Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Якщо я дитина позбавлена батьківського піклування, то Я правильно розумію, що якщо створений електронний кабінет, то в паперовій формі документы подавати не можна? Якщо за загальним конкурсом я проходжу в певному вузі на контракт то потім при подачі оригіналів мені треба буде чекати можливості перевестися на бюджет? Якщо в певному вузі за середнім балом зно я не проходжу ні на контракт ні на буджет, але саме там бы хотів навчатися, то як мені бути?
Влад
Для Володимир: дзвонити в приймальну комісію, казати що в тебе квота і яка і чи можна привезти оригінали якщо ти створив кабінет. Навіщо писати сюди? Питання вирішуються на місці, а не на сайті. Документи треба подати до 16 липня
Коментувати
Катя
Добрий день, скажіть будь ласка, усиновлена дитина з дитбудинку може мати якісь пільги на вступ? ???
123
Для Катя: Якщо дитина усиновлена, то вона не є сиротою, і пільг не має. Якщо взята під опіку, то вступає за квотою 1
Коментувати
Анастасія
Дитина позбавлена батьківського піклування, бали зно високі 186 середній. Яке правильно подати документи з пільгою? У кабінеті електронному нема де позначку поставити про пільговий вступ
...
Для Анастасія: паперово за квотою 1. Почитайте умови вступу.
Анастасія
Дякую, а якщо там не пройде за конкурсом? Якась невпевненість. Чи можна і паперові документи подати і через кабінет брати участь у конкурсі на загальних засадах?
...
Знаю таких, які робили так минулого року. Чи можна цього року, краще перепитати в приймальній комісії .
Коментувати
Людмила
Дитина- сирота хоче поступити на контракті чи буде вона на повному державному забезпеченні?
Влад
Дитина сирота ж може вступити на державне за квотою, для чого контракт? І здається як на державному, то ще і соціальна стипендія.
Коментувати
Саша
если у ребенка мать одиночка инвалид 1 группы, семья живет на пенсию, имеет ли этот ребенок какие то квоты-пільги при поступлении?
Влад
Для Саша: ні
Коментувати
віктор
якщо не добрав одного бала по зно то я маю право на навчання в контрактній формі в універсететі ?
Влад
Для віктор: не добрав до чого? До 130, до 150, до 100?Напиши докладніше.
Коментувати
Оксана
Статус многодетной семьи дают, если в семье есть 3 детей и больше. Почему вы пишете , что только если 5 детей в семье.? Если есть документы подтверждающие многодетную семью.( 3 детей) , мы можем воспользоваться льготой на бюджет?
...
Для Оксана: тому що так виписано в Умовах вступу. Це не обов’язок, це добра воля міністерства освіти, запроваджена цього року.
...
14. Можуть бути переведені на вакантні місця державного або регіонального замовлення в порядку, передбаченому цими Умовами, якщо вони зараховані на навчання за іншими джерелами фінансування на відкриту або фіксовану (закриту) конкурсну пропозицію, а також на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб у порядку, передбаченому законодавством, якщо вони зараховані на навчання за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб: особи, які є внутрішньо переміщеними особами відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»; діти з багатодітних сімей (п’ять і більше дітей).
Коментувати
Ольга
Доброї пори доби, скажіть будь ласка, а куди подавати документи багатодітної сім’ї. Дякую
Влад
При подачі оригіналів документів в приймальну комісію вишу. Куди ж іще?
Влад
Для Ольга: хоч би читали трохи коментарі. Нижче ж написано вже
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. Якщо тато дитини інвалід, і дитина теж інвалід дитинства 3 групи і + до цього багатодітна сім’я, чи є пільги при поступленні??? І як вносити такі дані коли дитина реєструється в заклад??
...
Для Вікторія: все ж чітко описано. Якщо інвалід без змоги відвідувати ЗВО, то за співбесідою. Якщо здавали ЗНО і може вчитися очно, то на загальних засадах. Якщо піде на контракт, то потім можуть перевести на бюджет при наявності вільного місця і достатніх балів ЗНО. Якщо попаде на бюджет, то буде отримувати соціальну стипендію (залежить від ЗВО). Власне довідки про пільги подаються паперово при подачі документів в приймальну комісію після завершення конкурсу на бюджет. Якось так.
Света
Для ...: не так. Дети -инвалиды идут по квоте - 1. (если их заболевание входит в соответствующий перечень заболеваний) Никаких "загальних засад". Документы подаются лично, электронный кабинет не регистрируется. И, конкурс у них отдельный - между такими же льготниками.
...
http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/ Просто почитайте.
Коментувати
Даша Мушинская
Доброго дня, які саме потрібні документи і куди їх подавати, якщо я з багатодітної сім’ї ?
...
Для Даша Мушинская: 5 і більше дітей? Тоді при подачі оригіналів в приймальну комісію після 26 липня.
Коментувати
Віта
Якщо дитина інвалід пов’язана з чорнобилем, здала ЗНО: укр-мова 174, історія 143, англійська 102, математика 130; середній бал 9,6. Чи може вона вступити на державне на філолога, або маркетолога?
Влад
Для Віта: ні, це дуже низькі бали
Влад
Для Віта: якщо інвалідність проходить по певним категоріям, то дзвоніть в приймальну комісію і узнавайте чи проходить вона по квоті 1.Тоді можливий бюджет, але теж за конкуосом
Коментувати
Галина
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, батько ліквідатор ЧАЕС 1 категорія, середній бал атестату 10, але не всі оцінки відмінні, є 8, 9. Чи можемо скористатись пільгою і вступати за співбесідою?
123
Для Галина: ні там чітко вказано: оцінки 10,11,12
Ткачова Марина Олександрівна
Для Галина: Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ст. 20 п.26 та передостанній абзац цієї статті. Ви, як неповнолітня дитина, маєте право на вступ поза конкурсом.
123
Для Ткачова Марина Олександрівна: п26 ЗУ "26) Особи, які закінчили середні та професійно-технічні заклади освіти з відзнакою (відмінними оцінками), приймаються без екзаменів до державних вищих закладів освіти за результатами співбесіди. Зазначені особи навчаються в цих закладах освіти за рахунок держави". Оокрім закону, який визначає право, є ще інші чинні нормативні акти. Умовами вступу, затвердженими міністерством освіти, передбачений чітки йперелік осіб, які вступають за співбесідою, вступними іспитами та квотами
Коментувати
Юля
як подавати документи якщо тато учасник бойових дій? в електронному вигляді чи паперовому? Приймальна комісія не піднімає слухавки якщо звонити а на гарячій лінії сказали телефоновувати в приймальну щодо питання як подавати документи.Що робити в такому випадку?
Павлович
Для Юля: Подаєте на загальних підставах. Діти учасників бойових дій пільг для вступу не мають.
Влад
Коли після оголошення результатів повезете документи оригінали і вступите на контракт, то тоді привезете цю пільгу, можливо Вас за конкурсом серед пільговиків переведуть з контракту на бюджет, як звільниться місце
Animals
Якщо у Вас є хоч якась надія на пільгу, документи краще надати в паперовому вигляді. Краще перестрахуватися
Коментувати
Надія
родина евакуйована з Припяті 1986 року Має 2 категорію серія Б дитина має жовте посвідчення серії Д Чи має дитина право на пільги при вступі у коледж або в університет дякую за відповідь
989
Для Надія: Якщо дитина є відмінником -випускником цього року, то вступає за співбесідою, якщо ні, то на загальних підставах.
Коментувати
Надія
я постраждала від ЧАЕС 2 категорії моя дитина має посвідчення серії д Чи має вона пільги при всупі в коледж або ВНЗ дякую
Мирослава
Маючи середній бал атестата 9 балів , чорнобильське посвідчення не дає ніяких пільг ? Дякую за відповідь.
Мирослава
Доброго дня , підкажіть будь ласка ,чи маю пільги при вступі до ВНЗ якщо батьки мають чорнобильське посвідчення 3-ої категорії серії Б , а я посвідчення серії Д
989
Для Мирослава: Якщо у Вас серія Д і Ви є відмінником цього року, то можете вступати за співбесідою
9467
Що означає за співбесідою?
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Якщо у мене батько учасник бойових дій ( служив в Афганістані ) чи буду я мати пільги при вступі до вищого навчального закладу?
Галина
Для Анастасія: Ну невже Ви не здатні прочитати статтю під якою пишете? Ні при вступі пільг Ви не маєте! Пільги мають лише самі УБД!
Настя
Пільги такі ж, як в АТОвців
Коментувати
Богдан
Доброго дня , я напівсирота з багатодітної сім’ї . Які пільги я можу отримати при вступі 2019 році ?
Влад
Для Богдан: ніяких пільг при вступі Ви не маєте. Скільки в сім’ї дітей? Якщо 5 і більше, то можливе переведення на вакантне місце за конкурсом з контракту.
Коментувати
Богдана
Доброго дня, я сирота, чи маю я пільги на вступ до ВНЗ після закінчення ліцею із дипломом молодший спеціаліст?