Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Неля
Скажіть будьласка, якщо сирота отримавши вищу освіту чи може вступити до ПТУ? Адже особи цієї категорії мають право навчатись безкоштовно 1 раз в закладах різної ступені освіти!
Олексій
А це чимось взагалі контролюється, скільки освіт перед цим я отримав? Завершую бакалавра, планував на іншу спеціальність піти навчатися.
Олександр
Якщо я вступив на спеціальність (контракт), провчився на ній 3 повних семестри і частково на четвертому, але хочу перевестись на іншу, на якій відмовився перед вступом в університет від бюджетного місця, то в мене є можливість повернути гроші, витрачені на ці 4 семестри навчання, і вступити на те ж бюджетне місце іншої спеціальності, від якого 2 роки тому відмовився? П.С. Це спеціальності одного університету
Максим
Я забрав документи з університету на зимових канікулах після першого семестру другого курсу. І хочу повторно вступати в інший навчальний заклад на іншу спеціальність, на бюджет. Але мені з минулого місця навчання мені не видали академічну довідку? Що робити в такому випадку?
Марія
Я закінчила мед коледж (молодший спеціаліст), і вступила в мед університет на лікаря (магістратура) на 2й курс,за скороченим терміном навчання чи можуть мене перевести на державне?
Влад
Для Марія: треба спочатку щоб державне місце звільнилося, для цього комусь треба покинути універ або щоб відрахували студента. В першу чергу переводять пільговиків і аж потім самих успішних студентів.
Ауф
Скажу чесно, 3 роки навчаюся в медичному, нікого з контракту на бюджет не перевів. Ні магістрів, ні бакалаврів, ні МС
Коментувати
Анна
Я навчаюся в медичному коледжі я хочу в кінці навчального року забрати документи і вступити на іншу спеціальність тільки на державне(статус дитина сирота) чи можу я вступити на державне іще раз.І чи будуть мені виплачувати степендію?
Влад
Для Анна: маєте право на бюджет, бо це інший рівень освіти. Але пільговиків може бути не один, а місць обмежено. Пройдуть ті, хто в списку має вищі бали. Можете отримувати соціальну стипендію. Маєте право на переведення з контракту, якщо звільниться місце
Коментувати
Юлія
Скажіть, будь ласка, чи потрібно відшкодовувати кошти за те, що навчалась на бюджеті, якщо наступного року вступаєш на заочну форму?
Сергій
А якщо я вчився на бюджеті, пів семестра потом здав сесію і після НГ я маюсь перевестися на державне, Ноя я проплатив за навчання бо могли вигнати, а в них ще не було наказу переводить мене на державне. То повернуть мені гроші які я проплатив за пів року???
Ауф
Для Сергій: з бюджету на державне... може з контракту?????
Коментувати
Ruslan
Якшо відрахують з бюджету, для вступу в інший універ на контракт потрібно відшкодовувати кошти?
Олеся
Доброго дня. Дитина, позбавлена батьківського піклування, поступила у ВУЗ в 2019 році. Було тяжко вчитись. Завалив перший курс, а на другому курсі вчився на платній основі. Але вирішив забрати документи, бо немає змоги платити. Хоче пробувати поступати в 2021 році в інший ВУЗ. Чи може дитина претендувати на державне місце? Чи тільки платне?
Олеся
Для Олеся:
Галина
Для Олеся: звісно може. Але треба компенсувати вартість навчання І курсу. Навіщо взагалі було поновлюватись на контракт, якщо навчання на цій спеціальності (рівні) є важким? Тільки викинуті за рік гроші.
Коментувати
Назар
Після того як мене відрахували на 2 курсі бюджету, і я поступаю на зовсім іншу спеціальність, мені доведеться відшкодувати кошти?
Moonlight
Для Назар: Так.
Коментувати
Влад
Якщо я вступив у 2016 у коледж , та пішов з бюджету в грудні 2016, а вступати планую в 2020, мені не потрібно відшкодовувати, бо я пішов до 31 січня 2017 року?
Влад
Для Влад: БЕЗ РІНИЦІ В ЯКИХ ЧИСЛАХ ТИ ПІШОВ, ТИ НАВЧАВСЯ, ТОМУ ПОВИНЕН ВІДШКОДУВАТИ
Влад
Якщо я навчався у коледжі місяць і пішов за власним бажанням, а вступати буду до ВНЗ, Я можу розраховувати на бюджет. ( адже знайомі після коледжу вступають на бюджет)
Коментувати
Влад
Якщо я вступив у 2016, та пішов з бюджету в грудні 2016, а вступати планую в 2020, мені не потрібно відшкодовувати, бо я пішов до 31 січня 2017 року?
Rostik
Доброго дня скажіть будь ласка я в чився в технікумі на механіка на бюджеті, зараз хочу заочно поступити на електрика.Технікум я закінчив 20 років назад.Чи можу я поступити на бюджет.Я є ще АТОшніком.Дякую
Доцент
Для Rostik: друже, ці придурені соросята прийняли закон про здачу зно і випускниками технікумів. Пишіть листа президенту про вступ на базі технікума за співбесідою....
Rostik
Мене цікавить чи я можу заочно поступити на за держ бюджет другий раз.Чи маю оплачувати навчання
Галина
Для Rostik: так, можете. більше того, Ви маєте право, як АТО-шник, вступати за квотою1. На електрика не так багато пільговиків йде навчатись, тому можете потрапити в 10% пільгових місць. ps: все написане стосується вищої освіти та спеціальності інженера-електрика. Якщо Ви говорите про спеціальність не вищої освіти, а просто електрика, то їх навчають у ПТУ, там взагалі проблем немає.
Коментувати
Анна
Підкажіть, будь ласка, під час повторного вступу на бюджет і після відшкодування грошей державі, чи маю я право отримувати соціальну стипендію як дитина сирота?
Галина
Для Анна: звичайно можете
Коментувати
NinaSavcenko
Підкажіть, будь ласка, якщо на 3 курсі 1 семестру мене відрахують, але я поновлюся в іншому університеті на контракт, мені потрібно буде в мій попередній університет повертати кошти за ті роки, що я була на бюджеті?
Галина
Для NinaSavcenko: ні. повертають, якщо повторно вступають на бюджет
Коментувати
Віра
Скажіть, будь ласка, якщо я провчилась пів року, то мені треба компенсувати кошти, за весь навчальний рік чи тільки за пів року
Yulia
Підкажіть, будь ласка, чи потрібно відшкодовувати кошти якщо після незавершеного навчання на бюджеті вступати на заочну форму навчання?
Юлія
Скажіть, будь ласка, якщо я заберу документи з університету на 2 курсі навчання і вступатиму на наступний рік на контракт в інший університет, чи потрібно буде ще раз здавати ЗНО?
Влад
Для Юлія: якщо за умовами вступу 2022 рокурік ваших сертифікатів підходитиме, то не треба
Коментувати
Ван Хоенхайм
Суму відшкодування кожного року встановлює держава чи вона залежить від вартості навчання в конкретному ВНЗ?
економіст
Для Ван Хоенхайм: залежить від вартості начання в конкретному виші. Зверніться в бухгалтерію
Коментувати