Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ядвіга
Доброго дня! Дитина під опікою. Набрала 150,5 балів. Чи існує кількісна квота для таких дітей. Опікуну сказали, що вже зарахована одна сирота і більше пільгового місця немає. Дякую!
989
Для Ядвіга: Квота є. Вона становить 10% від максимальної кількості бюджетних місць. Тобто, якщо максимум на бюджет 10 осіб, то за квотою проходить 1, якщо 100, то 10.
Влад
Як вона може бути зарахована, як ще конкурс не закінчився? Пільговиків може бути і 5, але пройти повинен той, в кого найбільше балів. Але якщо в них пільговики, який має більше ваших балів, тому вони впевнені що пройде він, а не ваша дитина.в якої бал менше. Але не прийняти заяви не мають права
Коментувати
Оксана Дяденчук
Доброго вечора. Дитина інвалід з дитинства по зору, батько дитини інвалід ЧАЕС першої категорії, дитина з багатодітної сім’ї(8 дітей). Чи має така дитина пільги при вступі?
Влад
Для Оксана Дяденчук: дзвоніть в приймальну комісію і питайте. Інвалідність повинна бути в переліку захворювань на квоту 1. Але документи по квотам подавали до сьогоднішнього дня. Чого ви досі чекали? Якщо дитина вступить на контракт, то можуть перевести на бюджет на вакантне місце за конкурсом. Тоді документи що ви багатодітна подаєте вже коли повезете оригінали
Оксана Дяденчук
Але така інформація, що до 16 прийом документів невідома була, тепер їх подати не можна?
нап
Якщо ви здали зно і не претендуєте на вступ за співбесідою чи творчими конкурсами, то, напевно, можна здавати документи до 22-го. Читайте правила вступу, або телефонуйте у ПКї.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. У якому вигляді подають документи діти учасників АТО? І чи мають якусь квоту? Дякую.
Влад
Для Оксана: подають як і всі в електронному вигляді, пільги при вступають самі учасники ато, а не діти. Дитина може бути переведена з контракту на вакантне місце за конкурсом. Подавати про ато документи разом з оригіналами вжи при вступі
Коментувати
Маша
Добрий день, якщо у мене тато інвалід 1 групи, а брат онкохворий , інвалід 2 групи чи можу я мати пільги і вчитися на державному чи на платному за меншу суму?
Влад
Для Маша: ні
Коментувати
Светлана
При подаче документов в ев в КПІ высветилась квота 3 . Почему? ставить галочку претендую на квоту?
Альона Красюк
Я дитина учасника бойових дій в Афганістані, чи можу я претендувати на пільги при вступі?
Наталія
Чи є можливість навчатися на бюджетній формі дитині учасника бойових дій якщо спеціальність тільки контрактна форма навчання?
Влад
Для Наталія: ні
Коментувати
Олексій
Батько постраждалий при взриві на ЧАЕС чи дають пільги? Будь-ласка дайие відповідь!
Social-Liberalist
Для Олексій: знаєте, лише тільки через «постраждалий при взриві» , явно видно що без пільг вам не обійтись....
Коментувати
Анна
Дитина інвалід ЧАЕС 1 категорія 2 група. Закінчила бакалавра. Хоче поступити на магістра. Чи може посупати по співбесіди, чи повинна здавати іспити?
Денис
Дитина сирота як вказати при поданні документів про статус? І які документи потрібні для вступу після коледжу?
989
Для Денис: ніяк не вказує бере документи і везе до вишу. Перелік документів читайте на сайті коледжу або взнавайте в приймальній комісії
Коментувати
Людмила
Дитина учасника АТО-закінчила в цьому році на бакалавра,буде поступати в магістратуру.Чи можливо після поступлення що її переведуть на бюджет ?Чи зможе отримувати стипендію(соціальну).Університет Драгоманова.
123
Для Людмила: соціальну стипендію отримують ті, хто навчається на бюджеті. Для переведення на бюджет необхідно аби були вакантні бюджетні місця, на що не дуже варто сподіватись в магісьратурі. Старайтесь просто вступити на бюджет
Коментувати
нaталія
дитина з 2 групою інвалідності чи має пільги при вступі до вищого навчального закладу у 2019 році. Як вказати при подачі заяви про інвалідність
нап
Для нaталія: має пільги, читайте правила вступу. Підтвердження - посвідчення, довідка МСЕК. Виясняйте все в приймальній комісії, документи ж потрібно подавати в паперовому вигляді.
Оля
До якого числа подати документи (підтвердження пільги )
Коментувати
Olexandr
як підтвердити пільгу? тобто, чи потрібно при подачі заяв вказувати документ, бо на єдбо показується квота. Поясніть будь ласка, як користуватися квотою
123
Для Olexandr: аби скористатись пільгою, заяви слід подавати в паперовому вигляді, а не через кабінет
Влад
Як це вона там показується, якщо ви ще документи не подали?
Коментувати
Генадій
Дітям з багатодітної сім’ї якою квотою користуватися, і як? Чи після конкурсних результатів треба везти оригінали в кожен НЗ.
...
Для Генадій: п’ять і більше дітей? При вступі пільг немає. Якщо вступили на контракт, то можуть перевести на вакантне бюджетне місце. Для цього подаються документи про пільги під час подачі оригіналів на контракт.
Генадій
Що конкретно означає перевестись на вакантне бюджетне місце?
вася
Это значит.что после 31 числа останутся незаполненные бюджетные места.Кто-то не принесет документы на бюджет.А тогда вас переведут на это место.Но там есть один момент-ваш балл может быть меньше проходного не больше чем на 15. Т е если проходной 190.то ваш-не меньше 175. И.конечно.если будут свободные места
Коментувати
Оля
Як в електронному кабінеті позначити що в мене є пільги на вступ? Чи то треба везти оригінали тоді показувати пільги?
...
Для Оля: якщо є пільги на вступ, то заяви подаються в паперовому вигляді, е-кабінеті не потрібен. Якщо квота-1, то часу у вас до 16 липня.
Вікторія
А якщо квота-1 і за результатами ЗНО, то хіба не до 22 числа потрібно подати документи?
Влад
Ні. До 16
Коментувати
Іванус Андрій
В особистому кабінеті закинув не свою довідку про місце проживання по помилці, і подав заявки на вступ.Як мені тепер її замінити?
989
Для Іванус Андрій: дзвонити в приймальну комісію
Коментувати
Антон
Житель Крыма, экстерном учился в киевской школе, сдавал ЗНО. Поступать буду по результатам ЗНО. При подаче заявления в электронном виде надо указывать Квота-2? и нужна ли справка переселенца?
989
Для Антон: в електронному вигляді квоти не додаються. Ті хто претендує на квоти подає документи в паперовому вигляді.
Коментувати
Тетяна
Батько дитини ветеран військової служби, помер. Чи надаються пільги при вступі такій дитині?
989
Для Тетяна: чому Ви не читаєте хоча б коментарі? 1000 разів вже відповідали: ПІЛЬГИ МАЮТЬ ЛИШЕ САМІ УДБ, А НЕ ЇХ РОДИЧІ
Коментувати
Тетяна
Можна роз’яснення до даного пункту: особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти (за рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення). Де можна детальну інформацію прочитати?
нап
Для Тетяна: щодо рекомендацій органів охорони здоров’я, то у програмі реабілітації інваліда мкє бути зазначено, напевно, дистанційне навчання. А от роль органів соціального захисту мені не вдалося вияснити. Потрібно звертатись власне до тих органів, тобто в соцзахист та МСЕК.
Коментувати
Лера
Маючи по Укр.мовi-184, математика 172, бiологiя 163. Е iнвалiд дитинства. Як менi потрiбно здавати документи в електроному чи паперовому Чи е взагалi у мене шанс поступити в мед.унiверситет, на бюджет
123
Для Лера: Якщо захворювання відноситься до Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, то вступаєте за квотою1. Бали нормальні
Влад
Так вона здала зно. Яка перешкода? Але перелік захворювань треба звірити
Влад
Дзвоніть в приймальну комісію і вирішуйте питання
Коментувати