Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Якщо донька отримала першу вищу освіту на бюджеті, а другу на контракті. Чи може вона вступити в магістратуру на бюджет? Чи треба відшкодування?
Влад
Для Наталя: може, це різні рівні
Коментувати
Дарья
Якщо я вступила у 2013 році, та була відрахована після першої сесії, а вступати планую в 2020, мені не потрібно відшкодовувати, бо я пішла до 31 січня 2017 року?
Влад
Для Дарья: куди пішла? Нічого не зрозуміло
Дарья
Не складала першу сесію і була відрахована.
Дарья
Згідно з якою постановою потрібно відшкодовувати, якщо відрахували з бюджету у 2013 році і всупаю на бюджет у 2020?
Коментувати
Любов
Доброго дня. Чи маю я право вступати до Вишу на бюджет після закінчення птнз, чи треба буде повертати кошти
petro
Доброго дня! Чи маю я право вступу до Вишу на бюджет після коледжу ( бюджет,музичне мистецтво) по іншому профілю на підставі ЗНО та атестату на перший курс?
Мария
Для petro: Так, ВНЗ - інший рівень освіти. До іншого коледжу - на контракт, до інституту - на бюджет.
petro
Дякую Вам
Коментувати
Юлія
я отримала ступінь бакалавр на основі бюджету, цього року планую вступити по ЗНО на медицину(магістр). Чи потрібно повертати кошти за навчання , щоб вступити на бюджет?
Name
Для Юлія: Ні
Коментувати
Юлия
Доброго дня! Я навчалася цілий рік в університеті на бюджеті, нині сдала Зно і хочу подати заяву на бюджет знову. Чи зможу я це зробити та чи є необхідність забирати документи зараз? При реєстрації кабінету меня необхідно вказати, що освітній рівень за бюджетні кошти не здобувався ? чи здобувався, але не закінчився?? якщо повторно вступати на бюджет, то відшкодовувати необхідно тільки вартість навчання чи стипендію також? Дякую!
Діана
Я навчалася перший курс на державному в іншому університеті (пільговик, 1квота, дитина-сирота), потім кинула його. Пішла вчитися в ЛНУ знову на перший курс, проплатила його. Питання: чи можу на на 2 курс перевестися на бюджет по квоті? На спеціальності пільговиків нема
Влад
Для Діана: якщо сплатити за рік навчання, який Ви провчилися і кинули і якщо звільниться бюджетне місце
Коментувати
Олександр Костюк
Доброго дня. Якщо навчатись на контракті при переході на бюджет, які оцінки мають бути? І що потрібно робити? Дякую
Влад
Для Олександр Костюк: щоб когось перевели на бюджет, спочатку потрібно щоб бюджетне місце звільнилося. На вільне місце в першу чергу візьмуть пільговика за конкурсом, у кого найвищий бал, а якщо таких не буде, то тільки тоді студента з найкращими балами.
Коментувати
Apollinaria1992
Здравствуйте. У меня закончена вышел образование на бюджете. Планирую поступить в лицей в другою отрасль. Если это не вышел образование. Могу претендовать на бюджет?
Tanya
Для Apollinaria1992: Для Любов: Тоже интересует этот вопрос: можно ли после бакалавриата м магистратуры получить дополнительно образование в техникуме или колледже по другой специальности?
Коментувати
Андрей
Якщо я зараз закінчую 1 курс університету на контракті чи можу я подати заяву на бюджетне місце, якщо коли я вступав (у 2019 році) у мене вже було бюджетне місце в іншому університеті по 7 пріоритету і я його відхилив і вступив на контракт?
Оля
Для Андрей: Ні, ви не захотіли скористатися наданим вам бюджетним місцем. Вчітися й надалі доведеться тільки на контракті. Право на помилку є не завжди. Звикай приймати зважені рішення.
Виктория
Конечно можете.
Коментувати
Roman Veselovskyi
Стипендію теж потрібно повертати чи вона не враховується до вартості, бо надається лише за результатами навчання, як своєрідний бонус?
Галина
Чому студент, який закінчив коледж (медичний) не має права на безкоштовний вступ у університет? Це що- один рівень освіти?
Фан
Для Галина: ні різні. Ви маєте право вступати на бюджет 1 курсу або платно на другий.
Коментувати
Михаил
Я сейчас на втором курсе одного университета, но хочу поступить в другой. Раньше в Законе "Про військовий обов’язок" была 10 часть статьи 17, в которой говорилось про всего одну отсрочку даже при повторном поступлении. В 2017 году этот пункт убрали. То есть, в моем случае я смогу получить отсрочку во второй раз, если отчислюсь из своего ВУЗа? Может, кто-то из парней здесь поступал повторно и может сказать, что в таком случае делать?
Orest
Для Михаил: привет, така ж ситуація, знайшли відповідь?
Коментувати
Сергій
А якщо після того як виженуть з державного поступити на інший факультет по квотах то треба буде платити чи ні?
Влад
Для Сергій: так
Коментувати
Юра
Якщо я навчаюся в пед університеті на бакалавраті на 2 курсі, і хочу поступати в медичний на ступінь магістра, чи повинен повертати кошти за навчання в пед університеті за бакалаврат?
Дмитро
А якщо я коли отримував перше вище вчився на контракті, тоді я можу поступити на бюджет на друге. Поясніть будь ласка а то трохи незрозумів формулювання статті 4 закону «Про вищу освіту».
989
Для Дмитро: можете. Але врахуйте, що програми ІІ вищої освіти є лише за небюджетною формою. Тому, якщо хочете вступити на бюджет, жоведеться вступати на І курс на базі повної середньої освіти
Марія
тобто потрібно буде мати при собі атестат з школи?
989
Для Марія: для чого саме атестат? Питали про інше.
Коментувати
ОЛЕКСІЙ
Чи маю я право на вступ 2020 на бюджет до закладів вищої освіти , якщо я був відрахований після першої сесії ( 2019/2020 н.р. ) з вишу за академічну неуспішність ?
989
Для ОЛЕКСІЙ: маєте. Але за період попереднього навчання доведеться компенсувати вартість навчання.
Коментувати
Володимир
Якщо я закінчую другий курс(повний термін навчання 4 курси) коледжу(відучившись на державній формі з отриманням стипендії) чи можу я поступати після складання ЗНО в університет на бюджет і чи потрібно буде відшкодовувати кошти в коледж?
Галина
Для Володимир: ні непотрібно. Це різні освітні рівні. До того ж Ви восновному здобували середню освіту, яка є безкоштовною.
Коментувати
Владислав
Якщо я вступив у 2016, та пішов з бюджету в грудні 2016, а вступати планую в 2020, мені не потрібно відшкодовувати, бо я пішов до 31 січня 2017 року?
Oля
А если я училась на бюджете (Социальная стипендия) на уровне бакалавр, не сдала первую сессию 2018 г. И сколько в этом случае я должна вернут? Или где я могу проверить это сама? Или есть к примеру уважительные причины что меня не было на половине сессии то как это можно доказать?
Галина
Для Oля: Доводити поважні причини можна було до відрахування. І просити індивідуальний графіке здачі сесії (якщо причина дійсно поважна). Якщо Ви вже відраховані, то які поважні причини. Повертають кошти лише ті, хто вступили на бюджет повторно. Якщо вступите на контракт, то нікому нічого не винні. Взнати скільки треба повертати можна в університеті де навчались.
Oля
Индивиндулний график при сдачи сессии, не смотря на то, что были справки не кто не предоставил. И при отчислении, что у меня были документы, подтверждающие уважительные причины небыли приняты в деканат. В вашем посте не где не указано, повелеть ли это на то если я повторно буду поступать на бюджет (Социальная стипендия). Нет ни каких уточненных по поводу отчисления. А меня интересует как раз все факторы при поступлении. Примут ли к ведома, что у меня сохранении все документы про уважительную причину. К примеру, если я буду поступать на другой уровень образования. И вашем комментарии, нет ни каких уточнений.
оля
Для Галина: Я непросто так интересуюсь, как мне объясняли при отчислении, что я могу снова поступать, на основе на бакалавра или дальнейшем на магистра на бюджет (Социальная стипендия), поскольку не окончила у них программу обучения. А обходя обходной лист об отчислении мне подсказали, что надо сохранит все документы, которые я подвала, что у меня ест уважительная причины о пропусках. Сказали, что они мне понадобятся при восстановлении (но строк действий этих документов ограничен). И поэтому я интересуюсь. Просто как мне объяснили в ВУЗЕ И то, что я прочитала, немного совпадают между собой. А как написано выше и то, что мне объяснили, не совпадают в некоторых деталях. Или мне просто нужно за разъяснениями ВУЗе, где буду, восстанавливается?
Коментувати