Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Подскажите пожалуйста, если ребенок закончил 2курса педагогического колледжа на бюджете и теперь поступает по результатам ЗНО в Автодорожный университет на бюджет , нужно ли компенсировать учебу в коледже?
Галина
Для Валентина: звісно не треба. Це різні освітні рівні
Коментувати
вікторія
Добрий день. Як взнати яку суму за навчання потрібно буде повертати при вступі другий раз на державне навчання заочне
Галина
Для вікторія: зверніться в бухгалтерію вишу. В кожному виші і навіть на різних спеціальностях вартість різна
Коментувати
Анастасія
Доброго дня.Підкажіть будь ласка чи потрібно повертати кошти за незакінчене навчання на бюджеті стаціонар бакалавр,якщо зараз поступаю на бакалавра на бюджет.але на заочне.
Галина
Для Анастасія: Треба. Тому не раджу вступати на бюджет. Вступайте краще на контракт. Це буде знано дешевше. Контракт взагалі дешевше бюджеу, а тим більше заочна форма
Коментувати
Наталія
Доброго дня. В цьому році дочка закінчує медичний коледж (фельдшер), вчилаcь на бюджеті, отримувала стипендію і наразі, планує вступати в архітектурний на дизайнера. Чи маємо ми правона безкоштовну освіту?
Галина
Для Наталія: Ви це питаєте зараз, коли прийом заяв завершено? Якщо вступає на бакалавра, то має право
Коментувати
Анастасія
Закінчила 3 семестри бакалаврату стаціонарно на бюджеті.Відрахувалась.Чи потрібно мені повертати кошти за навчання при вступі повторно на бакалавра заочно?дякую.
Евгений
Для Анастасія: Если поступаете на бюджет,то да.И будет дорого оплатить 3 семестра.Лучше на контракт
Коментувати
Іван
Якщо закінчив одну освіту за державними коштами, і ще раз здавати зно, потім маючи другий сертифікат зно, людина має можливість ще раз поступити на бюджет?
Гість
Для Іван: не має такої можливості. Людина має право на безкоштовне навчання (будь-яке) тільки один раз.
Коментувати
Aa
Добрий день  Якщо мною вже здобувався освітній ступінь(навчання не завершено)- бакалавр, а я хочу подати електронну заяву на магістра(медичний) на 1 курс на основі ЗНО, в ділянці «обраний освітній ступень за бюджетні кошти» мені обирати варіант «вже здобувався(навчання не завершено)», незалежно від того що бакалавр і магістратура різні ступені? Дякую
Валентина
Доброго дня)Якщо я закінчила 10-11 клас в коледжі,а зараз хочу вступати на днржавне в університет,то я маю можливість поступити на державне чи ні?
Роман
Для Валентина: Якщо Ви подаєте заяву на наступний вищий освітній ступінь, то так, Ви можете навчатися за рахунок державного бюджету. Якщо ж на той же самий (я так розумію, що крім повної загальної середньої освіти Ви здобували ще й молодшого спеціаліста?) - то або на контракт, або потрібно відшкодувати.
Валентина
Ну,в мене з документів лише атестат за 11 клас з коледжу,без будь якої довідки чи тому подібного
Коментатор
Для Валентина: Вступаєте за результатами ЗНО, як і всі школярі — на основі ПЗСО (повна загальна середня освіта).
Коментувати
Серафим
Добрий день, чи потрібно буде відшкодовувати за бюджетне навчання, якщо поступатимеш той самий університет, але вже на інший факультет?
Роман
Для Серафим: Не важливо, в якому саме закладі освіти Ви навчалися, чи плануєте навчатися. Важливо чи один освітній ступінь Ви здобували і чи за кошти державного бюджету. Якщо, наприклад, Ви здобували ступінь бакалавра хоча б один день за рахунок бюджету, то ще раз за рахунок бюджету бакалавра здобувати не можна, або потрібно відшкодувати попереднє навчання.
Коментувати
Максим
Добрий день, мені потрібно відшкодувати навчання, якщо не здавав сесія першого семестра?
Лариса
Доброго дня,якщо я закінчила 1 курс бакалавра,потім покинула ВНЗ,а через 4 роки вступила на бакалавра до іншого ВНЗ,чи маю я відшкодовувати кошти?
Влад
Для Лариса: якщо навчалась на бюджеті і знову вступає на бюджет, то так
Коментувати
Сергій
Якщо я отримав безкоштовно за рахунок держбюджету ступінь бакалавра чи можу я за іншою спеціальністю отримати безкоштовно ступінь молодшого бакалавра адже це інший кваліфікаційний рівень?
Галина
Для Сергій: молодшого бакалавра ні (вищий рівень поглинає нижчий і можна здобувати знов за бюджетні кошти вищий рівень (магістра), а не нижчий). Але здається можна фахового молодшого бакалавра. Вони не відносяться до систеи вищої освіти, а до передвищої, і, здається в ЗУ "Про передвищу освіту" є про те що допускається повторне навчання на бюджеті (можливо плутаю з профтехосвітою, тому перечитайте закон самі)
Коментувати
Олена
Доброго дня! Моя донька навчалася на бюджеті, закінчила перший курс та була переведена на другий курс. Потім відрахувалася за власним бажанням. Зараз планує вступати на контракт в іншій внз. Чи потрібно буде компенсуати вартість одного року навчання на бюджеті?
Галина
Для Олена: Компенсують ті, хто вступає на бюджет.
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Якщо я навчалась на фармацевтичному факультеті ( це магістерський рівень) на контракті, а зараз хочу вступити на Медичний факультет (теж магістерський рівень) на бюджетну форму, чи потрібно у вузі пред‘являти якісь квитанції про оплату на попередньому факультеті? Завчасно дякую
Влад
Для Наталя: ні, ваші квитанції їм не треба зовсім
Коментувати
Аліна
Добрий день я навчалась 4 роки в медичному коледжі( на бюджеті та отримувала стипендію) зараз хочу вступати в інститут, але не за дипломом а за результатами ЗНО, тобто на базі ПЗСО. Чи можу я претендувати на бюджет, чи можна двічі навчатись на бюджеті, буду дуже вдячна за відповідь
Галина
Для Аліна: можете. Це різні рівні.
Коментувати
Юлия
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, нужно ли будет возвращать стоимость обучения если сын в прошлом году поступил на бюджет в медицинский колледж на уровень младшего специалиста и был отчислен после первой сессии, а в этом году планирует опять поступать в медицинский колледж? Читала на сайте о том, что Законом "Про фахову передвищу освіту" не предусмотрен возврат денег за обучение?
Галина
Для Юлия: від не передбачений вже тому, що вступ на різні рівні. В минулому році ще вступали на молодшого спеціаліста, а в цьому на фахового молодшого бакалавра.
Юлия
Спасибо!!! Но по сути, это один и тот же уровень, хоть и называется теперь по-разному.
Галина
Для Юлия: молодший спеціаліст відносився до системи вищої освіти (як і молодший бакалавр), а фаховий молодший бакалавр - до системи передвищої освіти
Коментувати
Алёна Мирошникова
Здравствуйте подскажите пожалуйста,в прошлом году дочь училась на бюджете, перед новым годом забрали документы,и ей никакой справки не дали, сегодня звонила в университет,они ответили что никаких справок об выученных дисциплинах не дают,где брать эту справку?
Галина
Для Алёна Мирошникова: скільки курсів вона закінчила? чи вона вступила лише в минулому році і забрала документи до сесії? То яка може бути довідка? Вона нічого не вивчила. Вам довідка для поновлення в іншому виші? Якщо закінчила І-ІІІ курси, то бере академічну довідку
Коментувати
Софія
Підкажіть, будь ласка, я закінчила 2 курс молодшого спеціаліста, із 3, хочу подаватись на бакалавра в інший вуз, на підставі повної середньої освіти, і сертифікатів зно, чи маю я право на бюджет, і чи потрібно буде відшкодовувати вартість навчання в коледжі??? І як це вказати в елекронному кабінеті? як *не здобувала освітній ступінь раніше* чи як * здобував але не закінчив*???
Галина
Для Софія: Ви ще не здобували рівень бакалавра
Коментувати
Віка
Якщо я вступила у 2016 та пішла за власним бажанням до першої сесії , а вступаю у 2020, мені не потрібно відшкодовувати кошти, бо я була відрахована до набрання чинності змінам порядку, тобто до 31 січня 2017 року?
Валерія
Якщо я навчалась на бюджеті в медичному університеті і відрахувалася за власним бажанням (освітній рівень вважався як магістратура), а зараз планую вступити на бакалавра, то чи маю я відшкодувати кошти?
Тетяна
Для Валерія: У мене така ж ситуація. Знайшли відповідь?
Марія
І мене цікавить таке питання
Коментувати