Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Я розраховую конкурсний бал ,як розрахувати коефіцієнт середнього бала атестата ?
...
Для Марина: кожен ЗВО самостійно встановлює цей коефіцієнт. Глянути коефіцієнти можна на сторінці Вступ освіта юа.
Коментувати
Влада
Неправильно рассчитала балл аттестата. Заявки уже поданы. Скажите, пожалуйста, что делать??
...
Для Влада: приймальна комісія перерахує і змінить його сама. Або відхилить заяву. Краще передзвоніть в приймальну комісію першого пріоритету або ЗВО, куди заява вже зареєстрована
Коментувати
Тетяна
Як правильно вирахувати сільський коефіцієнт, і чи потрібно його додавати до середнього балу у кабінеті вступника, як правильно застосувати сільський коефіцієнт
989
Для Тетяна: нічого рахувати не треба. Просто додаєте дорідку про реєстраці. Коефіцієнт Вам нарахується в базі, якщо Ви маєте на нього право.
Коментувати
Ірина
Скажіть будь-ласка скільки повинно бути оцінок в атестаті? 24 чи 25? В мене 23,проте в подруг 25..
Влад
Для Ірина: у всих по різному
Коментувати
Ирина
Елки палки! Ірино, Ви знущаєтеся?! Я зараз Вам страшне скажу! Ви не маєте аттестату за 9 клас. У Вас є свідоцтво про базову загальну середню освіту. У 2019 році випускники 11-го класу отримали СВІДОЦТВО ПРО ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. Ви здавали ДПА у формі ЗНО та ЗНО. За ДПА Ви отримали оцінку по 12-бальній шкалі. За ЗНО Ви отримали рейтинговий бал за 200-бальною шкалою. Оцінка за ДПА потрібна для підсумку Вашої успішності в школі та вноситься в документ про здобуття освіти. Бал ЗНО потрібен для вступу у виш. Будьте уважні до назв документів та формулюваннь взагалі. Якщо ві не здатні зрозуміти різницю між ДПА та ЗНО нащо Вам той виш?!
Ірина
Для Ирина: ,в мене вже є освіта, не переживайте, я як мама цікавлюмя
Влад
Жесть..)))
Ірина
Що жесть? Зробили плутанину. Дпа, яке є зно, тільки якщо перерахувати в 12бальну систему. Ви вважаєте все зрозуміло? " зно не враховується", але воно враховується у вигляді дпа в 12 бальній системі. І з приводу коментарів, майте повагу , вас напружує давати відповід? То не коментуйте! Ви хочете самоствердитися за рахунок інших? Зараз не те місце і не той час для цього.
Коментувати
Ірина
В атестаті за 11клас немає графи "зно", є графа "дпа". Зовсім запуталися з цим врахуванняи
Lena Novikova
Для Ірина: Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Водночас предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються. Где вы увидели ЗНО?
Ірина
Я не увидела зно, но оно есть, то , что названо дпа в аттестате.
Lena Novikova
Ну так ведь вы и сдавали ДПА в форме ЗНО.Просто считайте то,что в свидетельстве за 11 класс и все.
Коментувати
Ірина
Враховувати треба ті відмітки, що вказані в атесьаті?чи треба ще враховувати атестат за 9 клас? Бали дпа де брати? В атесті за 9 класс? Вірно?
Lena Novikova
Для Ірина: Не надо считать за 9 класс.Только за 11.Сложите все баллы по всем предметам,и ДПА,и разделите их на количество предметов( у меня их 22) и добавьте 3 ДПА,итого 25.
Ірина
Єто все понятно, как считать ср арифметическое я знаю. Я запуталась с определениями дпа. Пишут - зно не учитывается, только дпа, при этом как раз в атьестате за 11 клас дпа - это не что иное как зно
Lena Novikova
Вы не учитываете само ЗНО,к которому у вас сертификат.А учитываете только то,что записано в аттестате
Коментувати
Олена
Добрий день. Не співпадає середній бал атестата. Ми рахуємо 10,7 а в рейтинговому списку 10,5 (змінено, як би автоматично). Чому? Ми перераховували 20 раз. Хто перевіряє середній бал атестата? Та на яку службу підтримки можна дзвонити? Дякую
123
Для Олена: Перевіряє виш в який Ви подали заяву. Вони і змінили. Тех підтримка тут ні до чого. Вочевидь Ви щось порахували не так.
Олена
Дякую за відповідь, але не одна я рахувала.
Коментувати
Денис
Бали дпа враховувати?
Влад
Для Денис: да
Коментувати
Антон
не можу подати заяву - вимагає заповнити поле Пріоритетність, але я не проживаю в селі, що робити?
Влад
Для Антон: до чого тут село? Ви ставите пріоритет цифри від 1 до семи. Туди куди хочете найбільше вступити ставите 1, менше 2, ще менше 3 і так до семи
Коментувати
Діма
Добрного дня, що робити та куди звертатись за допомогою, якщо я не вірно написав середній бал атесту і подав заяву?
Влад
Для Діма: змінити середній бал вже неможливо. Його тільки може перерахувати прийомна комісія
...
Для Діма: приймальна комісія перевірить середній бал. А далі або виправить його у вашому кабінеті, або відмовиться розглядати вашу заяву. Тому краще подзвоніть у приймальну комісію.
Ольга
Якщо середній бал виходить 9,95 ,калькулятор для обчислення середнього бала на сайті видав результат 10.Чи обрахунок правильний?
Коментувати
Руслан
Я здавав в 2017 році ЗНО, і не склав 1 предмет. В цьому році я його успішно перездав. Чи можливо те, що я не можу зареєструвати свій електронний кабінет через те, що тоді не склав успішно ЗНО?
Влад
Для Руслан: ні, це не через те. Звернися в техпідтримку
Коментувати
Влад
Нічого вже не зробиш. Тепер комісія буде перераховувати сама. Можуть затримувати заяви. Як же так не уважно рахуєте. 7 раз відміряй і один відрвж. Приказка така є
Влад
Нічого вже не зробиш. Тепер комісія буде перераховувати сама. Можуть затримувати заяви. Як же так не уважно рахуєте. 7 раз відміряй і один відрвж. Приказка така є
Яна
що означає обсяг на контракт? тобто це ті хто подавав заявку на бюджет а в разі не проходження на нього на платне?
Влад
Для Яна: це певна кількість місць на контракт.
Коментувати
Олег
Чому при реєстрації кабінету, вибиває помилка не запавнено поле середній бал? Проте я його заповнюю
Влад
Для Олег: спробуй те забрати з того поля курсор і реєструйте
Коментувати
:(
Доброго дня, що робити, якщо помилився обраховуючи середні бал атестату і випадково відправив вже заяву до вишу?
Роман
Скажите, можно в личном кабинете загрузить домашнее фото (3х4, анфас, есть элементы на заднем плане) или обязательно нужно фотографироваться, как на документ?
Влад
Для Роман: фото повинно бути як на документи. В фотосалоні вам повинні скинути на флешку фото зменшене до 1 Мб і загружаєте в кабінет. А роздруковані фото подаєте у виш з документами
Коментувати
Ганна
Доброго вечора, скажіть, будь ласка, в електронному кабінеті треба вводити середній бал атестата чи його значення, переведене у 200-бальну шкалу?
Влад
Для Ганна: в статті ж написано: У разі подання заяв в електронному вигляді вступник зазначає середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім вступник виявить помилку в розрахунку, то може самостійно її виправити до подання першої заяви.
Ганна
Поясніть, будь ласка, чіткіше: переводити у 200-бальну шкалу чи ні? Середній бал 9,9. Що писати в електронному кабінеті - 9,9 чи 179?
Влад
Нічого переводити не треба
Коментувати
Ольга
Добрий вечір, я завантатажила у свій ел.кабінет довідку про місце реєстрації, оскільки я жителька села, проте, в моєму кабінеті з’явилася така інформація "Увага, якщо ви отримали документ про повну середню освіту на сільській території, то завантажте сканкопію довідки про реєстрацію", що робити?
Влад
Для Ольга: робити те, що написано. Тоді у Вас буде сільський коефіцієнт. Це збільшить Ваш конкурсний бал
Коментувати