Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Viktoria
Скажіть будь ласка, чи можу я претендувати на державне місце ступеня бакалаврамагістра медичного спрямування, якщо на даний час ще вчусь в коледжі на державному, але на молодшого спеціаліста??
Лор
Для Viktoria: конечно. Колледж и университет разных аккредитаций. Поэтому однозначно да
t.me/lesean_1970
для Viktoria: Якщо у Вас є на руках атестат про ПЗСО, можете претендувати. Проблема буває з тим, що атестат не видають до завершення навчання
Viktoria
спасибі
Коментувати
Інна
При зарахуванні до магістратури ФІОТ (КПІ) порушуються всі правила конкурсного відбору: 1. Рейтингові списки жодного разу не коригувалися (всі претенденти зі всіх пріоритетів) в спільному списку по всім вказаним абітурієнтом спеціальностям, 2. Людину, якій запропоновано було бюджетне місце за найвищим 1 пріорітетом і вона відмовилася від 1 пріорітету (не принесла туди оригінали) одночасно зараховують на бюджетне місце за нижчим пріорітетом і також на бюджет. ЧОМУ?? 3. До якого числа можна подавати апеляцію щодо неправильного зарахування на бюджет? 4. Якщо я вже подала на контракт, то чи не вплинить термін розгляду моєї апеляція на моє можливе зарахування на контракт, якщо на бюджет мені не запропонують?
Ганьба МОН
Якщо б наше МОН було порядним, то воно не крало б звільнені бюджетні місця, а віддавало би їх нижчим у рейтингу контрактникам, які подадуть оригінали документів на відповідні спеціальності, наприклад, до 5 серпня. А то вони нібито віддадуть 1% пільговикам, а 14% вкрадуть.
Тарас
Для Ганьба МОН: Головна проблема в тому, що ці звільнені бюджетні місця взагалі з’являються. Якщо б абітурієнти не подавали заяви з пріоритетами на ті спеціальності, де в результаті не хочуть навчатися навіть за бюджетний кошт, то замість них ці місця справедливо отримали б наступні найкращі абітурієнти з широкого конкурсу. Бюджетне місце звільняється тоді, коли якийсь абітурієнт, якому держава це місце таки виділила відмовляється від нього. Описана Вами система працює для деяких спеціальностей, які держава особливо підтримує й де зазвичай великий недобір. А на інші спеціальності виходить, що держава не крала місце, а віддала його найкращому абітурієнту, який передумав його брати.
Дана
В цьому році знайомі отримали бюджетні місця в вишах,що входять в десятку найкращих за рейтингом в країні. Перший відмовився від бюджету на користь недержавного вишу ( я тут без коментарів). Другий також відмовився,мріє в рідному місті навчатись. Але є дуже велика вірогідність,що навіть на контракт не візьмуть,там конкурс огого. Тобто,вирогідніше за все, взагалі нікуди не вступить. От скажіть мені,будь ласка, про яку порядність йде річ у Вашому допису? Люди в неадекваті пріоритет вибирали? Під тортурами? Чи все ж таки річ у бездумному виборі абітурієнтів???
Werttyuuii
Щира правда- КРАДУТЬ!!!!
Коментувати
Ватруха
Уважаемые! Сорос и к’ руками шарова- гриневич уничтожают образование! Широкий конкурс - средство обмана! Результат- 15% мест( 10 тыс) не заполнено!! Дети на улице?! Ура ! Слава шарову, квиту, совсун, рошкевичу!
Галина
Для Ватруха місця не заповнені не через шарова-гриневич, а через влдасну дурість. Вони подають заяви на бюджет туди, куди врешті не збираються йти вчитись. Таким чином відбирають місця в інших дітей які саме мріяли прло це місце. Ніхто на вулиці не залишився. Ті, хто відмовився від бюджету, відмовились від нього на користь контракту за іншим пріоритетом, за яким на бюджет не пройшли. Є ще ті, які взагалі не збирались вступати в Україні, а заяви оформлювани "про всяк випадок" доки гне буде вирішено питання про вступ за кордоном. І хто їм лікар? Шаров? він має завчасно подумати, що діти які отримали гарні бали для вступу на бюджет на ділі виявляться дибілами.
Антоніна
Чому завжди хтось винен? Коли люди навчаться визнавати саме свої помилки? Невже так важко просто навчатися у школі,після уроків готуватися до зно,а потім ретельно вивчити правила вступу і подавати заявки на участь у конкурсі туди,де хочеш навчатись? До чого тут хтось інший? Для більш слабших у науці є професійні ліцеї,коледжі. Маємо поважати всі професії і дітей цьому навчати,а не ганьбити МОН та ще когось у тому,в чому самі винні. Досить скиглити. Час працювати над собою.
Азаров Коля москва
Азаров коля: Не нада скиглити! Вас трахают, а Вы радуйтесь!
Коментувати
Люба
Чи діє така система в усіх вузах якщо дитина відмовляється від державного місця і на її місце може притендувати інша чи це на всіх факультетах і як це відбувається ,як обирають інших дітей за рахунок чого.
Тарас
Для Люба: Ця система місця вже розподілила бюджетні місця. Якщо якийсь абітурієнт відмовляється від державного місця, то він взагалі втрачає право на бюджет будь-де. На звільнене місце будуть переводити пільгові категорії абітурієнтів. Детальніше: http://osvita.ua/consultations/65229/
dfg
Діє для спеціальностей, які потребують особливої підтримки.
t.me/lesean_1970
для Люба: відкрийте "Умови прийому" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1192-19#Text), знайдіть главу ХІІ, пункт 3 - там все вказано. Це правило діє з 2017 року - і ним скористалися 10-20% наших нинішніх студентів-бюджетників. Не пам’ятаю, щоб серед них були пільговики, лише ті, кому не вистачило балів. До речі, по нашій кафедрі усі досі навчаються на бюджеті (хто краще, а хто гірше). Бо цінують шанс, який отримали. Головне, станом на цей час, не наробити помилок під час подання заяв. Прогнозую, що в цьому році нам навіть не вистачить абітурієнтів, щоб усі бюджетні місця зайняти. І рейтинг "ХПІ" не допоможе, бо технічні спеціальності (тим більш, хімічні) у вступників не в фаворі. Тим часом, потреба у випускниках тільки зростає
Коментувати
Андрій
Система задобрювання плебса бюджетними місцями по квотах,система мановських 200-бальників за бабло,система лікарчуків,які продавали відповіді на зно(і не були покарані)-це нинішня система вступу у виші.Всі інші абітурієнти,які б вони бали не мали(тролі міністерства освіти тут всіх переконують,що бали занадто низькі),не мають гарантії вступу на бюджет.Тільки на контракт.Але вже краще в Польщу,ніж у Київ.Хоч навчитесь чомусь,і диплом європейського зразка,а не отой папірець,віддрукований на дешевому папері а 4...
ДГП
Для Андрій: повна дурня. за квотою надають лише 10% бюджетних місць. Переможців всеукраїнського туру МАН та олімпіад - одиниці. Всі інші вступають за балами ЗНО. В мене та всіх колег за останні роки діти вступили на бюджет просто за результатами ЗНО в найкращі виші: КПІ, НАУ, ЛНУ, ДДУВС. Якщо Ви обрали спеціальність, на яку для вступу необхідно 200 балів, то хто Вам лікар. Слід орієнтуватись на обсяг державного замовлення від МОН. Донька моєї колеги вступила на бюджет в НАУ навіть на програму з англійською мовою навчання (все без МАНів та квот і з провінційного міста)
Тарас
Для Андрій: квоти, МАН, випадки несправедливих результатів ЗНО - це все проблеми. Але я намагаюсь Вас переконати, що сама система широкого конкурсу працює добре. Тобто, якщо взяти всіх абітурієнтів без квот/пільг, то серед них бюджетні місця отримають ті абітурієнти, в кого найвищі бали і вони підуть в ті ЗВО, куди вони хочуть. Якщо відмінити додаткові бали, квоти та інші пільги, то звичайно буде вступати більше абітурієнтів з високими балами і з точки зору конкуренції це було б справедливіше. Але з іншого боку в нас в державі традиційно є багато пільгових категорій, яким держава надає захист. Істина, напевно, десь посередині. Поки що держава це регулює встановлюючи максимальний відсоток місць для квот.
Андрій
Для Тарас: Тобто несправедливе рішення результатів зно як статистична похибка-то таке.Але коли в той відсоток несправедливих рішень потрапляєш сам-то все інше якось не дуже цікао-і та супер крута система широкого конкурсу,і ті всі чудові нововведення,які так справедливо допомагають виявити найкращих.
Коментувати
Хакер
Оцей Шаров - це той , хто робить і діє , свідомо, на шкоду Украіні, іі молоді, університетам. Оця брехня з широким конкурсом- для того, щоб розвалити все. Діти кидають бюджет і йдуть на контракт, десятки тисяч місць пропадає?
Тарас
Для Хакер: Широкий конкурс створений для того, щоб місця отримали абітурієнти з найкращими балами. А чому діти кидають бюджет, якщо їм запропонували це місце по одному з пріоритетів, які вони самі виставили? Можливо тому, що потрібно було подавати заяви лише в ті ЗВО, де справді хочеш навчатися, а не у всі підряд, а потім відмовлятися від того бюджетного місця, яке ти здобув. До речі це місце не обов’язково пропаде, бо його може отримати пільговик. Ну і "десятки тисяч" Ви взяли зі стелі. Все держзамовлення на бакалавра становить майже 80000. Тобто, щоб було навіть десять тисяч потрібно, щоб від бюджету відмовився кожен восьмий. На щастя, в нас не настільки високий відсоток абітурієнтів, які не здатні подумати перед тим, як подавати заяви. Тому система з широким конкурсом не "розвалює все", а навпаки створює можливість отримати бюджетні місця найкращим абітурієнтам, які хочуть навчатися на цій спеціальності, незалежно від того, який ЗВО вони обрали.
Ольга
Я-мама щасливого вступника на бюджет в цьому році. Вивчала ситему вступу ще з вересня 2018 року поки дитина готувалась до ЗНО. Система працює чудово! Ми задоволені результатом! Діти, які стараються і до чогось прагнуть, мають можливість навчатись безкоштовно! Ми дуже задоволені.
Василь
Последний коментарий напоминает отзывы чудесно излеченных под рекламой БАДов в дешёвых рекламных газетах????
Коментувати
Галина
Дуже своєчасне стаття ! Коли ми пролетіли скрізь на бюджет із-за цього! Не простіше було б вказати кількох бюджетних місць і закріпити із за вишами? Такий складний механізм створений для маніпулювання? Тим більше, що фактична кількість бюджетних місць невідома. У нас на одному х пріоритетів взагалі забрали бюджетні місця. Навіщо ми використали свій пріоритет на цей ВНШ? Якесь ошукування абітурієнтів
Андрій
Для Галина: в 17-му році вони взагалі при оголошених шести-семи бюджетних місцях не дали в результаті жодного,і всі діти пішли на контракт,платим тепер.Кропивницький педуніверситет,спеціальність 035 переклад.І бали були високі..
Комментатор
Що в вашому розумінні «високі»? 170? ))) ви не повірите-це мізер...Сисстема розподілу місць спрямована на надання бюджету найкращим. І вона свою задачу виконує
D
Отримувати вищу освіту мають найкращі. А бюджет зі стипендією є і в ПТУ. До речі, там можна отримати дійсно потрібну на ринку праці професію. Ніхто абітурієнтів не ошукував. Все прописано і роз’яснено вже давно. Хто хоче отримати інформацію, той її отримає і проаналізує. Саме так вчаться у ЗВО. Не розібралися в правилах вступу -не зможете вчитися у ЗВО. А система прозора, проста і справедлива.
Коментувати