Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай
Доброго дня, підскажіть будь ласка, наскільки сильно середній бал рішає щось при поступати до університету?
Влад
Для Николай: в багатьох ЗВО його взагалі не беруть до уваги. Головне ЗНО. Він малу вагу має. Але якщо стоїть питання бюджету і перед Вами є людина з такими самими ЗНО, як у Вас, то якщо у Вас вищий бал атестату, ніж у суперника, то Ви в рейтингових списках будете вище
Коментувати
Oleg
У мене на даний момент середній бал 10 і я навчаюсь в 11 класі, якщо я здам всі 4 предмети зно на 110 балів, то наскільки вони мені змінять середній бал? В моєму університеті мінімільний середній бал для вступу - 8 і я дуже боюсь що зно може помішати з цим
Якось так
Для Oleg: Ви "трішки" плутаєтеся. На середній бал впливає не 200 бальна оцінка ЗНО, а 12 бальна ДПА у формі ЗНО. Так, Ви за кожен предмет, який вказали, як ДПА отримаєте дві оцінки. Але ГОЛОВНЕ, що Вам завадить вступити в університет не гіпотетично низький бал (8), а мізерний бал ЗНО (110). В переважній частині вишів такий бал ЗНО навіть з одного предмету не дозволить Вам подати документи навіть на контракт.
Oleg
Я поступаю в польский університет, там бал зно не важливий, їм потрібен лише середній бал не нижче 8 і сертифікат ЗНО. Якщо перевести 110 балів ЗНО в бали ДПА, то виходить 2 або 3 бали, наскільки сильно вони можуть змінити мої 10 балів? В інтернеті інформації я не знайшов і тому дуже страшно. Звісно я наберу з більшості предметів набагато більші бали, але я хочу бути до всього готовим, тому хочу зрозуміти, чи зможу я в найгіршій ситуації поступити в Польшу.
Max Risk
Не бойтесь у меня ниже чем у вас а это : 6,8
Коментувати
Ліза
Я не знаю за які класи рахується середній бал. Як я розумію за 10 і 11 класи? Підкажіть будь ласка!
Ольга
Для Ліза: так. По атестату, який отримаєте і порахуєте
Max Risk
вот вот
Коментувати
Світлана
Я хочу вчитися на вчителя молодших класів. Але йти хочу після 9 класу і вступати до педагогічного коледж. Після 9 класу здають ЗНО? І якщо здають то які предмети?
Галина
Для Світлана: ні не здають. ЗНО будете здавати після 2 курсу коледжу
Коментувати
Марія
Чи є вирішальними оцінки за перший семестр для того, хто притендує на атестат (середньої базової освіти) з відзнакою. Чи можна виправитись у другому семестрі?
sddlksfgdf
Для Марія: для відзнаки враховуються річні оцінки та оцінки ДПА. Тому виправляйте.
Елена
А если есть 8 по одному предмету в первом полугодии, а все остальные оценки не ниже 10, на диплом с отличием нельзя претендовать?
Коментувати
Анна
При розрахунку середнього балу атестату врахоють ДПА? До атестату враховуються всі предмети, що вивчались в 11 класі чи ще ті, які закінчили вивчати в минулих коасах(громадянська освіта або основи здоров’я)?
Галина
Для Анна: так, враховуються (ДПА). Всі предмети за старшу школу
Коментувати
Ярослав1233
Добрий день, а середній бал іде з математики, чи з алгебри і геометрії окремо? в атестат
Галина
Для Ярослав1233: все йде. рахуються і ті оцінки, які виставлені як річні за кожен предмет і оцінки за ДПА.
Коментувати
Діана
Добрий день,а в атестат ідуть всі оцінки за 9 клас за рік і за півріччя . Бо я починаю ,9 клас і не знаю , що робити
Марина
Для Діана: у атестат про повну освіту ідуть оцінки за 11 клас, а на медаль також впливають оцінки за 10 клас, 9-ні
Коментувати
Настя
Добрий день, я допустилась помилки: мій бал 10.7, а я вказала 10.6. Це вважається значною помилкою?
Viktoriia
Для Настя: Якщо середній бал розраховано не правильно, перша приймальна комісія перераховує і виправляє. Ось і все)
Коментувати
Віталій
Що означає середній бал документа про освіту? У рейтинговому списку лише в одного абітурієнта зазначено (73, 65) і результат ЗНО, а в мене та в інших - тільки ЗНО. Вступаю на основі молодшого спеціаліста, на скорочену форму навчання. Як це буде впливати на остаточний результат?
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Леся
Якщо неправильно розрахований середній бал і подані електронні заяви.Чого чекати?
.
Для Леся: приймальна комісія, яка першою розгляне Вашу заяву, перевірить розрахунок середнього балу і виправить. В електронному кабінеті середній бал зміниться автоматично.
Коментувати
Аліна
Якщо середній бал виходе 9,95, то заокруглити до 10 чи до 9,9? Як правильно?.
Інна
Для Аліна: до 10
Коментувати
Вася
Чи перераховують середній бал свідоцтва в вузах після подачі заяв на сайті?від цього залежить статус заяви ?
Влад
Для Вася: перераховують, якщо не правильно, заяву затримають
Коментувати
Вася
Скажіть чого очікувати забув порахувати дпа в середній бал і подав заяви,заяви пише зареєитровано,але записав середній бал 10.8,а з дпа 10.5.Дякую!
Влад
Для Вася: коли заява надійде в ВНЗ її затримають. Треба буде дзвонити туди і все виясняти там
Вася
Заява не затримана,пише що зареєстровано і заява надійшла з сайту.Чи варто переживати ?
Влад
Для Вася: її ще не розглянули, тому і не затримана. Як розглянути і буде щось не вірно, тоді можуть затримати
Коментувати
Інна
Скажіть будь ласка, що потрібно зробити щоб допустили до конкурсу. Просто я зараз лише Зареєстрована в НЗ, але є кілька люде в яких бали менші і їх допустили. Чи потрібно можливо нести оригінали в ВНЗ?
Влад
Для Інна: нічого не робити, чекати. Допущені будуть всі, якщо не наробили помилок. В такому стані і тиждень може бути заява. Не дивіться на когось
Коментувати
artu
у меня балл аттестата 184, но разделив на количество предметов (19)я получила 9.7, а в таблице 184 - 10.4 как мне быть ? что писать ?
.
Для artu: Ви шукаєте середнє значення оцінок атестату в 12-бальній системі. Додаєте всі оцінки атестату і ділите на іхню кількість. А таблиця в тексті вже переводить Ваше середнє значення в 200-бальну систему для визначення конкурсного балу при вступі. Пишете 9.7
artu
Спасибо !
Коментувати
Zzhar
Доброго вечора.Подаю 1заявку і поки можна зробити зміни.Підкажіть будьласка як правильніше?148:20=7.4,чи +3 предмети зно,що враховані як дпа 167:23=7.3.наперед дякую....
Моргенштерн
Для Zzhar: если эти 3 предмета написаны в аттестате, то считайте, если написано "звільнений" или что-то в этом роде - не считайте.
Viktoriia
Для Zzhar: Я так понимаю, что 3 оценки за ДПА внесены в аттестат. Значит, 167:23=7.3. Ничего, что средний балл получился на 0.1 меньше - это не повлияет особо на конкурсный балл при поступлении. Главное, что мыслите правильно))
Коментувати
Павло
А якщо в мене 9,8125 то у мене середній бал 9,8? Підскажіть будь лавочка, ато я щось нерозумію.
.
Для Павло: Так. Як з таким балом атестата не вміти округлювати?
Влад
9,8
Viktoriia
Для .: А я вже нічому не дивуюся. Якщо навіть з балом 11.5 люди не можуть округлювати! І кожного разу замислююся, а чи взагалі такі доволі високі або навіть дуже високі бали є об’єктивними?.. І це дуже популярна тема, із року в рік одне й те саме. На жаль.
Коментувати
Юлія
А оцінки з ЗНО враховувати? Чи їх не потрібно враховувати? Бо мені сказали що не потрібно їх рахувати,тільки тих 20 предметів
Viktoriia
Для Юлія: Всі ОЦІНКИ, що внесені до свідоцтва, враховуються! Знаходимо суму в балах і ділимо на кількість оцінок. Беремо в руки свідоцтво, дивимося які там є оцінки, рахуємо і все, більше не треба нічого вигадувати.
Коментувати