Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рина
Доброго дня, підкажіть, будь ласка Як відрахуватися з бюджету, якщо до навчання ще не приступила???
Гриша
Як дізнатися, що мене відраховано із ЗВО? Якщо віддали документи, то значить, відрахували?
Ірина
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,якщо дитина поступила на бюджет в цьому році і відмовилась,а вирішила поступати в наступному році на іншу спеціальність,чи може вона претендувати знову на бюджет.
Ірина
Для Ірина: може
Коментувати
Людмила
Підкажіть,моя донька в цьому році закінчує мед.училище за спеціальністю медсестра, бюджет.чи маємо ми право вступити до університету на бюджет на реабілітолога
Галина
Для Людмила: кожен має право наватись на бюджеті 1 раз на кожному рівні. ваша донька вчилась на молодшого спеціаліста, відповідно може вступати на бюджет на бакалавра, магістра
Коментувати
Татяна
Скажіть, будь ласка, чи має право навчальний заклад вимагати оплату навчання ще до оприлюднення списків рекомендованих? На сайті обубліковано, що списки 7 вересня, виконання вимог 11 вересня, а нас примусили заплатити ще до 7 вересня. Дякую.
Тетяна
Я поступила до ВНЗ на заочну форму відділення на бюджет.Спеціальність початкова освіта.Сьогодні 5вересня,а мені ще й досі не надали відповіді зараховано мене на бюджет чи ні.Підскажіть коли останій день видачі наказу на бюджет.
Гость
5 сентября
Коментувати
Людмила
Я навчаюсь в коледжі на бюджеті після 9 класу.Після здачі ЗНО подала документи до ВНЗ на бюджет на заочну форму навчання на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту.Отримала до Наказу бюджет,але мені відмовили,арументуючи тим,що не можна навчатись на двох бюджетах одночасно.Що робити в даному випадку.
Гость
Зачем говорили, что учитесь в колледже? Переводитесь на контракт
Коментувати
Христина
Добрий вечір! Цього року я переходжу на другий курс навчання на бюджеті. Але з деяких причин хочу забрати документи з університету. Поступати в інший не планую (якщо й планую, то не на бюджет). Скажіть, будь ласка, чи повинна я у такому випадку відшкодовувати гроші за навчання?
Влад
Для Христина: ні
Коментувати
Настасья
Добрий день! Поступила на бюджет, подала оригінали, навчання ще не почалось. Передумала там вчитися. Чи можу я забрати оригінали й віддати їх у інший ВНЗ на контракт у 2020 році? Дякую!
Влад
Для Настасья: можете
Настасья
А чи зможу я навчатися на бюджеті, наприклад, наступного року, не відшкодовуючи кошти державі?
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, до нашого внз поступив на денне відділення бюджет дитина-сирота, який раніше рік навчався у іншому внз на держзамовленні. Чи повинен він повертати кошти на навчання та повне держзабезпечення?
СМ
Підскажіть, будь ласка, дитина-сирота,повнолітній, закінчую навчання у коледжі на молодшого спеціаліста. Відразу після закінчення хочу вступити туди ж, але на робітничу професію (у них відкриті спеціальності ПТУ та отримати робітничу кваліфікацію). Чи можу я знову вступити туди та отримувати стипендію як дитина-сирота?
Рина
Доброго вечора. Якщо я відрахувалася із ЗВО до початку сесії, то яку приблизно суму я повинна відшкодувати, щоб вступити на бюджет вдруге?
Рина
Для Рина: Якщо вартість контракту 12 000 грн
Коментувати
Мария
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо абітурієнт не привіз документи на бюджет, чи можу я стати на його місце?
Viktoriia
Для Мария: Ні. На це місце (якщо хтось був рекомендований, але не подав документи) можуть перевести пільговика, який не отримав жодної рекомендації на бюджет і вступив на контракт. Просто по рейтингу нікого переводити не будуть!
Коментувати
Мария
Доброго дня! Чи маю я можливість вступити на бюджет слідуючого року, якщо цей рік навчаюся на контракті?
Viktoriia
Для Мария: Можете. Але вступ буде на перший курс.
Коментувати
Наталія
Добрий день. Якщо дитина навчається на контракті, чи можна наступного року поступати на бюджет в цей же університет? Чи потрібно для цього забирати документи?
Влад
Для Наталія: щоб просто подати заяву і чекати на бюджет, нічого не треба забирати. Бал атестат ж пам’ятаєте? Фото і скріни залишились? Значить їх загрузите. Зно можете перездати наступного року
Коментувати
Лея
Я вступила на бюджет на фармацію 1рік провчилась і зрозуміла ,що це не моє чи можу я на наступний рік вступити на медецину ,на державний кошт, що я маю робити?
МОН
Для Лея: если я ошибаюсь, то нет. Либо нужно выплатить сумму контракта за 1 год + проценты за отказ от учебы
Коментувати
Катя
Доброго дня! Вступила в коледж після 9-го класу, на 2 курсі була відрахована після здачі дпа ( отримала 2 з одного предмету). По закінченню мені видали свідоцтво про повну загальну середню освіту, але замість додатка отримала академічну довідку. Як тепер вступити в внз? Зно складала, але сказали, що без додатка не приймають. Допоможіть, будь ласка. Що роботи в цьому випадку?
Гость
Для Катя: цього робити навчальний заклад не мав права. Дзвлніть на гарячу лінію
Коментувати
Anastasia
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо здобула ступінь бакалавра на бюджеті, а на спеціаліста навчалась за власні кошти. Чи можна вступити до магістратури на бюджет?
Галина
Для Anastasia: можете вчитись за бюджетні кошти. Тільки чи потрібно. Спеціаліст прирівнений до магістра. Хіба що Ви хочете вступитин на іншу спеціальність
Коментувати
Анна
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи буде можливість вступити на бюджет в наступному році, якщо я проходжу на бюджет в цьому році, але відмовляюсь і не подаю документи у ВНЗ?
наталія
Для Анна: так
Коментувати
Володимир
Доброго дня ! Скажіть будь-ласка якщо я вступаю на бюджет, магістр заочна форма навчання спеціальність 192 , за бюджетні кошти раніше не навчався , чи потрібно мені буде відпрацьовувати після закінчення навчання , і чи потрібно буде повертати державі кошти у разі відрахування до закінчення терміну навчання
Галина
Для Володимир: вже давно ніхто не відпрацьовує. А повертають кошти не у разі виключення, а у разі повторного вступу на бюджет на той же рівень навання
Володимир
Для Галина: Дякую!!!
Коментувати