Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Доброго дня. Дуже хочу зрозуміти принцип за яким абітурієнт з конкурсним балом 182.5 та пріорітетом 3 і без вказаних квот отримав сьогодні рекомендацію на бюджет, тоді як абітурієнти з вищим конкурсним балом та пріорітетом 1 лишилися за бортом. Буду вдячна за роз’яснення.
dfg
Для Юлія: Недостатньо вхідних даних для пояснення.
Юлія
Дякую, але так і втрачається переконання в чесності системи рекомендацій на бюджет. Коли напроти абітурієнта написано КВОТА 1, то все зрозуміло, а от коли у цього як у всіх лише вказано бали ЗНО і він по конкурсному балу номер 73 у списку і проходить на бюджет, обійшовши дітей під номером 22 і 23, то я нічого не розумію.
Юлія
Скажіть, будь ласка, чи є куди мені звернутися зо роз’ясненнями по конкретній ситуації? Для себе дуже хочу зрозуміти принцип. Дякую.
Коментувати
таня
а якшо мий чоловик вибув на передови 13 мисяцив бачив дуже багато нехарошого був кантужуний видмовився вид госпитализаций заради хлопцив медаль е аяк нащод пильгив то виходить шо мой дити вид цього нестрадае и вин непризнае шо вин хворий и чого мойй дитини нема пильгив при цоьму зараз знаходиться в 95 р
Злата
Для таня: пільгові умови вступу має Ваш чоловік як учасник ато. Дитина має йти на контракт,якщо не добере балів на бюджет.
Влад
Якщо дитина вступила на контракт. То якщо звільниться бюджетне місце і бали вашої дитини будуть мати різницю з прохідним на бюджет не більше 15 і не буде теж пільговиків з вищими балами. То може бути переведена на бюджет.
Коментувати
Маша
Добрий день) чи має пільги під час вступу у вищий навчальний заклад дитина-інвалід з 16?
Zoya
Доброго дня! Чи має пільги під час вступу дитина бійця-добровольця АТО (Хмельницька область, посвідчення є)?
D
Для Zoya: почитайте коментарі, вже сотню раз на це питання відповідали. А ще краще почитайте Умови вступу, там все дуже конкретно описано.
Коментувати
Lara
Добрий день! Якщо дитина - сирота вступила до ВНЗ за контрактом чи буде вона отримувати соц.стипендію чи гроші на харчування та безкоштовне проживання у гуртожитку чи ні? Дякую.
123
Для Lara: ні. всі соц.виплати здійснюються лише бюджетникам. Проживання безкоштовне можливе. Ви можете бути переведені на вакантне бюджетне місце (якщо воно буде) зараз або після сесії
Коментувати
Віталій Арман
Добрий день, мені цікаво чи має дитина з багатодітної сім’ї якісь пільги при вступі до ВНЗ на освітній ступінь Бакалавр , якщо так , то які? І ще , якщо дитина з малозабезпечної сім’ї , пільги надаються?
...
Для Віталій Арман: 5 і більше дітей? Можуть перевести з контракту на вакантні бюджетні місця. Тобто треба підписати контракт, хтось має не привезти оригінали на бюджет, не має бути пільговиків з вищими від вас балами, та і ваші бали не мають бути нижчі більш ніж на 15 від прохідного. Якщо вступите на бюджет, то можлива соціальна стипендія
123
Для Віталій Арман: ні. але якщо сім’я малозабезпечена і вступите на бюджет, то зможете отримувати соціальну стипендію
Коментувати
Ніна
чи потрібно у Львівську політехніку проходити медогляд?А також чи потрібно щось із воєнкомату? Дякую
Влад
Для Ніна: а чому ти не читаєш перелік документів на сайті політеху?
Коментувати
Саша
Чи має інвалід з дитинства 3 группи пільги при вступі? Можуть зарахувати на ваканті місця і як це взагалі працює?
Алиса
Добрий день! Чи має право на вступ дитина-сирота (без мами) 17 років на державне мвсце ? ЗНО середнє - 147 балів.
Влад
Для Алиса: має право повна сирота по квоті 1. Але вже не в цьому році
Коментувати
Наталья
Чи має право особа-сирота (21 рік) після отримання диплома молодшого спеціаліста вступивши на державну форму навчання у ВНЗ для отримання диплому бакалавра на повне державне утримання.
777
Для Наталья: звісно може. Але подання заяв за квотами вже давно закінчилось (до16-го). Тепер лише за загальним конкурсом
Наталья
Ми встигли подати до 16.07.. В деяких ВНЗ вимагають витяг з бази служби в справах дітей і сімї про наявність статусу дитини-сироти. Але в базі цієї служби діти перебувають до 18 років і коли береш витяг, то там написано , що статусу не має в звязку з повноліттям. Як бути?
Влад
Йти за загальним конкурсом, бо право на квоту мають діти сироти, а він вже дорослий
Коментувати
Юля
Чи мають пільгу діти батьків інвалідів які постраждали внаслідок Чопнобильської катастрафи? Як спме?
Галина
Для Юля: відмінники, які теж мають статус постраждалих можуть вступати за співбесідою. Інші можуть бути переведені з контракту у випадку наявності вакантних місць.
Коментувати
Олександр
А ось наприклад якщо мій батько спочатку був учасником АТО, а тепер інвалід війни(якось так). При тому що посвідчення про участь в АТО у нього забрали
Влад
Пільг при вступі у Вас немає
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір якщо я кругла дитина- сирота і не здала ЗНО з анг не хватило 3 бали до прохідного чи можу я поступити на бюджет право ( логіку і правознавство я здала)?
Галина
Для Вероніка: ні. навіть сирота має подолати поріг.
Коментувати
Юлія
Добрий вечір, скажіть будь ласка дитина військовослужбовця який загинув в АТО при вступі в коледж (після 9 класу) має пільги при вступі? Питаю тому що ми пройшли вступні іспити, але пройшли на контракт, бо в коледжі нам повідомили що квоти зняли і пільговиків немає. Хоча при поданні заяви ми надали всі необхідні документи. При цьому нам не сказали що ми вступаємо на загальних умовах.
Влад
Для Юлія: пільги при вступі мають учасники бойових дій.сироти і деякі інваліди. Всі інші всі інші вступають за загальним конкурсом. Дитину можуть перевести з контракту. Якщо звільниться бюджетне місце за конкурсом серед інших пільговиків
Юлія
Дякую
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Хтось може підказати який механізм вступу на бюджет у ВНЗ для дітей учасників бойових дій?
...
Для Наталія: Вступ на загальних засадах.
Наталія
А розраховувати на переведення на бюджет в разі не вступу одразу може? Звичайно при наявності місць. І який порядок дій? Я знаю що потрібно написати заяву про переведення, але біль ш детально хочеться дізнатися.
D
2019 року переведення будуть до 9 серпня. Спочатку треба підписати контракт і подати документ про пільги. Має бути вакантне місце, не бути пільговиків з вищими балами та ваш конкурсний бал має бути не нижчий від прохідного на 15 балів. Тому ніхто гарантувати не може. Лише приймальна комісія ЗВО.
Коментувати
Валентина
Доброго дня! Прошу пояснити: якщо на держбюджет 6 місць за квотою, а подали заяву за квотою 2, то 4 місця будуть залишатися для вступників, які йдуть на загальних підставах?
Комментатор
Для Валентина: да. Но этих льготников так много, странно что ещё не набежали. Их всегда больше чем мест
Валентина
Дякую
Коментувати
Тетяна
Добрий день.Скажіть,будь ласка,чи має дитина учасника Ато якісь пільги.Чи може вона претендувати на вакантне бюджетне місце?
D
Для Тетяна: при вступі ні. Після підписання контракту може бути переведена на вакантне бюджетне місце, якщо вистачає балів ЗНО.
Коментувати
леся
доброго дня я одинока мати чи є якісь квоти для мого сина при поступі у вищі навчальні заклади
D
Для леся: квот немає. В деяких ЗВО є соціальна стипендія, якщо вступите на бюджет.
777
Для D: не в деяких, а в усіх. Соціальна стипендія є завжди була. Але вона ніяким чином не розповсяджується на нагуляних дітей. Це ніяка не пільгова категорія.
Имя
Для 777: майте повагу до людей та висловлюйтеся коректно. Хам.
Коментувати
Василь
Доброго дня! сирота, 21 рік, закінчив бакалаврат, чи потрібно при вступі на магістратуру подавати якісь документи для підтвердження пільг? адже при вступі пільг немає..
Гість
Добрий день! Підкажіть будь ласка , кому надається квота 1 ? Чи можуть напівсироти використовувати квоту 1 при вступі до вишів ? Дякую заранні)
D
Для Гість: Ні. Тільки повні сироти.
Коментувати