Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир
Доброго дня. Як розрахувати середній бал вступнику, у якогов додатку замість оцінок по ДПА буде зроблено запис «звільнений(а)». У той же час оцінкі ЗНО для вступу до ВНЗ будуть гарні? Дякую
Якось так
Для Владимир: Ви враховуєте лише ті предмети де є оцінка. І ділите на кількість предметів з оцінкою. Ті чотири предмети ДПА, де зазначено звільнення, просто не враховуються в загальну кількість предметів. Бали ЗНО тут ні до чого.
Владимир
Дякую
Коментувати
Ohiichuk
Доброго дня,який середній бал атестату потрібен для вступу в правовий коледж після 9 того класу на контракт
Влад
Для Ohiichuk: головне вступні іспити, а не бал атестату
Коментувати
Ohiichuk
Доброго дня який середній бал атестату потрібен для вступу після 9 того класу в коледж на контракт
Умбалумба
Ну якщо дитина хоче і вміє вчитись, дистанційне ні до чого. + до того, для кожного процес навчання дається важче, або легше. Особисто мені навчання дається легко, навіть важкі предмети, іншим ж потрібно докласти певних зусиль Тому, у такому формулюванні "вчилась як і всі" до учителя претензій я не розглядаю. Якщо ж ви маєте на увазі що оцінки вище за потрібне, то це вже інша розмова
Коментувати
Николай
Доброго дня, підскажіть будь ласка, наскільки сильно середній бал рішає щось при поступати до університету?
Влад
Для Николай: в багатьох ЗВО його взагалі не беруть до уваги. Головне ЗНО. Він малу вагу має. Але якщо стоїть питання бюджету і перед Вами є людина з такими самими ЗНО, як у Вас, то якщо у Вас вищий бал атестату, ніж у суперника, то Ви в рейтингових списках будете вище
Коментувати
Oleg
У мене на даний момент середній бал 10 і я навчаюсь в 11 класі, якщо я здам всі 4 предмети зно на 110 балів, то наскільки вони мені змінять середній бал? В моєму університеті мінімільний середній бал для вступу - 8 і я дуже боюсь що зно може помішати з цим
Якось так
Для Oleg: Ви "трішки" плутаєтеся. На середній бал впливає не 200 бальна оцінка ЗНО, а 12 бальна ДПА у формі ЗНО. Так, Ви за кожен предмет, який вказали, як ДПА отримаєте дві оцінки. Але ГОЛОВНЕ, що Вам завадить вступити в університет не гіпотетично низький бал (8), а мізерний бал ЗНО (110). В переважній частині вишів такий бал ЗНО навіть з одного предмету не дозволить Вам подати документи навіть на контракт.
Oleg
Я поступаю в польский університет, там бал зно не важливий, їм потрібен лише середній бал не нижче 8 і сертифікат ЗНО. Якщо перевести 110 балів ЗНО в бали ДПА, то виходить 2 або 3 бали, наскільки сильно вони можуть змінити мої 10 балів? В інтернеті інформації я не знайшов і тому дуже страшно. Звісно я наберу з більшості предметів набагато більші бали, але я хочу бути до всього готовим, тому хочу зрозуміти, чи зможу я в найгіршій ситуації поступити в Польшу.
Max Risk
Не бойтесь у меня ниже чем у вас а это : 6,8
Коментувати
Ліза
Я не знаю за які класи рахується середній бал. Як я розумію за 10 і 11 класи? Підкажіть будь ласка!
Ольга
Для Ліза: так. По атестату, який отримаєте і порахуєте
Max Risk
вот вот
Коментувати
Світлана
Я хочу вчитися на вчителя молодших класів. Але йти хочу після 9 класу і вступати до педагогічного коледж. Після 9 класу здають ЗНО? І якщо здають то які предмети?
Галина
Для Світлана: ні не здають. ЗНО будете здавати після 2 курсу коледжу
Коментувати
Марія
Чи є вирішальними оцінки за перший семестр для того, хто притендує на атестат (середньої базової освіти) з відзнакою. Чи можна виправитись у другому семестрі?
sddlksfgdf
Для Марія: для відзнаки враховуються річні оцінки та оцінки ДПА. Тому виправляйте.
Елена
А если есть 8 по одному предмету в первом полугодии, а все остальные оценки не ниже 10, на диплом с отличием нельзя претендовать?
Коментувати
Анна
При розрахунку середнього балу атестату врахоють ДПА? До атестату враховуються всі предмети, що вивчались в 11 класі чи ще ті, які закінчили вивчати в минулих коасах(громадянська освіта або основи здоров’я)?
Галина
Для Анна: так, враховуються (ДПА). Всі предмети за старшу школу
Коментувати
Ярослав1233
Добрий день, а середній бал іде з математики, чи з алгебри і геометрії окремо? в атестат
Галина
Для Ярослав1233: все йде. рахуються і ті оцінки, які виставлені як річні за кожен предмет і оцінки за ДПА.
Коментувати
Діана
Добрий день,а в атестат ідуть всі оцінки за 9 клас за рік і за півріччя . Бо я починаю ,9 клас і не знаю , що робити
Марина
Для Діана: у атестат про повну освіту ідуть оцінки за 11 клас, а на медаль також впливають оцінки за 10 клас, 9-ні
Коментувати
Настя
Добрий день, я допустилась помилки: мій бал 10.7, а я вказала 10.6. Це вважається значною помилкою?
Viktoriia
Для Настя: Якщо середній бал розраховано не правильно, перша приймальна комісія перераховує і виправляє. Ось і все)
Коментувати
Віталій
Що означає середній бал документа про освіту? У рейтинговому списку лише в одного абітурієнта зазначено (73, 65) і результат ЗНО, а в мене та в інших - тільки ЗНО. Вступаю на основі молодшого спеціаліста, на скорочену форму навчання. Як це буде впливати на остаточний результат?
Фан
Вступ до мед.коледжу на основі ЗНО чи внутрішніх іспитів, з можливістю безкоштовного навчання. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Леся
Якщо неправильно розрахований середній бал і подані електронні заяви.Чого чекати?
.
Для Леся: приймальна комісія, яка першою розгляне Вашу заяву, перевірить розрахунок середнього балу і виправить. В електронному кабінеті середній бал зміниться автоматично.
Коментувати
Аліна
Якщо середній бал виходе 9,95, то заокруглити до 10 чи до 9,9? Як правильно?.
Інна
Для Аліна: до 10
Коментувати
Вася
Чи перераховують середній бал свідоцтва в вузах після подачі заяв на сайті?від цього залежить статус заяви ?
Влад
Для Вася: перераховують, якщо не правильно, заяву затримають
Коментувати
Вася
Скажіть чого очікувати забув порахувати дпа в середній бал і подав заяви,заяви пише зареєитровано,але записав середній бал 10.8,а з дпа 10.5.Дякую!
Влад
Для Вася: коли заява надійде в ВНЗ її затримають. Треба буде дзвонити туди і все виясняти там
Вася
Заява не затримана,пише що зареєстровано і заява надійшла з сайту.Чи варто переживати ?
Влад
Для Вася: її ще не розглянули, тому і не затримана. Як розглянути і буде щось не вірно, тоді можуть затримати
Коментувати
Інна
Скажіть будь ласка, що потрібно зробити щоб допустили до конкурсу. Просто я зараз лише Зареєстрована в НЗ, але є кілька люде в яких бали менші і їх допустили. Чи потрібно можливо нести оригінали в ВНЗ?
Влад
Для Інна: нічого не робити, чекати. Допущені будуть всі, якщо не наробили помилок. В такому стані і тиждень може бути заява. Не дивіться на когось
Коментувати
artu
у меня балл аттестата 184, но разделив на количество предметов (19)я получила 9.7, а в таблице 184 - 10.4 как мне быть ? что писать ?
.
Для artu: Ви шукаєте середнє значення оцінок атестату в 12-бальній системі. Додаєте всі оцінки атестату і ділите на іхню кількість. А таблиця в тексті вже переводить Ваше середнє значення в 200-бальну систему для визначення конкурсного балу при вступі. Пишете 9.7
artu
Спасибо !
Коментувати