Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дима
Добрый день, можно ли пройти на контракт, на юридический с такими балами: Укр мова 135 Англ 120 История 116, аттестат - 9.
Влад
Для Дима: ні конкурсний бал на контракт повинен бути вище 140.
Влад
Для Дима: або може є якісь приватні універи, де вступ без зно
Галина
Для Влад: вступ без ЗНО в Україні неможливий, оскільки суперечить Закону України "Про вищу освіту". Хочете бути юристом цікавтесь такими речами. Можете спробувати коледж. Для вищої освіти Ваші бали загадто погані. Або подумайте про іншу професію (ніхто не хоче мати дурного юриста)
Коментувати
Владислава
Доброго дня) Скажіть, будь ласка, є шанси пройти в Драгоманова( середня освіта мова література) на бюджет з такими балами: 190 - мова та література, 174 - історія, 152 - географія, сер. бал атестата - 11,2
Влад
Для Владислава: Заходьте на сайт vstup.osvita.ua і оцінюйте свої шанси за минулий рік
Коментувати
Юлія
Підскажіть будь-ласка, як розрахувати середній бал атестата, якщо здавав 4 предмет ЗНО?
Влад
Для Юлія: додати всі оцінки, які виставлені в атестат і поділити на їхню кількість. Результат округлити до десятих. Нічого нового не сказав. Всё ж написано вище в статті
Романа
Вибачте, але хочу уточнити. При обчисленні додавати всі оцінки підряд і ділити на загальну кількість, тоді предмети по яких здавали ЗНО будуть двічі враховані, чи по тих предметах річні замінювати оцінками ДПА?
Ольга
Доброго дня! Будь ласка, підкажіть чи є шанс вступу на бюджет з такими балами : українська мова 162, географія 145, біологія 133, математика 158, а середній бал атестата 10?
Коментувати
Людмила
Добрий день. Чи можна пройти на бюджет з такими балами як укр.155 мат 162 фізика157 атестат 10.8? Щиро дякую.
Влад
Для Людмила: на бюджет куди? На яку спеціальність? Чомусь сьогодні всі задають це питання, не розуміючи що на кожну спеціальність різі прохідні бали. Заходьте на сайт vstup.osvita.ua і оцінюйте свої шанси за минулий рік
Людмила
Львівський політех ....на комп"ютерна інженерія.
...
Вам добре порадили, подивіться на Вступ. Мінімальний середній бал минулого року на бюджет був в межах 166 балів.
Коментувати
Поліна
Добрий день. Чи можна вступити на бюджет з такими балами: українська мова 180,історія 171,біологія 181+ середній бал атестата 10,6 на професію ветеринарна медицина.
Галина
Для Поліна: Ні. не ті предмети. замість історії слід було здавати математику або хімію. З історією може якісь заклади і приймуть на контракт, а на бюджет точно ні.
Коментувати
Інна
Добрий день.Чи можна поступити на бюджет з такими балами мат.160,укр.170,анг.187?Дякую.
Влад
Для Інна: на яку спеціальність? Дивіться свої шанси по минулому року. Сайт вступ. освіта. юа
Коментувати
Іван
Можу я поступить на бюджет десь у львові з такими балами математика 137мова 153 географія десь 170?
Влад
Для Іван: на яку спеціальність? Оцінюйте свої шанси по минулому року на сайті вступ. освіта. юа
Коментувати
Денис
Чи можу я оскаржити бал атестата, якщо за предмети, здані на зно у формі дпа, оцінка більша ніж зазначена вчителем?
mine
Добрий день, хотів спитати чи в мене є хоча б якісь шанс вступити на бюджет (наприклад, на філолога/перекладача в ЛНУ, Могилянку, КНЛУ, Шевченка) з такими балами: укр. мова - 196 англійська - 198 історія - 190 з атестатом у мене погано (8.6 середній бал, якщо я правильно зрозумів)
Шанс
Для mine: в ун. Шевченко балл аттестата не учитывается, шанс очень большой
Якось так
Для mine: не слухайте тих, хто пише узагальнено. На зазначену Вами спеціальність в Шевченка потрібен середній бал атестата. І у Вас він дійсно слабенький (для цього ВУЗу).
Коментувати
Віка
Добрий день, чи можна поступити на бюджет з 153, 141,131 балами на право? Бо я незнаю що робити.
Влад
Для Віка: однозначно ні. Тільки контракт
Коментувати
Андрій
Скажіть будь ласка, де можна перевести середні бал атеста у кофіцієнт до середнього балу зно?
Влад
Для Андрій: Для Андрій: середній бал у бал за 200 бальною системою. А не у коефіцієнт. Забий в гуглі. Таблиця переведення середнього балу атестату. А вже потім цей бал множиш на коефіцієнти конкретних ВНЗ. В деяких вони взагалі вже не беруться до уваги.
Коментувати
Василь
Доброго дня, якщо я не склав зно, мені ту оцінку врахують в атестат ? Бо я зно писав як дпа!
Катя
Добрий день!)я хочу вступити на англійський факультет зно з анг у мене102(((,укр мова 124, історія 132.чи можу я вступити?
...
Для Катя: контракт у непопулярному ЗВО. Але воно Вам треба?
Влад
Вилетиш з першого ж семестру
Коментувати
Алла
Добрий день. Середній бал атестата, вийшов 10,125 як заокруглити до десятих? Де знайти правильну відповідь.
...
Для Алла: У підручнику з математики за 5 клас.
................
Для Алла: У Вас буде 10,1 , тобто 181
Коментувати
Віктор
Добрий день! Скажіть,будь ласка,чи можна внести в додаток до свідоцтва про ПЗСО як оцінку за ДПА один предмет,а не три.Дякую.
Ніна
Звісно ні, не можна. Або всі оцінки, або жодної
Коментувати
Олена Коробка
які предмети вносяться до атестату в 2020році? чи вносяться якісьпредмети за 10 клас?
Влад
Для Олена Коробка: Ви досі свідоцтво не отримали?
Альона
Для Влад: нам теж не видали і сказали що на цьому тижні їх точно ще не буде( в школі є тільки додатки )
Коментувати
Настя
Здраствуйте. У меня 17 предметов. То есть я плюсую все оценки и например,130/17 ? Получается 7,6 это и есть средний бал? Просто немного не понимаю ) Всё перемешалось в голове )
Влад
Для Настя: якщо не писала ДПА, то так
Коментувати
Сергей
Атестаты не печатает Киев непонятно почему и кому это выгодно. Обзвонили всех кого можно.Учиться хотим за границей.ждем атестат еще с мая.БАРДАк.
Олександр
Для Сергей: не знаю, що там не друкує Київ, але київські школи видали Свідоцтва майже місяць тому.
Наталія
Київська обл теж отримала атестати.
Ніна
Как это Вы ждете с мая? В конце мая - начале июня еще не было известно об отмене ДПА по желанию ученика. Соответсвтенно, Вы должны были ждать результатов ЗНО и ДПА и получается, что ждать додатки с мая никак не могли. Не паникуйте. Нашим завтра выдают. Днепр
Коментувати
Неля
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, у мене два питання;: чи потрібні документи (і їх копії) для вступу на контракт Чи можна поступити на бюджет з балом 117? (Конкурсний з усіма зно виходить близько 135)
Влад
Для Неля: ні, для бюджету це дуже малий конкурсний бал. Тільки контракт на будь яку спеціальність. З 117 балами Ви навіть не зможете заяву на бюджет подати. Потрібно мінімум 125
Неля
Дуже Вам дякую за відповідь
Ніна
Неля, стоп, не слухайте Влада. 117 - це Ваш бал за один з предметів чи що? Якщо це так, то треба вирахувати саме рейтинговий бал. Там Ви пишете про 135 - оце мабуть він. 135 більше за 125, тож вступайте на бюджет. Але звісно на непристіжні спеціальності, це в онсоному технічні спеціальності.
Коментувати
Татьяна
Добрый день.А как рассчитать средний бал,если училась по 10 бальной системе ,иностранный атестат, переведены только слова,а оценки остались те же?
swjatoslaw13
Для Татьяна: Дуже просто. Спочатку розраховуєте середній бал за 10-бальною системою і знайдене значення множите на коефіцієнт 1,2. Це і буде ваш середній бал за 12 бальною системою. Приклад: нехай ви отримали середній бал по 10-й системі 8,8, тоді 8,8*1,2=10,56, заокруглємо до 10,6.
Гость
Для Татьяна: А зачем балы переводить. Иностранные студенты не имеют права поступать на бюджет. только контракт.
Viktoriia
Взагалі то, людина, яка отримала документ про повну загальну середню освіту не в Україні, подає документи на вступ особисто!, тобто не через електронний кабінет! Його навіть створити не вдасться, якщо даних про документ немає в ЄДЕБО. А середній бал приймальна комісія скаже, як рахувати, якщо документи приймуть.
Коментувати