Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
Доброго дня. Не можу подати заяву на заочну форму навчання, пише в кабінеті "Заборонено подавати заяви на конкурсну пропозицію, яка не пройшла перевірку на наявність виділених держзамовником обсягів". Що це може означати?
Світлана
У мене ще одне питання! Наприклад, когось по 1 (2 або 3 або 4 або 5) пріоритету рекомендували до зарахування на бюджет! Але вирішили поступати на контракт. Чи будуть підтягуватися рейтингові списки інших учасників на це невикористане бюджетне місце?
Галина
Для Світлана: Ні. вже багато років не існує "хвиль". 28 числа остаточний розподіл місць
Світлана
Тобто, якщо 28 липня 2021 року ти не пройшов ні по жодному із пріоритетів на бюджетне місце - можеш ідти тільки на контракт?
Якось так
Для Світлана: так.
Коментувати
Світлана
Підкажіть будь ласка, у мене таке питання! На бюджет потрібно подавати заяви до 23.07.2021року.,а на контракт можно і пізніше? Чи всі 35 заяв потрібно подати до 23 липня 2021року?
Галина
Для Світлана: всі заяви подають до 23 липня
Світлана
Дякую
Коментувати
Тетяна
Доброго дня. Заяви на бюджет подаються всі одночасно, в один день? Чи можливо їх подати, наприклад, сьогодні 3 і завтра 2? Дякую.
Тарас
Для Тетяна: Заяви можна подавати в різні дні. Кінцевий термін - 23 липня.
Andriy Yezhov
Для Тарас: Пожалуйста, подскажите, где можно посмотреть текущее расположение рейтинговых баллов абитуриентов на дневной бакалаврат после ПЗСО широкого конкурса по всем специальностям и специализациям ВУЗов Украины?
Larysa Hulko
Для Andriy: на сайті ЄДЕБО в розділі Статистика.
Коментувати
вероніка
якщо мене не візьмуть на бюджет, чи будуть мене ще розглядати,як претендента на контракт?
Тарас
Для вероніка: Так, всі заяви на бюджет одночасно дійсні і на контракт
Коментувати
Северин
Можно ли на бюджет подавать заявления на базе полного среднего образования,а на контракт на второй курс после мед.коледжа?
Анастасія
Тим, хто поступає на контракт пріоритетність взагалі потрібно ставити чи ні?
Chevalier
Для Анастасія: Ні, у заявах на контракт пріоритетності немає.
Коментувати
Тетяна
У широкий конкурс проводиться в межах спеціальності чи окремої освітньої програми?
Яя
Для Тетяна: специальности
Коментувати
Тетяна
Підкажіть, будь ласка, як правильно обрати ЗВО, щоб збільшити шанси попасти на бюджет? Треба дивитися попередній рік? А якщо в попередньому році бюджету не було на цю спеціальність, то краще не подавати туди заяву?
Влад
Для Тетяна: треба по декільком ЗВО подивитися на сайті вступ освіта юа за минулий рік з яким мінімальним балом пройшли на бюджет на певну спеціальність. І прикинути свої шанси. Якщо в минулому році ніхто не пройшов на бюджет, то значить ніхто не набрав прохідний бал на цю спеціальність серед тих, хто подав заяви. Можете подавати, якщо Ваші близькі до прохідного балу минулого року.
Олена Петрова
Не так треба дивитися. На Освіті неточні цифри мінімального прохідного бала. набагато нижчі, ніж насправді. https://vstup2020.edbo.gov.ua/statistics/konkurs-universities/ - завантажте в Екселі та групуйте за балами та вишами стовпчик "за ШК" - широким конкурсом
Коментувати
Діана
Підкажіть будь ласка цього оку можна подати заяву на 5 бюджетних і 30 контрактних заяв. Чи тільки 5?
Тетяна
Для Діана: 5 на бюджет, та 30 контракт, тобто 35 загалом.
Коментувати
Сергый
якщо подав оригынали документыв на контракт ы не пройшов по конкурсу чи можна подати в ынший ВНЗ пысля 11 вересня
и
Для Сергый: ни
Коментувати
Вова
Підкажіть , якщо наприклад не вистачило балів на бюджет , але норм. для контракту, то подавати документи у вуз з 28.08 по 31.08.2020 чи вже після 31 числа.
Viktoriia
Для Вова: На контракт документи можна подавати і після 31.08. А до якого числа, краще дізнатися в приймальній комісії вишу. Тобто з 28.08 і приблизно до 10.09.
Коментувати
Антоніна
Підкажіть, де можна переглянути широкий конкурс на німецьку мову 035 043, на абітпошуку не відкривається
Имя
Подскажите пожалуйста. В рейтинговом списке по Украине берут участие даже абитуриенты с 5 приоритетом. То есть, вероятность того, что они пойдут на бюджет по этой специальности очень мала. Например, бюджетных мест 600, а в списке среди первых 600 человек стоят 100 с 5 приоритетом. Неужели минимальный балл на бюджет формируется с учетом всех поступающих на эту специальность или все же только тех, у кого 1 приоритет, что было бы логичнее?
Тарас
Для Имя: Мінімальний бал на бюджет формується за тими абітурієнтами, яким тут запропоновано бюджетне місце. Пріоритети тут ролі не грають. Пріоритети просто показують порядок розгляду заяв. Наприклад, один абітурієнт з 5 пріоритетом має високі бали, яких достатньо, щоб отримати бюджет за своїм першим пріоритетом на іншій спеціальності. Тоді йому пропонують бюджет за першим пріоритетом і на ту спеціальність, де в нього 5 пріоритет він взагалі ніяк не впливає. А інший абітурієнт, в якого теж 5 пріоритет, але менші бали може не отримати бюджетне місце за своїми 1, 2, 3, 4 пріоритетами, а для 5 пріоритету в нього вистачить балів. Тоді він вступає сюди й займає своє місце. Тобто система дає бюджетне місце за найвищим пріоритетом, за яким вистачає балів (дуже високий бал - вступив за 1 пріоритетом, не вистачило балів вступити за першим пріоритетом, але балів достатньо для вступу за другим - пропонується бюджетне місце за 2 пріоритетом; не вистачило за другим - перевіряється третій і т. д.).
Тарас
Тобто, якщо бюджетних місць 600, то місця будуть запропоновані першим 600 абітурієнтам, які ще не отримали бюджетне місце за одним зі своїх вищих пріоритетів. Тобто абітурієнт з конкурсним балом 200 та пріоритетом 2 тут бюджетного місця не отримає, бо вступить за своїм першим пріоритетом на іншу спеціальність і місце серед цих 600 він не займе. А от інший абітурієнт з 5 пріоритетом може отримати бюджет саме тут, якщо його балів не вистачає, щоб вступити за вищими пріоритетами, але вистачає, щоб вступити сюди. Тому Ви не можете знати, яка саме кількість абітурієнтів з 5 пріоритетом з тих 100, що є серед перших 600, в результаті отримає тут бюджетне місце. Але всі вони мають повне право конкурувати за бюджетне місце на цій спеціальності. Тобто логіка дуже проста: система забезпечує державне місце в першу чергу тим абітурієнтам в кого найвищі бали, а у абітурієнтів в свою чергу є можливість спробувати свої шанси на 5 спеціальностях.
Имя
Дякую за роз’яснення
Коментувати
Олена
Якщо конкурс загальний для усіх вступників по одній спеціальності, то чому не можна ніде не можна побачити загальний список усіх вступників по одній спеціальності з їх конкурсними балами, а також загальну кількість бюджетних місць по всіх ВУЗах? Який зміст таких списків окремо по кожному ВУЗу?
Влад
Для Олена: можна буде побачити після 22 числа
Якось так
Для Олена: проміжні списки тут http://osvita.ua/news/75830/
Елена
В цих списках не можу знайти 293міжнародне право
Коментувати
Олена
Як розраховується прохідний мінімальний рейтинговий бал серед зарахованих на бюджет?
.
Для Олена: якщо за широким конкурсом на бюджет виділено 150 місць по Украіні, то конкурсний бал 150-го абітурієнта за списком від найкращого результату і буде прохідним.
Коментувати
Наталія
Підскажіть буд ласка, чи впливає приорітетність заяви на зарахування на Контракт?
Іван
Для Наталія: На контракт пріоритетність не ставлять;Пріоритетність для тих вступників,які мають непогані шанси на бюджет.
Коментувати
Христина
Чи правильно я розумію : список вступників формується від більшого балу до меншого. Максимальний обсяг держзамовлення - 53 місця. В списку - частина людей з вищими пріоритетами. Якщо ці діти проходять на бюджет по своїх вищих пріоритетах в інші ВНЗ (припустимо, таких дітей буде 10), то загалом у ВНЗ на бюджет залишається 43 місця. І на них попадають ті люди, бали яких по рейтингу "влазять" в цих 43 місця?
Влад
Для Христина: ні. Попадут ті, хто буде мати бали вищі за прохідний бал. Прохідний бал буде відомий 27 серпня
Влад
Почитайте це пояснення для іншої людини, питання схоже було... Для Лидия: 150 місць це не значить, що перші 150 чол в рейтингу певного вузу потраплять на бюджет. Це означає, що університет може прийняти максимум 150 чоловік, яким міністерство освіти надасть бюджетне місце і вони з ним прийдуть саме в цей університет. Ви берете участь в широкому всеукраїнському конкурсі. Після розподілу бюджету, буде встановлено прохідний бал. Всі абітурієнти, які набрали вище цього балу, попадут на бюджет, всі хто нижче - ні. Наприклад. Це буде бал 180, а у Вашому Вузі на цю спеціальність в рейтингових списках тільки 10 чоловік мають бали вище 180. От вони і вступлять. А не всі 150. А якщо подали діти заяви з низькими балами, менше 180.то не вступить ніхто. А якщо дітей у яких бали вище 180 200 чоловік. То вступлять всі 150. Це максимально
Христина
Влад, не уточнила. Моє питання стосується магістратури.
Коментувати
Оксана
Підкажіть будь ласка, чи можна видалити два університети де реєструвались на бюджет, та замість них зареєструватися а інші заклади освіти на бюджет?
Влад
Для Оксана: якщо заяви вже розглянув вуз, то ти їх втрати і більше не подаси
Тарас
Для Оксана: якщо заява вже зареєстрована у закладі вищої освіти, то, скасувавши заяви, Ви втратите пріоритети, тобто не зможете подати нових заяв замість скасованих. Тому видалити заяви Ви можете, але подати нові - ні. (Хіба що ЗВО ще не бачив заяви і тоді Ви можете скасувати її і подати іншу. Але точно Ви про це знати не можете. Бо можлива ситуація, що заява вже розглянута, але статус ще не оновився. В такому разі Вам видається, що ЗВО ще не розглядав заяву, але якщо Ви її скасуєте, то все одно втратите пріоритет й не зможете замість неї подати іншу заяву).
Володимир
Для Тарас: Підкажіть, а якщо скасувати заяву із першим пріоритетом, яку ВУЗ вже розглянув, то чи можна подати нову заяву із нижчим пріоритетом у той самий ВУЗ на ту саму спеціальність?
Коментувати
Солянко Оксана Павловна
Добрий день. Я подаю заяви на одну спеціальність на відкриту пропозицію в 5 вузів, чи правильно в різні вузи на різні спеціальності?
Тарас
Для Солянко Оксана Павловна: Ви можете подати всього 5 заяв з пріоритетами (тобто таких, де будете претендувати на бюджет). Як їх розподілити - це ваш вибір. Якщо хочете навчатися лише на конкретній спеціальності, то можете подавати всі заяви на неї, але в різні заклади вищої освіти (ЗВО). Якщо ж хочете навчатися в конкретному ЗВО, то можете подати всі заяви туди, але на різні спеціальності. Також можете подати дві заяви в один ЗВО, дві в інший, а останню - в ще інший. Тобто все залежить від того, як Ви для себе розставите пріоритети.
Коментувати