Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Inna
Здравствуйте) Я получила диплом бакалавра ( учитель испанского ) . Училась на бюджете . Подскажите пожалуйста могу ли я поступать на магистра медицины ( на 1 курс ) на бюджет ?
Галина
Для Inna: Лише якщо компенсуєте вартість попереднього навчння. Навчання на медичній спеціальності вважається одночасним здобуттям рівня бакалавра та магістра (читайте ЗУ "Про вищу освіту"). Без компенсації вартості бакалаврату Ви можете вступити лише на будь-яку іншу, крім медичної, спеціальність
Коментувати
Наталя
Доброго вечора.Діти( двоє)поступили в університет на платне.Я інвалід 2 гр з/з довічно.Працює лише чоловік( здійснює догляд за інвалідом 1 грн з дитинства). Чи належить компенсація
Галина
Для Наталя: яка компенсація? Ви питання задаєте під статтею про компенсацію вартості навчання на бюджеті. А Ваші діти, як Ви самі пишете, вступили на контракт. То про що Ви питаєте? Ви точно нічого не мусете компенсувати державі.
Наталя
А від держави відшкодувати витрати в податкову радять звертатися
Влад
Для Наталя: Ну, то це зовсім інше. Повернення податків отримує той, хто платить податки і відповідно той, на кого підписаний контракт на навчання. Це повинна бути одна і та ж особа. І ця ж особа повинна оплачувати навчання, тобто бути вказана в чекові. Якщо це все є, то звертаєтеся до податкової. Там Вам дадуть перелік документів, які треба.
Коментувати
Юлія
Доброго дня, підкажіть, будь ласка. Навчалась на державному (бакалавр), після 1го курсу забрала документи. Повторно хочу вступити до медичного, на лікарську справу. На сайті медичного університету пише, що освітній ступінь магістр (навчання 6 років). Чи доведеться мені виплачувати кошти за рік в попередньому університеті?
Галина
Для Юлія: так, потрібно. Навчання на медичній спеціальності є одночасним набуттям кваліфікації бакалавра та магістра. Ось якби Ви вступали на магістра після отримання кваліфікацвї бакалавра (інші спеціальності), тоді б Вам не потрібно було б нічого компенсувати
Коментувати
Наталія
Добрий день, я вчилася раніше на бакалавра і спеціаліста на державному , тепер пішла на 2 -гу вищу зразу на магістра , мені сказали , що можна на державне , потім подзвонили сказали, що пройшла на державне , а тепер дзвонять кажуть , що в базу не можуть внести , бо пише , що вже вчилась . Підкажіть, будь ласка, що робити ?
Влад
Для Наталія: магістр це як раніше був спеціаліст. Якщо спеціаліста отримали на державному, то другий раз вже державне не може бути.
Коментувати
Елена
Доброго дня, я вступила в магістратуру на контракт, але з певних причин не можу далі навчатися. І хочу забрати документи. Чи потрібно мені буде шось відшкодовувати? І чи зможу я вступити ще раз не відшкодовуючи?
Влад
Для Елена: відшкодувати що? Свої ж кошти? Звісно не треба.
Коментувати
Рина
Доброго дня, підкажіть, будь ласка Як відрахуватися з бюджету, якщо до навчання ще не приступила???
Гриша
Як дізнатися, що мене відраховано із ЗВО? Якщо віддали документи, то значить, відрахували?
Ірина
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,якщо дитина поступила на бюджет в цьому році і відмовилась,а вирішила поступати в наступному році на іншу спеціальність,чи може вона претендувати знову на бюджет.
Ірина
Для Ірина: може
Коментувати
Людмила
Підкажіть,моя донька в цьому році закінчує мед.училище за спеціальністю медсестра, бюджет.чи маємо ми право вступити до університету на бюджет на реабілітолога
Галина
Для Людмила: кожен має право наватись на бюджеті 1 раз на кожному рівні. ваша донька вчилась на молодшого спеціаліста, відповідно може вступати на бюджет на бакалавра, магістра
Коментувати
Татяна
Скажіть, будь ласка, чи має право навчальний заклад вимагати оплату навчання ще до оприлюднення списків рекомендованих? На сайті обубліковано, що списки 7 вересня, виконання вимог 11 вересня, а нас примусили заплатити ще до 7 вересня. Дякую.
Тетяна
Я поступила до ВНЗ на заочну форму відділення на бюджет.Спеціальність початкова освіта.Сьогодні 5вересня,а мені ще й досі не надали відповіді зараховано мене на бюджет чи ні.Підскажіть коли останій день видачі наказу на бюджет.
Гость
5 сентября
Коментувати
Людмила
Я навчаюсь в коледжі на бюджеті після 9 класу.Після здачі ЗНО подала документи до ВНЗ на бюджет на заочну форму навчання на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту.Отримала до Наказу бюджет,але мені відмовили,арументуючи тим,що не можна навчатись на двох бюджетах одночасно.Що робити в даному випадку.
Гость
Зачем говорили, что учитесь в колледже? Переводитесь на контракт
Коментувати
Христина
Добрий вечір! Цього року я переходжу на другий курс навчання на бюджеті. Але з деяких причин хочу забрати документи з університету. Поступати в інший не планую (якщо й планую, то не на бюджет). Скажіть, будь ласка, чи повинна я у такому випадку відшкодовувати гроші за навчання?
Влад
Для Христина: ні
Коментувати
Настасья
Добрий день! Поступила на бюджет, подала оригінали, навчання ще не почалось. Передумала там вчитися. Чи можу я забрати оригінали й віддати їх у інший ВНЗ на контракт у 2020 році? Дякую!
Влад
Для Настасья: можете
Настасья
А чи зможу я навчатися на бюджеті, наприклад, наступного року, не відшкодовуючи кошти державі?
Коментувати
Ольга
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, до нашого внз поступив на денне відділення бюджет дитина-сирота, який раніше рік навчався у іншому внз на держзамовленні. Чи повинен він повертати кошти на навчання та повне держзабезпечення?
СМ
Підскажіть, будь ласка, дитина-сирота,повнолітній, закінчую навчання у коледжі на молодшого спеціаліста. Відразу після закінчення хочу вступити туди ж, але на робітничу професію (у них відкриті спеціальності ПТУ та отримати робітничу кваліфікацію). Чи можу я знову вступити туди та отримувати стипендію як дитина-сирота?
Рина
Доброго вечора. Якщо я відрахувалася із ЗВО до початку сесії, то яку приблизно суму я повинна відшкодувати, щоб вступити на бюджет вдруге?
Рина
Для Рина: Якщо вартість контракту 12 000 грн
Коментувати
Мария
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо абітурієнт не привіз документи на бюджет, чи можу я стати на його місце?
Viktoriia
Для Мария: Ні. На це місце (якщо хтось був рекомендований, але не подав документи) можуть перевести пільговика, який не отримав жодної рекомендації на бюджет і вступив на контракт. Просто по рейтингу нікого переводити не будуть!
Коментувати
Мария
Доброго дня! Чи маю я можливість вступити на бюджет слідуючого року, якщо цей рік навчаюся на контракті?
Viktoriia
Для Мария: Можете. Але вступ буде на перший курс.
Коментувати
Наталія
Добрий день. Якщо дитина навчається на контракті, чи можна наступного року поступати на бюджет в цей же університет? Чи потрібно для цього забирати документи?
Влад
Для Наталія: щоб просто подати заяву і чекати на бюджет, нічого не треба забирати. Бал атестат ж пам’ятаєте? Фото і скріни залишились? Значить їх загрузите. Зно можете перездати наступного року
Коментувати