Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
смогу ли пройти на бюджет, англ 120,мова и литература 174,история 172,срелний бал аттестата 9.3
ДМ
Для Саша: Англ все руйнує. На гум професії тільки з таким набором, а на них великий конкурс. Шукай непопулярну спеціальність, якщо принципово на бюджет
Коментувати
Игорь
Можете подсказать, смогу ли я с такими баллами: математика 133, укр.мова и укр.лит 143, английский 150 поступить на контракт в академию Попова?
Галина
Для Игорь: що таке академія Попова?
Игорь
Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку
Галина
Для Игорь: дивіться результати вступу минулого року. Все залежить від спеціальності. Зазвичай на інженерні спеціальності на контракт низький прохідний бал
Коментувати
Олена Петрова
До речі, Ось список зарахованих в медичний університет ім. Богомольця торік: https://abit-poisk.org.ua/rate2020/direction/719805/?page=4 , мінімальний прохідний 175.5
Олена Петрова
Для того, щоб побачити мінімальний прохідний бал за обраною спеціальністю, потрібно користуватися не сайтом освіта, де всі пораховані разом, пільговики та звичайні діти, а подивитися на сайті https://vstup2020.edbo.gov.ua/statistics/konkurs-universities/. Також можна завантажити собі табличку і гратися з нею, обираючи виш, спеціальність, місто, групуючи по зростанню балів тощо. Там чітко видно, що є спеціальності, на яких 5 місць, 4 з яких займають люди по квоті, а одне, що залишилося, - абітурієнт з 198 балами.
Ирина
Переглянути прохідні бали ЗНО на медичні спеціальності (медицина, стоматологія, педіатрія) у 2021 році.https://petition.president.gov.ua/petition/117466 Почему, если 130,150,150 можно поступать, а если 130,149,151 - нельзя поступать???? Почему на фармацию общий балл, на бюджет общий балл? А на медспециальности конкретный балл? Почему тогда украинский язык сделали ущербным, врачу можно быть безграмотным??? Напишите, каким должен быть общий балл на мед, например,170, ну никак не 175 и выше, и давайте поступать. И на пед. тоже сделайте 170 и выше, а то страшно будет ребенка в школу отдавать.
Bordo siam
Для Ирина: а когда ваш ребенок на 3 курсе не сдаст крок, недобрав 1-го балла до минимального проходного, тоже будете вонь поднимать?
Коментувати
Наталя
Може не по темі...але підскажіть,що означає тип пропозиції - фіксована з пріоритетом?? Чи є можливість вступу на державну форму?
Лена
Добрый вечер . Подскажите а то не пойму. В мед университет можно по первому от 125. А 2и3 зно от150 ? Можно пробовать на бюджет
Елена
Для Лена: по вузам нужно смотреть. В основном от 100 б по укр и от 150 математика и от 150 третий предмет на выбор. Но в Одесский мед по укр от 130 требуют
Коментувати
Якось так
Стаття неправильно названа і вводить в оману вступників. В статті йдеться про мінімальні бали необхідні для подачі заяви на участь у конкурсі на бюджет. Але аж ніяк не про мінімальні бали для ВСТУПУ на бюджет.
Якось так
Більше того з такими мінімальними балами на бюджет точно НЕ вступиш. Ну, окрім хіба що квоти 1 та 2.
Коментувати
Артем
Подскажите, пожалуйста. В тексте написано что на международное право требуется от 140 баллов, но внизу сразу написано что правительство сокращает количество мест на международное право на бюджетной основе. Как это работает? Я не смогу поступить, набрав 140 баллов?
Галина
Для Артем: на контракт можете не поступити. А на бюджет точно не поступите. Подивіться з якими балами на спеціальність вступали в попередні роки
Влад
140 балів треба мати тільки для того, щоб вашу заяву вуз взагалі розглянув. А далі все на конкурсній основі. На бюджет пройдуть ті, хто подолає поріг прохідного балу, це близько 190. А контракт вже як повезе.
Коментувати
Диана
Тобто на спеціальності право не можна ніяк потрапити на бюджет? І прохідний бал не менше 140
Влад
Для Диана: Можна, якщо набереш дуже високі бали
Коментувати
Ольга
Може хтось підказати який прохідний бал для психіатра?
Вадим
Для Ольга: там все написано, ти прочитай
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка при вступі в університет після коледжу потрібно здавати 3 ЗНО чи 2?
Наталія
Для Альона: в цьому році 3. Рік тому було 2. Ще раніше - 1.
Коментувати
Євген
А чому відсутній мінімальний конкурсний бал на здобуття ступеня бакалавра на педагогічні спкціальності - від цих фахівців залежать всі інші спеціальності!?!
Настя Якимчук
Для Євген: Цілком згідна
Val
Для Євген: Педагогические специальности сейчас считаются днищевыми и на них и так недобор. Если начать играться с балами, то будет поступать еще меньше.
Коментувати
Кармелюка
Вперше в історіі незалежноі Украіни два останні уряди боряться проти украінськоі освіти!! Сорос і Захід виростили губителів нашого майбутнього. Це наша молодь.... Як іх протверезити , вернути свідомість ? Це наша відповідальність. Ліки одні- говорити міністру , замам , помам ... правду , не лобизати ім руки, зупинити цю біду, перекроіти свідомість. Але старі кадри бояться, озираються — Мовчазна, мертва Апн , депутати - освітяни , керівники( обрані) навчальних закладів, вчені , професори, вчителі....
Сингаивский
Для Кармелюка: согласен - выступление за свои права десятков тысяч учителей или 10 тысяч студентов остановят их пыл!
Сергей Лимонов
Скільки можна все спихувати на Сороса! Якщо у самих розуму не вистачає-а то "хто всрався?-Невістка" ( Сорос )!
Коментувати
Клавдий с Овидиополя
На первый взгляд все хорошо! Ограничили балы, сократили юристов... А если подумать- это преграда для детей с небагатых семей, кто не имеет репетитора. И вообще_- запад гребет в вузы всех наших детей без дурных ограничений. Мы молодежь выталкиваем на Запад. А это им и нужно. А наши правители им служат, а не народу.
Правдоруб
Для Клавдий с Овидиополя: правильно, треба брати до університетів всіх бідних, навіть якщо вони дебіли, які не можуть здати ЗНО хоча б на 150 балів. З цих бідних дебілів вийдуть чудові професійні судді і прокурори неуки, які скалічать тисячи долей. Це ж прекрасно!
Чех
Этот комент от министерства.Из села в университет на бюджет в КГУ им Шевченко посткпило 3% студентов. Поэтому фарисейство - забить бедными вузы... В судьях бедных нет....
Анастасія
Система вступу в закордоном на багато складніша. Деякі країни навіть не приймають український атестат. По-друге, репетитор для зно непотрібен. Як абітурєнт буде навчатися у вузі(здавати сесію, екзамени, писати наукові роботи) якщо він не може підготуватися до зно.
Коментувати
Вадим
На право прохідний бал повинен бути 160 і більше або змінити предмети з яких нада здавати ЗНО (наприклад: історію змінити на математику).
Анна
Для Вадим: Зачем в гуманитарной специальности математика?
Вадим
Так буде менше бажаючих вступити на право.
Правдоруб
Може тоді краще, просто підняти прохідний бал на юридичні і медичні спеціальності? Це теж зменшить кількість бажаючих вступити, однак якість бажаючих істотно зросте. І не треба тулити математику туди куди вона не тулиться.
Коментувати