Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
taeyuva
Якщо я провчилася в технікумі 10 днів і хочу відрахуватися і піти в 10 клас, то мені потрібно щось платити ?
Галина
Для taeyuva: НІ
Коментувати
sasha
Минулого року вступив на бюджет, за місяць до сесії відрахувався, відповідно академічної довідки не отримав, хочу вступити на бюджет знову чи це неможливо?
Галина
Для sasha: можливо. Але треба буде відшкодувати вартість навчання 1 семестру на бюджеті.
Коментувати
Сніжана
Доброго вечора, чи можу я вступити в ПТУ на бюджет, якщо закінчила універ на платній основі?
Руслан
Чи можу я в наступному році подавати на бюджет якщо я в наступному році закінчу навчання в пту
Євген
Чи можно одночасно вчитесь у коледжі та вузу на бюджеті на різних спеціальностях?Дякую за відповідь
Анна
Доброго дня! Дитина вступила в коледж на навчання за контрактом після 9-го класу. Скажіть, будьиласка, чи можливо буде повернутися на навчаннямв школу в 10 клас, якщо буде важко навчатися в коледжі?
Оля
Чи можна одночасно навчатись на магістра на двох спеціальностях на контракті. Маю диплом бакалавра
Марк
Если учился на бюджете (бакалавр), но отчислился с первого курса, то при поступлении на контракт (бакалавр) нужно выплатить компенсацию?
Марк
Если учился на бюджете, но отчислился с первого курса, то при поступлении на контракт нужно выплатить компенсацию?
Роман
В 2016 році провчився 1 місяць ( 1-30вересня)на державній формі і змушений був піти за власним бажанням. В цьому році знову планую вступити на державну форму. Як дізнатися скільки я маю заплатити? І скільки?
Анатолій
Доброго дня! Чи потрібно мені відшкодовувати , якщо я вступаю в ВУЗ зі специфічною формою навчання( на поліцейського ) ?
Генгста-пак-сипухи-250
толя ти хоть друзям не росказуй шо на мусора йдеш, а то тоді ротом так відшкодовувати прийдеться))
Qwerty
Не потрібно
Анатолій
Для Генгста-пак-сипухи-250: Знаєш , любий друже , краще іноді промовчати , якщо немає чого сказати в лице . Я не знаю як ти виглядаєш і хто ти взагалі , так сама аналогічно і в тебе зі мною , але ти вже набрався сміливості написати гадость. Я впевнений на 100% , що ти не правосвідомий громадянин, якщо верзеш таку несенітницю , ще й з такою кількістю пунктуаційних й лексичних помилок
Коментувати
Юрій
Добрий день! Скажіть, будь ласка, якщо вступаєш повторно на бюджет і частина кредитів зараховується, то чи потрібно буде знову вивчати ці предмети на першому курсі?
Іван
Закінчив бакалавра в університеті, вчився на бюджеті. Таке питання чи можливо поступити в ПТУ на бюджет мені? Може хто знає, яка приблизна середнья вартість навчання на контракті? А то в інеті так і не знайшов інфи, а коли дзвонив питав, то відповідають що у них або тільки бюджетні місця, або нічого конкретного не відповідають, кажуть що контракт є, але, наприклад ось відповіли тільки що дзвонив, щоб ціну узнати треба навіщось приходити до них і все вони роскажуть)
Галина
Для Іван: як це "нічого конкретного в Інткрнеті"? В інтернеті на чайті верховної ради є Закон України "Про професійну (професійно-технічну) освіту" . Там немає обмеження щодо навчання. Берете шкільний атестат і вступаєте на бюджет
Іван
Ось так, нічого конкретного там і не написано у цьому законі стосовно моєї ситуації. Цікаво тоді чому мені у моєму місцевому пту відмовили у вступі зсилаючись на те що я вже відучився на бюджеті у вузі? Все одно, дякую за відповідь!
Зінаїда
Такаж ситуація була і в моєї докчи. Закінчила бакадаврат, хотіла в Пту її відмовили. Скащали що вонавже вчилась на державному.
Коментувати
Стефаніяяя
Добрий день!Чи можна в коледж поступати після 9 класу на бюджет, якщо вже маєш повну середню освіту закінчила11клас?
Анна
Для Стефаніяяя: можна
Коментувати
Світлана
Але нам відказують о пріемі документів слаючісь на зміну про освіту за травень 2022р
Галина
Для Світлана: які зміни? Ті, що стосуються 3 років страхового стажу? А у Вашої доньки їх немає? Ну то в чому проблема? Нехай 3 роки відпрацює, а тоді знову вступає в пту. Навіщось же вона отримувала попередню спеціальність за рахунок держави
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Моя пріемна дочка закінчила коледж навчалась на бюджети , на повному державному утриманні не була .Чи може вона навчається в ПТУ на бюджети
Галина
Для Світлана: я рада за Вас, що донька у Вас приємна, але це ніяк не стосується освіти. пту не має жодного стосунку до коледжу. Це різні рівні освіти. В профтехосвіті немає обмеження зодо кількості різів навчання за рахунок бюджетних коштів
Світлана
Але нам відмовляють о прийняття документів в зміні закону України про освіту за травень місяць 22 року
Тетяна
Закінчила коледж у 2016р. на бюджеті,чи маю право вступити до коледжу на бюджет за іншою спеціальністю у 2023р.
Коментувати
Анна
Вітаю. Я завершила бакалаврат на контрактній формі. І зараз хочу знову вступити на бакалаврат, але вже на бюджет. Скажіть, будь ласка, чи це можливо?
Анна
Для Анна: Так, ви ще маєте право отримати місце на бюджет.
Коментувати
Денис
Добрий вечір, скажіть будь ласка яка мінімальна і максимальна сума може бути за відшкодування одного навчального року при повторному вступі на бюджет( 5 талонів)
Галина
Для Денис: це Вам ніхто не скаже. Навряд чи хтось сидить і відслідковує таку інформаціє по всім вишам і спеціальностям. на кожній спеціальності у кожному виші вона може бути різна. Зверніться до бухгалтерії аби вони Вам порахували. І ще. Що таке 5 талонів? Кредитів?
Юрій
За 2019-2020 учебный год было 55000 гривен плюс минус пару сотен. Точно не помню. Это максимум. Может быть меньше если сданы, и на сколько сданы зачеты и экзамены. Это для всех ВУЗов страны.
Юрій
Сын учился в 2019-2020 учебном году 1 семестр. Сдал несколько зачетов. экзамены не сдавал. Написал заявление на отчисление. Ему насчитали примерно 27500 гривен минус сданные зачеты получилось 18000 гривен. Сумма идет одинаковая (усредненная) по всей стране для всех специальностей для всех ВУЗов.
Коментувати
Максим
Дуууже прошу відповіді , любі друзі Доброго дня! У вас написано в статті , що винятком становлять курсанти і особи , які навчаються в ВНЗ зі спецефіченою формою навчання. Тож, чи потрібно мені відшкодовувати , якщо я навпаки вступаю в такого роду ВНЗ зі звичайного ВУЗу
Лілія
Добрий вечір, дочка не здала модулі,як краще поступити забрати документи чи щоб її відрахували?Вчилася на державному, степендії не отримувала.Ще хочу запитати чи зможе дочка поступити в той самий ВУЗ на державний?
Галина
Для Лілія: Якщо не збирається перескладати, то краще відрахуватись самій. Бо виш може тягнути з відрахуванням, і тобі будете повертати більше коштів. Вступати на бюджет можна будь-куди, але врахуйте, що доведеться компенсувати вартість попереднього навчання, а враховуючи, що бюджет рази в 2-3 дорожчий контракту, то визначіться спершу наскільки це для Вас вигідно, бо може Ви зараз виплатите значну суму, якої б вистачило на 3 роки навчання на контракті, а Ваша донька знову все завалить після першої ж сесії.
Лілія
Дякую за відповідь
Коментувати