут дуже багато запитань про середній бал, що не вводиться? У мене ж та сама проблема? Чому ігнорується запитання? Де знайти відповіді!
Влад
Пишіть в тех підтримку, дзвоніть в прийомну комісію ВНЗ, питайте що робити, чи Ви думаєте тут Гріневич відповідає?
Коментувати
Галина
В особистому кабінеті не приймає середній бал.Вибиває. Що робити? допоможіть
Ангеліна
Для Галина: В мене така ж сама ситуація
Анна
Теж таке саме
Коментувати
Марія
оцінки з ДПА теж враховувати чи суто всі предмети? тобто без дпа так? чи як?
Влад
Для Марія: Всі річні оцінки плюс всі ДПА і ділити на загальну кількість оцінок, якщо навіть це один предмет. На це питання вже відповідали. Хоча б перечитали відповіді.
Коментувати
Марія
Добрий вечір,чому коли я вводжу середній бал,воно мені пише заповніть поле,яка причина?
Катерина
Для Марія: В мене те саме (((
Коментувати