Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталій
Зно географії 112,історія 127,українська мова і література 106,математика несклав.
Влад
Для Наталій: i????
Коментувати
Наталій
Добрий вечір. Підскажіть будь - ласка якщо я закінчив школу у 2001 р., а цього року здав ЗНО одне з яких несклав, а 3 да то можу я поступити на заочну форму в пед-університет. Дякую.
Каріна
Для Наталій: Для Наталій: 1. Назви будь-ласка предмети і бали, з яких складав ЗНО. 2. Назви, з якого предмету не склав ЗНО. Тільки після цього можна буде сказати- чи є шанс на вступ чи ні. На яку спеціальність плануєш вступати?
Коментувати
Оксана
Добрий день, скажіть будь ласка, чи є помилкою, коли в свідоцтві написано "звільнено" замість "звільнений"
Chevalier
Для Оксана: Це ні на що не впливає.
Коментувати
Абітурієнт
Доброго дня .скажіть будь ласка,чи записуються результати ЗНО у додаток до свідоцтва про загальну середню освіту цього року?
Chevalier
Для Абітурієнт: Результати ЗНО ніколи не записувалися у додаток. Туди вносилися результати ДПА у формі ЗНО. У 2021-му році (як і в минулому) оцінки за ДПА у формі ЗНО вносяться до додатків тільки за бажанням випускників, якщо ті вчасно подавали відповідну заяву до закладу освіти.
Коментувати
гість
дивіться з своєю дитиною і не лізьте до чужих/
Юлія
Добрий день) Якщо я складала 4 предмети на зно, а для вступу потрібно 3, то 4 предмет враховується при розрахунку середнього бала зно? І чи взагалі він(4 предмет) на щось впливає?
Якось так
Для Юлія: НЕМАЄ такого поняття як "середній бал ЗНО". Є конкурсний бал і він рахується зовсім не, як середнє значення. В нього окрім 2 або 3 оцінок ЗНО (з різними коефіцієнтами в залежності від спеціальності та ЗВО) включаються й інші показники. Тому навіть, якщо Ви подаєте всі заяви на одну спеціальність у різні ЗВО, конкурсний бал кожної Вашої заяви найімовірніше буде різним. Ось тут є зручний калькулятор https://osvita.ua/consultations/konkurs-ball/
Влад
На конкурсний бал впливають тільки ті ЗНО, які потрібні для вступу. Четвертий для вступу не потрібен. Ви тільки можете на третій предмет, який йде на вибір взяти той результат, який кращий із запропонованих на вибір
Коментувати
Катя
Відмінили дпа а зно написала добре по тих предметах що мало бути дпа. Як бути з середнім балом. Можливо треба заяву писати щоб врахували оцінки дпа в атестат????
Влад
Для Катя: питайте в школі, чи ще приймають вони цю заяву. І ДПА повинно бути здано 4, у Вас 4 здано?
Катя
Так 4
Коментувати
Машка
Коли проводимо розрахунок конкурсного балу в графі СДБО ми вносимо по шкалі трьох значне число чи саме середній бал????
???
Чи може бути дитина відмінником, якщо 2 роки була на дистанційці, вчилася як і усі, по завданнях, останні дні не вчилася, відпочивала за кордоном? Чи це може бути вчительська недоброчесність по відношенню до інших дітей?
Сергій
До атестату враховуються всі предмети, що вивчались у старшій школі? Чи ще ті, які закінчили вивчати в минулих класах(мистецтво, основи здоров’я та інш.)?
Олена
Для Сергій: тільки ті які вивчали у 10 та 11 класах
Коментувати
Марія
Доброго дня!Скажіть, будь ласка, якщо я складаю зно з чотирьох предметів, а для вступу мені потрібно лише три, то оцінка зно з четвертого предмета також буде враховувати ся при розрахунку середнього бала атестата?
Влад
Для Марія: ЗНО в атестат не вноситься, вноситься ДПА. Якщо Ви писали заяву про внесення оцінки ДПА в атестат, то вносяться всі 4 ДПА і враховуються в середній бал
Коментувати
Дана
Чи можу я претендувати на атестат з відзнакою в 9 класі якщо річна одна дев’ять, а решта не нижче 10?
Андрій
Для Дана: ні
Коментувати
Віта
Добрий день! Чи впливає на розрахунок середнього балу атестату відсутність ДПА (якщо з усіх чотирьох предметів буде написано "звільнено")?
Якось так
Для Віта: ні, не впливає. Предмети ДПА не враховуєте до загальної кількості оцінок в Свідоцтві.
Коментувати
Владислав
Добрий день !Я би хотел узнать какая минимальная оцінка, для поступление в коледж?
наталя
Нам пояснила адміністрація школи що якщо не будуть виставлені оцінки ДПА, то в наступному році при вступі у виш потрібно буде здавати ще раз ЗНО.
Якось так
Для наталя: адміністрації Вашої школи безграмотна. Вони Вам в наступному році будуть видавати новий додаток до Свідоцтва з оцінками ДПА? Як кому? Бо Ви цього року втратите статус учня школи (здобувача середньої освіти).
Коментувати
наталя
Скажіть, будь ласка, чи зможе випускник подати документи в ВУЗ в 2022 році, якщо у нього в атестаті за 2021 рік в рядку ДПА з чотирьох предметів буде "звільнено"?
Влад
Для наталя: до чого ДПА до вступу? Вузам однаково, чи є ДПА в атестаті. Вступають за ЗНО.
Коментувати
Генадій
Доброго дня! Таке питання: у мого сина в атестаті є одна двійка (Фізкультура, він її пропускав),чи видадуть йому атестат?
Генадій
Для Генадій: Вибачте, мав на увазі річна оцінка виходить 2.
Влад
видадуть
Коментувати
Аліна
Добрий день. Що таке інваріантна частина та варіативна частина додатку до атестата?
Chevalier
Для Аліна: Інваріантна частина - це предмети базового державного компоненту, варіативна - курси за вибором, факультативи тощо.
Коментувати
Матвій
Доброго дня! Якщо я поступаю після коледжу і в мене 5ти бальна система. То мені переводити в 200б, як ви описували? 4 - 9; 5 - 12.?
Дмитро
Для Матвій: переводите всі оцінки в 12 бальну систему, рахуєте середній і дивитесь по таблиці
Коментувати
Наталія
Скажіть, будь ласка, яку роль відіграє атестат з відзнакою, якщо є золота медаль?