Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Подскажите пожалуйста, я пересчитала средний балл аттестата у меня выходит 10,052.., как считать 10 или 10,1 и
Тарас
Для Мария: 10,052 заокруглюється до 10,1
Коментувати
Анастасия
Скажите пожалуйста если у меня средний балл аттестата получился 9,07 мне в личном кабинете указывать 9 или 9,1 ?
Тарас
Для Анастасия: 9,07 заокруглюється до 9,1. Тому в електронному кабінеті, де середній бал вказується з точністю до десятих, треба вписати 9,1
Коментувати
Анастасия
Скажите пожалуйста если у меня средний балл аттестата получился 9,07 мне в личном кабинете указывать 9 или 9,1 ?
Влад
Для Анастасия: 9,1
Яворська Юлія Сергіївна
Добрий день! Як правильно записати середній бал? 10,22-?
Тарас
Для Яворська Юлія Сергіївна: Треба заокруглити до десятих, тобто записати 10,2
Коментувати
Марта
Добрий день. Якщо середній бал атестату виходить 11.67, то це буде 11.6 чи 11.7?? Попередній коментар був незрозуміло написаний ????????
Тарас
Для Марта: 11,67 заокруглюється до 11,7. Правила заокруглення працюють так: якщо ми заокруглюємо до десятих, то дивимось на наступну цифру в розряді сотих. Якщо це 0, 1, 2, 3, 4 то заокруглюємо в меншу сторону, а якщо 5, 6, 7, 8, 9 то в більшу. В нашому випадку в розряді сотих цифра 7, тому 11,67 заокруглюємо в більшу сторону, тобто до 11,7.
Марта
Дякую! Просто на калькуляторі було щось зо 5 шісток і я не знала чи 11.7 не забагато))
Коментувати
Марта
Добрий день. Якщо середній бал вмходить 11.67, то це буде 11.6 чи 11.6 ????
Марина
Вітаю! яЯ хочу вчитися на контракті за спеціальністю екологія, чи можу я паралельно вибрати ще одну спеціальність, наприклад, біологія? В цьому чи іншому ЗВО? (Або на нгаступний рік). Буду вдячна за відповідь, адже в інтернеті даної інформації не знайшла
Тарас
Для Марина: Я не зовсім зрозумів Ваше питання. Ви хочете паралельно здобувати дві освіти? Це можливо, якщо вступаєте на одну спеціальність на денну форму навчання, а на іншу - на заочну. В одному чи різних закладах вищої освіти - вирішувати Вам. Це також можуть бути зовсім неспоріднені спеціальності (зазвичай немає потреби здобувати дві окремі вищі освіти в таких близьких галузях як екологія та біологія). Якщо ж питання стосується подачі заяв, то Ви можете подати до 5 заяв на бюджет та ще до 30 заяв на контракт. Немає різниці чи на одну спеціальність, чи на 5, чи на 35. Так само це можуть бути всі заяви в один ЗВО, чи по кілька в різні - це все на Ваш розсуд.
Марина
Дякую за відповідь! Планувала одразу дві спеціальності на заочній формі проходити, тобто одна і з них має бути на денній?
Тарас
Для Марина: Ні, можуть бути й дві спеціальності на заочній формі навчання. Я просто припустив, що мова йде про дві паралельні освіти на денній формі навчання, а їх суміщати не вийде.
Коментувати
Микита
Здравствуйте я собираюсь поступать на контракт,на базе полного среднего образования,нужно ли мне подовать документы в электронном формате,или их нужно придостовлять в живую?
Тарас
Для Микита: спочатку подаєте заяви через електронний кабінет. Без цього Вас не зможуть зарахувати. Пізніше треба буде подати оригінали документів до обраного закладу вищої освіти (офіційно це можна робити після 28 липня, але багато ЗВО буде приймати документи на контракт швидше). Деталі про терміни можна уточнити в приймальній комісії обраного Вами ЗВО.
Коментувати
Катя
Якщо я пройду на бюджет у вуз, який я обрала 4 чи5 пріоритетом, але не захочу там вчитися.Чи можу я відмовитись і піти вчитися у 1 чи 2 вуз на контракт?
Тарас
Для Катя: А для чого подавати заяви з 4 і 5 пріоритетом, якщо Ви насправді не хочете там вчитися навіть на бюджеті? Краще прийняти рішення зараз і вчинити логічно. Якщо для Вас контракт на спеціальності 1 чи 2 кращий, ніж бюджет на інших спеціальностях, то заяви з пріоритетом (на бюджет) на ті інші спеціальності краще не подавати взагалі. Тоді Вам не доведеться ні від чого відмовлятися. Якщо ж Ви все таки подасте заяву на спеціальність, де не хочете вчитися і отримаєте бюджет, то Ви, звичайно, зможете відмовитись, але це поганий варіант. Тому що через такі Ваші дії бюджет не отримає абітурієнт з нижчими, ніж у Вас балами, який хотів навчатися саме на тій спеціальності, від якої Ви відмовилися. Тобто Ви відібрали в цього абітурієнта бюджетне місце, але самі від нього відмовились.
Тарас
Тому не подавайте заяви на ті спеціальності, де Ви насправді не готові вчитися навіть на бюджеті, а краще підете на контракт на іншу спеціальність. Для Вас в цьому випадку нічого не змінюється (Ви все одно від бюджету готові відмовитися), але при цьому Ви не зашкодите іншим абітурієнтам. Тобто рішення про те, що Ви готові навчатися на конкретній спеціальності у випадку якщо отримаєте там бюджетне місце потрібно прийняти ще до подачі заяв. Ще раз загальне правило: якщо контракт на якісь спеціальності для Вас більш привабливий, ніж бюджет на іншій, то заяву з пріоритетом на останню не слід подавати взагалі.
Коментувати
Абітурієнт
Якщо я не поступлю на бюджет ні в один із 5 вузів,то в якому із них я зможу навчатися на контракті? Чи є в такому випадку право вибрати вуз? Чи потрібно подавати окрему заяву?
Тарас
Для Абітурієнт: Якщо не вступаєте на бюджет, то обираєте в який заклад вищої освіти Ви хочете вступати на контракт і везете туди оригінали документів. Додаткових заяв через електронний кабінет подавати не потрібно: заяви, які подані на бюджет, автоматично дійсні і на контракт.
Коментувати
Ірина
Добрий день, якщо у мене вийшло 11,117 то це 11,2 чи 11,1?дякую………………………………………………………………….…..
Тарас
Для Ірина: 11,117 заокруглюється до 11,1
Коментувати
Олена
Добрий день!Якщо у мене вийшло 9,83 то мені вказувати 9,9 чи 10?Заздалегідь дякую
лєра
9,8 ,там не потрібно заокруглювати)
Коментувати
Абітурєнт
по підрахункам, мій середній бал вийшов десь біля 6.6875 чи можна округлити це результат до 6.7? як це взагалі працює? буду вдячний
Тарас
Для Абітурєнт: Саме так, середній бал потрібно округлити з точністю до десятих. 6,6875 слід заокруглити до 6,7
Коментувати
Бойовий Вертоліт
Привіт! Якщо в мене із 17 предметів з одного стоїть "зараховано", то загальну кількість балів потрібно ділити на 16, чи так само на 17?
Тарас
Для Бойовий Вертоліт: потрібно ділити на 16
Коментувати
Яна
При подсчёте среднего балла аттестата учитывать все балы ДПА?или только те которые мне нужны для поступления в вуз?
Тарас
Для Яна: При розрахунку середнього бала атестата (тепер це вже свідоцтво) враховуються всі оцінки, які виставлені в додаток. Якщо Вам виставили бали за ДПА в додаток до свідоцтва, то враховуєте їх всіх. Якщо за ДПА у Вас "Звільнений/а", то, відповідно їх не враховуєте взагалі.
Коментувати
Лариса
Доброго дня. Якщо вуз поставив коефіцієнт для атестата 0, то це означає, що потрібно до балів зно просто додати середнє арифметичне атестата?
Галина
Для Лариса: Я так розумію, Ви з тих, хто завалив ЗНО з математики. На коефіцієнти множиться! про множенні на 0 буль-якого числа виходить 0! виш бал атестату не враховує зовсім!
Лариса
Дякую за відповідь. Але можна було б більш коректно.Про множення на 0 я знаю. Не зрозуміло чому вуз не враховує балів атестата
Галина
Для Лариса: тому, що хорошим вишам, зазвичай наплювати на те, що ставили шкільні учителі. Дуже добре відомо, що шкільні оцінки часто є необ’єктивними і залежать від відношення вчителя до учня, участі його в суспільному житті школи, престижності школи (в хороших школах відмінну оцінку отримати значно важче ніж в сільських). І ще їм наплювати на те, що середній бал вступника на технічну спеціальність може бути занижений через працю, художню культуру або географію
Коментувати
Марія
Добрий день!У мене вийшло 9,8 це потрібно заокруглими до 10?чи так і писати при реєстрації кабінету ,,9,8”?
Елена
Для Марія: а где то написано об округлении?
Кравченко
Треба писати 9,8. Округлюємо до десятих.
Коментувати
Леся
Вітаю! Поясніть, які наслідки матиме ситуація для дитини, яка здала ЗНО навіть суттєво краще, ніж оцінки в атестаті? Наприклад, математика - 7 (атестат - 3), укр мова - 10 (8), географія - 8(7), історія - 8(6). Про що може говорити така різниця? Яку оцінку адміністрація школи має ставити в додатку до атестату? Чому? Чи можна говорити про заниження оцінок під час навчального процесу вчителями навчального закладу? Яку відповідальність має понести педагог за заяви на кшталт "ти мій предмет взагалі не здаси", висловлені дитині перед ЗНО? На що нам потрібно звернути особливу увагу при такій ситуації під час вступної кампанії? У чому можуть бути проблеми? Дякую заздалегідь за Вашу відповідь. Гарного дня!
Галина
Для Леся: Як це яку оцінку ставити? якщо писали заяву про те, аби в атестат занесли результати ДПА, то вони стоятимуть в оцінках ДПА, а виставлені вчителями - вище, там де проставляються річні оцінки. Хочете, можете звертатись у відділ освіти, суд тощо. Але чи зможете довести, що дитині дійсно занижали оцінки. Чудово знаю приклад свого сина, який одночасно з одного предмету був і призером олімпіади і мав шкільну оцінку - 6. Він не робив домашні завдання, міг не доробити контрольну до кінця тощо. Тому його шкільна оцінка об’єктивна всупереч тому, що знання мав на значно вищий бал. Я просто ніколи не звертала уваги на шкільні оцінки, і вчила сина, що головне не оцінки, а знання. А в деяких вишах середній бал атестату при вступі взагалі не враховують
Елена
Для Леся: у меня в аттестате тоже все оценки занижены..историю поставили 6,а ДПА 10,так же и биология и укр. и математика ДПА выше школьных оценок (только я экстерном заканчивала в 40 лет,поэтому мне такие оценки и лепили,не проверяя мои работы,ругаться не хотела).Поступайте с теми оценками,что есть.А за занижение оценок почему раньше не боролись,ведь не за один день получилось такое..А какие проблемы при поступлении могут возникнуть от разных оценок?Будете расчитывать средний балл аттестата,и замечательно,что ДПА у вас лучше,значит балл выше будет.Та никаких проблем,берете и поступаете.Удачи!
Елена
Для Леся: а оценки они выставят как учитель поставил итоговую.Если писали заявление,что бы ДПА внесли в аттестат(сейчас свидетельство),то и эти оценки так же внесут.
Коментувати
Студент
Доброго дня, моя дитина хоче вчитись на зубного техніка в2022р. Чи має право вона одночасно подати документи і вчитись на заочно "формація"
Галина
Для Студент: "фармація"? може. але на бюджеті лише в одному місці, в іншому на контракті
Коментувати
вадим
Доброго дня! Допоможіть ,будь ласка, вияснити . ЗНО здавав з предмету "Українська мова і література". Отримав результат як з "Українська мови і літератури" так і з"Української мови ". Запитання ,чи можливо використати результат ЗНО як з мови і літератури , так і з мови окремо. Адже це дає можливість вибрати різні професії для вступу.Дякую за допомогу!
Chevalier
Для вадим: Так, можливо. Саме для цього визначаються окремі результати ЗНО за шкалою 100-200 і з української мови та літератури, і з української мови.
Коментувати
Наталій
Поступити хочу в пед-університет на дошкільна на заочну форму. Дякую. І як вирахувати середній бал.
Каріна
Для Наталій: Шанс вступити є. На дошкільну потрібно 1. українська мова 2. Історія 3. Географія або предмет за вибором. Розрахунок конкурсного балу залежить від університету. Наприклад, Вінницький педуніверситет має такі коефіцієнти. Українська мова- 0.35 історія 0.3 географія або інший предмет на вибір 0.25 середній бал атестату 0.1. Множемо бал, який отримали на коефіцієнт. Тоді українська мова= 106*0.35=37.1 Історія= 127*0.3=38.1 Географія=112*0.2=28 Бал... атестату= ...*0.1=... Тепер сумуємо 37.1+38.1+28+ Бал атестату=... Це і буде твій бал.
Коментувати