Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Добрий день.Де можна отримати роз’яснення чому на сайті ЄДЕБО вартість навчання в університетах відрізняється від вказаної на сайтах самих вишів? Рейтингові таблиці зарахованих на бюджетні місця теж мають розбіжності,особливо в останніх зарахованих.Що означає-наказ(контракт),але приписка знизу рекомендовано на бюджет за пріоритетом#6 або#4?
Влад
Для Алла: наказ контракт... Означає, що цей абітурієнт вступив на цю спеціальність і в цей ВНЗ де Ви дивитесь рейтингових список на контракт, хоча був рекомендований на бюджет за 6 або 4 пріоритетом. Він вибрав контракт, замість бюджету в іншому університеті. Чому розбіжності в ціні, не скажу. Правильно там, де на сайті ВНЗ
Влад
Де саме зараховані на бюджет мають розбіжності? Розбіжності з чим? Вкажіть університет, спеціальність перші букви прізвища чи порядковий номер рейтингу
Коментувати
Тетяна
А у нас 16 предметов, или еще будут за начальные классы какие то предметы учитыватсч??
Віталій
Для Тетяна: враховуються оцінки за предмети, що викладаються лише в 10 та 11 класах. Наприклад, як було в мене: всі оцінки за 11 клас + оцінки за географію та правознавство (ці предмети закінчились в 10 класі)
Віталій
Для Тетяна: ну і + три оцінки за ДПА в 11 класі. Все, що було до 9 класу включно - нікому більше не потрібно.
Влад
Рахуєте всі оцінки, які виставлені в свідоцтві за 11 клас!
Коментувати
Тетяна
А у нас 16 предметов, или еще будут за начальные классы какие то предметы учитыватсч??
Оксана
Здравствуйте, подскажите пожалуйста когда выпускникам 11 классов будут выданы аттестаты?
Твой ненаглядный
Для Оксана: скорее всего, у каждой школы по разному. Решает директор. В моей школе уже выдали
Влада
Для Оксана: некоторым ещё в конце июня выдали, зависит от школы
Оксана
Нам в школе сказали, что ещё нет бланков, ерунда какая то и с кого спрашивать неизвестно
Коментувати
Анатолій
Доброго дня. Підскажіть як правильно порахувати середній бал свідотства (11 клас). Просумувати 20 предметів (річні оцінки) плюс 3 предмета (ДПА за рахунок ЗНО)? Тобто хоча предметів в свідотстві 20 з урахуванням 3х ДПА виходить 23 предмета? Чи оцінка з предметів з яких складалось ДПА враховується тільки один раз?
Марина
Для Анатолій: це предмети лише 11 класу?
Влад
Додайте до річних оцінок оцінки ДПА і ділиие на загальну кількість оцінок.
Коментувати
Ната
Цікавить питання про середній бал свідоцтва (атестата). Як він буде розрахований, якщо дітям дають можливість за бажанням складати ДПА? ЗНО ми складаємо обов’язково для вступу у ВНЗ, а от від ДПА дитина може бути звільнена. Тобто одні матимуть середній бал з урахуванням ДПА, а інші ні?
Роман
Для Ната: ну і яка проблема? Одним порахують з урахуванням ДПА, іншим без. Середнє значення буде приблизно однакове. Чудес не буває, як дитина вчилася, так і ЗОН здасть
Ната
Дякую за відповідь!
Юлия Крыжановская
Не згодна! СБА без ДПА наприклад 10.3, з ДПА виходить приблизно 9.5, це при тому, що дитина напише ЗНО(ДПА) на ті бали, які виставлені річні! А це по таблиці, аж мінус 7 балів, це дуже багато і несправедливо буде при вступі, одному рахують ДПА, іншому Ні. Якісь підводні камні! Або всім рахуйте ДПА або нікому!!!
Коментувати
Тетяна
Чи потрібно в свідоцтво за 9 клас друкувати середній бал? Якими нормативними документами це регулюється?
Ольга
Доброго дня. Як правильно перевести пятибальну систему оцінювання в 12-ти бальну для появи документів на ЗНО? Атестат 1996 року. Дякую заздалегідь.
Галина
Для Ольга: в статті вище про це написано. Перечитайте
Коментувати
Інна
Добрий день! Скажіть , будь ласка, якщо в атестаті є запис "не зараховано", як це вплине на середній бал атестата?
Светлана
Для Інна: так не бывает)
Олександр
Бывает, особенно когда у человека н/а (не аттестация) по предмету.
Коментувати
Катерина
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка,я закінчила 9 класів і здобула середню спеціальну освіту (медсестра).Питання :»я можу без ЗНО поступити на заочне навчання «право»???
Влад
Для Катерина: ні
Коментувати
Олег
Добрий день Якшо я йду на золоту медаль І здам якесь ЗНО на 175 балів(тобто 9.5) То ці 9 з половиною зарахують як 10? Чи заберуть медаль ?
Галина
Для Олег: З ДПА не буває балів 9,5. Ви диветесь таблицю переведення середнього балі утестату. А на ДПА виставляються конкретні бали. З укр. мови при 175 балах може біти і 12 балів, якщо "запоров" літературу, а з мови набрав максимум. Так і з математики та історії: в ЗНО є завдання, які не враховуються на ДПА.
Коментувати
Игорь
Я вапще в шоке Я закончил школу в 10 году оценка общая 137.3 б. как можно занижать за свой труд поставили 134 б дожили. Такое впечатление как буто людям не вуз надо учится, а возвратиться в школу. Ну это издевательство .
алим
здравствуйте ! если магестр закончел в 15ом году и счетали его средный бал по чтерий балном система с.б получилься 4.42 ! если превести по 100 балный система а ни 200 это сколько будеть ? или какой ретинг ?спасибо заранее.
Мария
Скажіть будь ласка,що означає додати інваріантну частину,варіативну та державну підсумкову атестацію щоб вирахувати середній бал атестату? Зокрема що таке інваріантна та варіативна частини?
Zorro
Для Мария: это обязательные дисциплины и дисциплины по выбору. Но просто все сложите плюс дпа
Коментувати
Бандолько Юлія Володимирівна
Чи потрібно середній бал записувати до сотих. Якщо в мене середній бал 9.7 то мені записувати 10 чи 9.7???
...
Для Бандолько Юлія Володимирівна:" Відповідно до порядку, середній бал атестата обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин."
Коментувати
Сергій
В середній бал входять усі оцінки котрі є в атестат(+з державної підсумкової атестації) ?
В умовах вступу є все
Для Сергій: так
Коментувати
Лідія
Доброго дня, прошу пояснити якщо при розрахунку середнього бала атестату вийшло 10,349 то який середній бал буде правильним 10,4 чи 10,3 . Ми вказали 10,4 і декілька вузів дали підтвердження, а один вуз говорить що середній бал прораховано неправильною якщо не правильно то як діяти?
989
Для Лідія: Ну взагалі то середній бал має бути 10,3. Виш має змінити
нап
Для Лідія: Округлюємо до десятих: якщо у рангу сотих 5 і більше, додаємо до десятих одиничку, якщо менше 5, відкидаємо все, крім десятих. Тобто, 10,3.
Коментувати
Ольга
Не можу подати заяву,все ввела вірно вуз,спеціальність коли нажимаю пошук,воно не шукає вуз і в графі подані заяви не з`являється
...
Для Ольга: освітній ступінь вибрали правильно? Форма навчання денна чи заочно?
Коментувати
Світлана
В електронному кабінеті вступника правильно розрахований середній бал - 7,2.А на сайті https://vstup.osvita.ua а в поданих заявах відображається 7,1. Що робити?
989
Для Світлана: Мабудь виш перерахував.
Коментувати
Сергій
Скажіть будь ласка якщо я видалю 1 заявку то наступні вузи будуть перещитувать середній бал самі чи будуть дивитись на тей шо робив попередній вуз?
989
Для Сергій: І виш вже вніз зміну до даних у Ваш кабінет. Але перевіряти буде кожна приймальна комісія
Вася
Для Сергій: если удалите заяву на этапе "надійшла з сайту", то никто не будет знать какой у вас там был балл. А если она уже зарегистрирована, то , скорее всего, так и останется
989
Для Вася: Раз бал перерахували, значить виш вже розглянув заяву
Коментувати