Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Добрий день. Чи отримують у 2020р. якісь переваги переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України та переможці III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, так як у зв’язку з пандемією всеукраїнські етапи олімпіад та конкурсів були відмінені?
Учень
Для Катерина: ні. Переваги при вступі на бюджет, а саме - можливість вступу без ЗНО, отримають лише діти сепартатистів, які убивали українців на Донбасі. Можете подякувати за це тим 73% довбойобів, які проголосували за Бєніного Клоуна.
Коментувати
Наталія
Доброго дня! Якщо я неповнолітня дитина (16 років) і маю відмінний атестат за 11 клас (але без медалі) і мій батько є інвалідом 2 групи ЧАЕС чи маю я право на вступ за свібесідою?
Учень
Для Наталія: якщо ваші батьки убивали українців на Донбасі, то маєте. В іншому разі - ні.
Учитель
Мабуть спочатку ніж писати такі слова, потрібно полікуватись!!!!
Коментувати
Олександр
Доброго дня. Чи маю право на вступ за співбесідою ? Шахтар , 15 років підземного стажу, також є статус Учасника Бойових Дій.
Учень
Для Олександр: якщо ви воювали за сепаратистів і Путіна, то маєте таке право. Якщо ж за Україну, то такого права у вас немає.
Коментувати
Катя
Доброго дня) закінчила школу з золотою медаллю. Чи маю право на вступ за співбесідою?
Учень
Для Катя: якщо твої батьки убивали українців на Донбасі, то безперечно, маєш таке право. В іншому випадку - ні.
Коментувати
валентина
Доброго дня! Якщо в мене відмінний атестат за 11 клас і батько має пільгову категорію (чорнобильську, 2 група), чи маю я право на вступ за співбесідою?
Павлович
Для валентина: Якщо Ви ще неповнолітня, то маєте це право: "Для категорій 1,2- "Особи, які закінчили середні та професійно-технічні заклади освіти з відзнакою (відмінними оцінками), приймаються без екзаменів до державних вищих закладів освіти за результатами співбесіди. Зазначені особи навчаються в цих закладах освіти за рахунок держави. Це право поширюється також на неповнолітніх дітей громадян, віднесених до категорій 1, 2, 3." Детально про пільги чорнобильцям і членам їх сімей : https://www.msp.gov.ua/content/ocialniy-zahist-gromadyan-yaki-postrazhdali-vnaslidok-chornobilskoi-katastrofi.html
валентина
Так, мені 16 років, але відмінний атестат лише за 11 клас, тобто я не медаліст, просто гарно навчалась! В 10 класі були три 9...
Коментувати
Белей Ростислав
Якщо мій батько атошник і має УБД які я маю пільги під час вступу до вищого навчального закладу. І які потрібно документи?
Влад
Для Белей Ростислав: Ви не моєте жодних пільг при вступі, пільги має Ваш батько. Якщо Ви вступили на контракт і когось вигнали, або хтось не приніс документи, то Вас можуть перевести на вакантне місце за конкурсом серед інших дітей пільговиків, але якщо Ваш бал буде мати різницю між прохідним на бюджет не більше 15. Потрібно посвдчення убд, подається вже з оригіналами документів на контракт. У випадкеу, якщо не пройшли на бюджет
Марина
Скажіть будь-ласка чи поширюється ця пільга на переведення, якщо дитині учасника АТО вже виповнилось 18 років?
Коментувати
Інна
Які пільги має дитина інвалід загального захворювання, яка проживає в сільській місцевості!?
Лілія
Що таке вступні іспити та як вони проходять? Що це означає???
Володимир
Доброг дня чи має право учасник бойових дій (АТО) вступати без ЗНО ящо закінчував школу у 2011 році
Роксолана
Для Володимир: так маєте. з першого липня прийом документів.
Коментувати
Фан
Вступ до зфпо за іспитами або ЗНО, 9-11 класів. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Володимир, кібернетик
якщо вибирати, куди піти вчитися у 2020 році, оптимальний вибір - економічна кібернетика. порівняно зі столичними, ХНУ не гоноровий. але хто б що не казав, він об’єктивно на Поділлі кращий. докторів і кандидатів стільки, що універ відповідає статусу національного. ще плюси: спокійне місто. закрита територія. гуртожитки там же. до кафешок, магазинів, перукарень - 50-150 метрів. безпечно. усе - в зелені. для студентів з сусідніх областей недалеко додому - при потребі швидко нагодяться й батькам допоможуть - при тому самостійності вдосталь. про економію коштів на дорогу, харчування, проживання взагалі мовчу, особливо на економічній кібернетиці - там, навіть якщо навчатися на контракті! - по ціні однієї професії здобуваєш п’ять (економіст, програміст, аналітик (банку/біржі/страхової, консалтингової компанії), менеджер і вчитель інформатики. детальніше тут http://asme.khnu.km.ua
Ігор
Чи можу я як учасник бойових дії (маю УБД) вступити в Вищі Навчальні Заклади без ЗНО?
ВЛАД
Для Ігор: http://www.dut.edu.ua/ua/1522-pilgovi-kategorii-vstupnikiv-priymalna-komisiya
Коментувати
Марян
Добрий день . Я син учасника бойових дій який під час проходження служби став ветераном війни і отримав інвалідність 2 групи .Чи маю я право позаконкурсно вступити до ВНЗ на пільгові основі?
Павлович
Для Марян: Це право мають учасники бойових дій,а не їх діти.
Марян
Які пільги я маю відносно вступу?
Марян
Ще + мій батько ветеран війни з інвалідністю
Коментувати
Вікторія
А свідоцтво видаватимуть якщо цього року не здаватимуть ДПА? Тому що деякі діти поступають після 9-ого класу і воно їм потрібне
Павлович
Для Вікторія: Звичайно,видадуть.Вони вже давно замовлені і до 01.04.кожна школа надіслала остаточне підтвердження про їх виготовлення. А оцінки в додатках виставлять за результатами річного оцінювання.
Коментувати
Svitlana
Доброго дня, чи можу пройти співбесіду, якщо я маю документы про проходження ЗНО?
валентина
добрий день.які умови вступу для відмінника після 9 го класу-іспити чи співбесіда
Влад
Доброго дня, підкажіть будь ласка, а які льготи для вступу має інвалід ІІ групи?
Адмін
Можливість вступу за іспитами для всіх категорій абітурієнтів! https://www.facebook.com/193482491223374/posts/595891037649182/
Елена
Доброго дня, чи може Учасник Бойових Дій вступати у ВНЗ за іспитами чи потрібно складати ЗНО?
Нінабо
чи можу я перевестися у медичний коледж на 2 семестр після того як я навчалася в університеті і кинула його. зно здавала з біології, укр мови, математики?