Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Dragom
Якщо я був відрахован з бюджету до першої сесії ще в 2016, то виходить мені не потрібно відшкодовувати, бо положення с 31 січня 2017 року?
HELEN
За академічною довідкою треба звертатися в деканат? Коли повертали документи, таку довідку не видали, хоч я сказав, що буду поступати на наступний рік.
Галина
Для HELEN: навіщо Вам академічна довідка? Ви ж не переводитесь, а вступаєте заново. Тому й не видали. Якби Ви переводились в інший виш або на іншу спеціальність, то треба довідка аби доздати академ.різницю.
HELEN
Після зарахування, студент має звернутись у відповідний відділ нового закладу вищої освіти (наприклад, планово-фінансовий), який не пізніше трьох днів після звернення повинен видати розрахунковий документ, у якому вказується сума відшкодування, а також номер рахунку на який потрібно сплатити кошти. Для такого розрахунку потрібна буде академічна довідка (про кількість кредитів та вивчені академічні дисципліни) з попереднього місця навчання, яка видається студентові одразу після відрахування з попереднього місця навчання.
HELEN
Я так вважаю, що довідка потрібна для розрахунку суми відшкодування
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Дивіться, якщо я вчилась на бюджеті в університеті перший рік(бакалавр) після закінчення 11 класів школи, і забрала документи з університету та планую вступити до іншого університету на іншу спеціальність також на бюджет, мені треба відшкодовувати вартість навчання? (Всі 2 сесії закриті)
Yulia Polonskaya
Для Анастасія: Так, необхідне відшкодування 1 року в повному розмірі вартості навчання, яку розраховує університет.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Можливо запитання не по темі, але буду вдячна за відповідь. Кажуть що цього року не планується бюджетних місць в університети взагалі.Скажіть будь ласка це правда чи лише чутки?
Галина
Для Анастасія: брєд. Навпаки, уряд розглядає можливість надання бюджетних місць приватним закладам
Коментувати
Оля
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можна з контракту перевести на бюджет і що для цього потрібно якщо навчається в універі
Галина
Для Оля: 1. наявні вакантні бюджетні місця. 2. гарне навчання. Але якщо будете гарно вчитись, це теж не гарантує переведенн, якщо є пільговики, бо їх переведуть в першу чергу. Зверніться в деканат.
Коментувати
Мудрий
Освіта вся , в т.ч.і Вища , згідно ст. 53 Конституції є безкоштовною!! Все інше - обман і брехня!!! Нічого не потрібно відшкодовувати, хай вчаться діти!! Подавайте в Суди, захищайтесь!!
Економіст
Для Мудрий: Не обманюйте народ. "Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі." Все інше визначають інші закони та підзаконні акти.
Коментувати
Карина
Доброго дня. В 2020 р я вступила на бюджет в інститут ім..Б. Шевченка на порнографію. Через травму ноги, отриману під час уроку в інституті, я була змушена залишити інститут в квітні місяці. Чи можу я в цьому році навчатися на бюджеті в іншому інституті без відшкодування ?
Наталія
Добрий день. Якщо студент навчаючись на бюджеті на програміста, здав лише першу сесію, та буа відрахований. Можна повторно вступити на бюджет вже на психолога.
Галина
Для Наталія: можна. але за вартість попереднього навчання треба компенсувати
Зуб
Для Наталія: Тільки на льоччика)))
Коментувати
Настя
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можливо перевестись з іншого коледжу після одного року навчання, у ваш заклад?
Галина
Для Настя: в який це "ваш"?
Коментувати
Тамара
Підкажіть, будь ласка, після закінчення 9 класу можна подавати документи не в один коледж, а в два?Справа в тому ,що вступні екзамени в ті самі дні
Влад
Для Тамара: прийдеться обирати один.
Коментувати
Дарья
Добрый день , если я закончу 2 года в пед колледже (для получения Младшего бакалавра нужно 4 года) , а после сдачи зно поступлю на бюджет на другую специальность уже в универ на бакалавриат, нужно ли будет оплатить эти 2 года обучения в колледже , и вообще получится ли ещё раз получить государственное место ?
Влад
Для Дарья: Нижче подібне питання
Коментувати
Олег
Підкажіть будь ласка, якщо вчитися у Харківському обласному медичному коледжі 1 рік на бюджеті (молодший бакалавр)після 11 класу, тому,що в минулому році завалили математику, а потім в цьому році подати документи і я думаю вже вступимо до Харківського медичного університету, чи треба відшкодовувати кошти медичному коледжу, чи хрєн з ним, закінчити його,а потім вступати,бо гарні зно минулого року та цього все одно дійсні. Осталось вчитися 1,5 роки.
Галина
Для Олег: ні. відшкодовувати не потрібно
Коментувати
Оксана
Добрый день, дочка проучилась год на бюджете , забрала документы, Планирует поступать в другой колледж на контракт , нужно компенсировать обучение за прошлый год? Заранее благодарна
Влад
Для Оксана: ні
Коментувати
Роман
Добрий день. нам дали відповідь про відшкодування плати за навчання при переході із медичного коледжу в університет, про компесацію вартістості навчання....у мене декілька питань: 1.Згідно договору про навчання в медичному коледжі не одного пункту не зазначено про відшкодування навчання при переході до іншого ВНЗ (ніхто окремо не ознайомлював). 2. В умовах карантину і он лайн навчання також не передбачено ні одного відшодування. (відшкодування відбувається при очній начитці пар) 3. То на підставі чого потрібно відшкодовувати вартість навчання? 4. Коли подавати позов до суду із вище вказаного, коли в 10 денний термін потрібно розрахуватися? На перед вдячний за аргументовані відповіді!!!
Олег
Для Роман: суки они. Это ситуация всех,кто в прошлом году завалил математику и пошел в медколледж. Подадите позов-не успеете поступить. На это и расчитывают. Один выход:заплатить,а потом подавать позов. Напишите,какое приняли решение и чем закончилось. Интересует очень. Остался месяц до поступления, даже меньше. Уверен,будет то же самое.
Галина
Для Роман: про що Ви взагалі пишете? який може бути перехід з коледжу в університет? це заклади, які надають освіту різного освітнього рівня! Ви взагалі читали хоч якісь документи або хоча б статтю під якою пишете? компенсують вартість навчання лише у разі повторного вступу на бюджет на той самий освітній рівень який вже отримували!
Коментувати
Тарас
Доброго дня таке питання. Якщо не захистив Диплом 4 курс. Навчався на бюджеті і отримував стипендію на першому курсі. При відрахуванні потрібно буде повертати гроші.
Ирина
Доброго дня, якщо вступив минулого року на бюджет, але забрав документи 31 серпня, потрібно щось відшкодувувати, чи ні? І де це можна дізнатися?
Варвара
Якщо донька навчалась 2020-2021 н.р.в медичній академії (де вартість контракту 24 000 грн.) на медсестринстві(бакалаврат), на бюджеті тому що їй не хватило 1 балу для вступу в медичний університет і уже цього року повторно здавала зно, набрала необхідний бал і має високий шанс вступу на бюджет уже в мед.університет - ми маємо відшкодувати державі орієнтовно, по розрахунках минулих років, 60 000 грн.!? Вірно я розумію?
Галина
Для Варвара: вірно
Коментувати
Таня
Підскажіть будь ласка, я провчилась рік на державному в Рівненській Медичній Академії на медсестринсті, після 11 класу, на бакалавра. Хочу цього року ще раз подати документи на державний в медичний університет, мені потрібно відшкодовувати суму, шоб подавати документи на державний в університет ?
Галина
Для Таня: вам треба буде відшкодовувати, якщо вступите на бюджет
Коментувати
Влад
Підкажіть будь ласка. Я отримав диплом "Молодшого спеціаліста" в коледжі у 2014р, навчаючись на бюджеті. Зараз планую продовжити навчання (на бакалавра). Розглядаю 2 варіанти: на 1й курс скороченної програми на основі диплома МС або на 1й курс НЕскороченної програми. В обох випадках на бюджет. Чи потрібно мені буде відшкодовувати кошти державі у якомусь із випадків?
Галина
Для Влад: Нічого відшкодовувати не треба. Це різні освітні рівні
Ауф
Це в якому закладі скорочена форма навчання безкоштовна?
Коментувати
Андрій
Якщо я не здам дипломну роботу на ступінь бакалавра і хочу здати на наступний рік як повторний курс я буду числитись що навчаюсь в університеті? Дадуть мені довідку про те що я навчаюсь?
Костянтин
Для Андрій: Вас відраховують. Ви матимете змогу поновитися протягом 3х років, оплативши вартість навчання за весь останній курс. Заліки і екзамени повторно складати не потрібно, лише захистити дипломний проект/роботу. Варто зазначти, що тема вашої дипломної роботи може бути змінена.
Коментувати