Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гарольд
Всем удачи в поступлении. Не волнуйтесь, если не получится у вас будет второй шанс.
Надежда
Подскажите,случайно на сертификат ЗНО попала вода и чуть размыла печать,надо ли его менять на дубликат,когда сдавать документы в приемную комиссию?
Вікторія
добрий день. якиій військово-обліковий документ подається у разі якщо особа визнана непридатною до військової служби?
Іван
Для Вікторія: Документ, який підтверджує непридатність.
Коментувати
Оля
Чи має пільги при вступі дитина-напівсирота крім того з багатодітної сім’ї (троє дітей)?
777
Для Оля: немає такої категорії "напівсирота" (в нас півкраїни півсироти). Ніяких пільг при вступі немає. Якщо вступите на бюджет і сім’я є малозабезпечена, то зможете подати документи на соціальну стипендію
Коментувати
Наталія
Добрий вечір))) Підкажіть, будь ласка, чи можна вступати до вузу за результатами 1, 3 в 4 предметів ЗНО. ’
Галина
Для Наталія: Що? яких 1,3в4 предметів? це що за класифікація?
Коментувати
Юлія
я ребенок-сирота поступлю ли я "вне конкурса" на вакантні місця держбюджету? или не поступлю как и все у кого низкий бал?мне просто говорят что с моим статусом "круглая сирота" +у меня льготы то я точно поступлю, но я все равно сомневаюсь что это правда ...
Галина
Для Юлія: Ви вступаєте не на вакантні місця, а за квотою-1. За цією квотою вишу втділяють 10% від максимального обсягу держзамовлення. Тобто, якщо бюджетних місць 20, то пільговиків візьмуть 2, тому якщо заяв від пільговиків більше, то між ними теж буде конкурс, візьмуть найкрвщих. Але у Вас є шанс окрім йього перевестись з контракту на вакантні бюджетні місця, якщо не всі, хто буде рекомендовані на бюджет, подадуть вчасно документи, або ж після першої сесії, коли хтось з бюджетників буде відрахований. Загалом пільговики вступають на бюджет зі хначно нижчими балами. Можете подивитись на вступ.інфо минулорічну інформацію
Коментувати
Ольга
Объясните, пожалуйста, какие сроки подачи оригиналов документов на контракт. 2 августа можно будет уже привозить?
Влад
Для Ольга: так
Коментувати
Андрей
Прошу тех, кто в курсе, прояснить ситуацию с количеством заявлений и специальностей. Выше по тексту написано 7 заявлений и 4 специальности. Я правильно понимаю, что речь идет о подаче заявлений в 7 ВУЗов? А количество специальностей сквозное? Т.е. на 7 вузов 4 специальности и все? Или по 4 специальности в рамках каждого ВУЗа?
Anna
Для Андрей: вы можете выбрать 4 специальности и подать всего 7 заявлений. То есть например маркетинг 2 заявы в 2 вуза, программирование 2 заявы в 2 вуза, юрист 2 заявы в 2 вуза и учитель 1 заява в 1 вуз. Итого 4 специальности, 7 заяв, вузов может быть хоть 7
123
Для Андрей: 7 заяв - це 7 заяв (всього 7). Це можуть бути заяви на 1 спеціальність в 7 різних вишів, 7 заяв і один виш на 4 спеціальності, якщо одна спеціальність є на різних факультутах. Кількість вишів ніхто не рахує. Рахують лише 7 заяв, оскільки ви зможете проставити лише один раз пріоритети від 1 до 7, та спеціальності, якщо наприклад: Ви обрали "Хімію", "Хімічну технологію", "Біомедичну інжинерію" і "Екологію", то вже не зможете обрати спеціальність "середня освіта (хімія)" або будь яку іншу, бо вже вичерпали ліміт в 4 спеціальності.
Коментувати
2426
Які документи потрібні для категорії: діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»? І як їх зазначати при подані документів в електронному кабінеті?
Галина
Для 2426: ніяк. У Вас немає пільг при вступі, лише й Вашого батька (матері), який є АТОшником. У Вас буде право на переведення на вакантне місце бюджету з контракту. А наразі вступаєте на загальних підставах.
2426
Зрозуміло. Але як навчальний заклад знатиме, що дитина має право на переведення на вакантне місце бюджету з контракту? Де це треба повідомити?
Галина
Для 2426: Подасте документи на контракт і знатиме
Коментувати
marichka
Це правда, що спеціальності "Видавничої справи й редагування" в цьому році вже не буде?
Saturn
Дурак или вредитель придумал эти правила. Цель _-_ выгнать всех толковых за рубеж?!!! Деньги на эту ересь даёт Фонд Сороса . Когда по одному человеку на специальность получает вуз госзаказа- как организовать процесс учебный? Сколько не вопим , а им по фигу все!!
777
Для Saturn: толкових не виганяють. Толкові вступають за результатами ЗНО в кращі виші, де не 1місце держзамовлення. А якщо в вашому виші навчання на такому рівні, що держава вам довіряє лише 1місце, то перестаньте дурити людей і або відмовтесь від спеціальності або набирайте лише на комерційну основу (всіх підряд з балом ЗНО 100). І мовчіть про "толкових".
Коментувати
Рєня
А коли буде 1, 2, 3 хвилі зарахування? У який термін потрібно привезти оригінали якщо я бажаю навчатися на бюджеті?
Галина
Для Рєня: немає ніяких хвиль. Все зрозуміло відразу. Їх вже немає4 роки
Рєня
Тобто я можу навіть 21 липня привезти оригінали документів, і бюджетного місця я не втрачу?
Рєня
Мене не буде в Україні з 6 по 16 липня, чи може це створити якіїсь проблеми при встипі на бюджет? Можна подавати заявки на вступ через інтернет якщо я в іншій країні?
Коментувати
Цукерман
Терміново потрібно змінити правила вступу до внз: отримали сертифікат Зно і хто куди хоче і несе до свого університета!! Безоплатні місця треба збільшити по Закону= в два рази!!
Галина
Для Цукерман: Ви забули, вже таке було. Слава богу 4 (здається) років тому змінили. Ці бідні нещасні діти, які чекали посунеться черга чи ні, зможеш за 3 дні (якщо попав в 2 чи 3 хвилю) довезти документи коли ніяких квитків немає. А якщо Ви про контракт, то практично так і є. Майже жоден виш (окрім найрейтинговишіх) не набирає лімітного обсягу. Щодо збільшення держщамовлення: з якого диву його збільшувати. За державні місця ми платимо своїви податками. Хочете збільшити податки для підготовки непотрібних спеціалістів лише тому, що кожен дурень пхається до вишів? Такого нідк в світі немає!
Марко
Дурень Ви, бо діти йдуть за знаннями!!
Коментувати
Яна
Проходной балл 2019: https://www.lawportal.com.ua/minimalnyiy-prohodnoy-ball-zno-budzet-kontrakt.html