Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Добрий день! Підкажіть будь ласка, потрібно чи ні і де в електронній заяві додати бали за творчій конкурс, якщо там де позначка творчого конкурсу (після балів за ЗНО) неактивні.
123
Для Наталія: результати творчих конкурсів вносять самі виші.
Коментувати
Артем
Скільки треба копій для вступу в університет на декілька спеціальностей. Наприклад є три спеціальності в одному Університеті, як мені подавати?
Zzz
Для Артем: не зрозуміло-копій чого?
нап
Подзвоніть в приймальну комісію та виясніть. Цілком можливо, достатньо однієї. Або виясните на місці. Найімовірніше, що послуги копіювання надають прямо в закладі.
Коментувати
Тетяна
Добрий день. Якщо син закінчив перший курс (бюджет) і вирішив змінити напрямок навчання і вступати до іншого ВНЗ (також на бюджет) - у якій формі він має подавати документи, через електронний кабінет чи у паперовій? Дякую.
Влад
Для Тетяна: у паперовій і повернути державі гроші за навчання на бюджеті
Тетяна
Дякую. Але як бути, якщо він хоче подати документи у кілька ВНЗ? Можна подавати копії документів?
123
Для Тетяна: В електронному, як і всі вступники на бізі ПСО, але маєте поставити галочу, що вже здобував вищу освіту за кошт бюджету. А коли вступить на бюджет, то має компенсувати бюджету рік навчання.
Коментувати
anastasia
добрий день ,дитина претендує на бюджет по двом спеціальностям ,якщо не пройде то контракт,як подавати заяви окремо чи разом?
...
Для anastasia: разом.
anastasia
дякую
Коментувати
Віталій
Не можу зрозуміти в чому ідея регіонального коефіцієнта? Якщо ЗВО знаходиться в Житомирі, то всім хто подає заяви конкурсний бал множиться на 1,04. І що ці вступники при цьому виграють? Яка їм різниця, якщо б вони подали заяву в Київ їх конкурсний бал був би 180, а в Житомирі він 187,2. Всім іншим вступникам їх бал також помножать на 1,04. Це тільки для того, щоб потішити власне "его"?
Влад
Для Віталій: Якщо абітурієнт з Житомира і в нього бал з регіональним коефіцієнтом буде 187, то в нього більший шанс пройти в своєму місті на бюджет, ніж в Києві з 180, де коефіцієнту немає. Це зроблено для того, щоб не пердися всі в Київ, а залишалися на місцях.
Влад
Для Віталій: перлися*
Віталій
Якщо в Житомир поступає абітурієнт з Хмельницького і абітурієнт з Житомира: їм обом помножать їхній бал на 1,04? Якщо так, то що виграє абітурієнт з Житомира, якщо бали всім хто поступає в Житомир помножать на 1,04. Якщо б він поступав в Київ його бали не множили б на 1,04. Але і бали тих хто з ним конкурує в Києві не множать на 1,04. Чи я чогось не розумію?
Коментувати
Настя
Доброго дня .Чи можу я вступити на бюджет , якщо я попередньо навчалася на платному ,а в даний момент є напів сиротою ?
Влад
Для Настя: можеш спробувати на бюджет, напівсирота ніяких пільг не надає
Коментувати
Юля
Здравствуйте, а если ты окончил медицинский колледж на специальность "зубной техник", можна поступить на 2 курс на специальность "Фізична реабілітація" или "Фізична терапія та ерготерапія"? И если да, то скажите какие документы надо и надо ли сдавать экзамен?
Юрій
Добрый день! Если выпускник школы планирует очное обучение в другой стране и там предоставляет оригинал свидетельства о среднем образовании, а для заочного обучения будет поступать в институт в Украине и оригинал он предоставить уже не может - как быть в таком случае?
989
Для Юрій: Оригінал задаєте в Україні. А в іншій країні з’ясовуєте, що Вам подавати (швидше за все завірену натаріусом копію). У нас навіть при наданні копії вимагають показати оригінал.
Коментувати
Виктория
Всім медалістам ЩЕ НЕ ДАЛИ АТЕСТАТ ЗОВСІМ, а кабінети відкривати з 1.07.19. Про відсутність пільг-знаю.
Влад
Для Виктория: ну то до 10 числа ж напевно видадуть? без проблем зареєструєтесь
Гість
Брехня, дали????
Коментувати
Виктория
Какую справку нужно взять в школе, пока не видали атестат медалисту, для регистрации электронного кабинета.
Влад
Для Виктория: ніякої справи з школи не потрібно для кабінету. А медалісти пільг ніяких при вступі не мають
Коментувати
Татьяна
Какие льготы есть у золотых медалистов 2019? Что даёт золотая медаль при поступлении ?
Влад
Для Татьяна: абсолютно ніяких
Коментувати
Роман
Які строки для подачі оригиналів документів на бюджет у виші? з якого по яке число?
Влад
Для Роман: з 26 по 31 липня
Коментувати
Андрей
Здравствуйте, я заканчиваю второй курс индустриального техникума по специальности механика. При проведении зно сдавал математику и украинский язык(литература). Могу ли я притендовать на поступление на бюджетную форму обучения в технический вуз в этом году?
Галина
Для Андрей: якщо бали дозволяють, то маєте
Галина
Для Андрей: але для університету Вам треба 3 ЗНО, бо зараз Ви вступатимете лише на базі повної середньої освіти (атеатату за шкільну програму) оскільки диплому молодшого спеціаліста Ви ще не маєте.
Коментувати
Ирина
Подскажите после получения аттестата и специальности в лицее, могу ли претендовать на бюджетное место в институте на другую специальность?
Галина
Для Ирина: так. Якщо здали 3 ЗНО
Коментувати
Анна
Який поріг на поступлення в магістратуру за спеціальністю «ПРАВО»? Саме в магістратуру, всюди шукаю і знайти не можу
Влад
Для Анна: не поступлення, а вступу!
Влад
Vstup.osvita.ua Дивись за минулий рік
Анна
Сенкс
Коментувати
Тетяна
Підскажіть мені , будь ласка , коли буде тривати творчий залік із спеціальності " Журналістика " ?
Влад
Для Тетяна: хіба там є творчий залік? Там же вступ за зно
Коментувати
Анна
А якщо магістратура і там пише подавати особисто, мене не буде в Україні на той час, коли треба буде подавати заяву, що мені робити? З 6 по 7 серпня не буде мене((( Немає ніякої альтернативи? Роз’яснення якогось. Ну всяке в людини може статися, і що рік пропадає?!
777
Для Анна: спробуйте в приймальній комісії взнати про довіреність.
Анна
Дякую вам ❤️
Коментувати
Іра
Чи можна подавати заявки в приймальну комісію чи потрібно тільки в електронному вигляді??
Влад
Для Іра: після школи в електронному вигляді, якщо немає пільг
Іра
а в приймальну комісію,тільки якщо є пільги?
Влад
Так. Або якщо якщо ви не після школи
Коментувати
надія
ПОЯСНІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЧИ МОЖНА ПІСЛЯ 10 ЛИПНЯ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ???
Іван
Звісно можна.
Коментувати
Олеся
Що це значить: "ІІ. У разі, якщо отриманий ними конкурсний бал менший від прохідного бала (мінімального бала, який дозволив отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за цією конкурсною пропозицією за загальним конкурсом в порядку, передбаченому пунктом 6 розділу ІХ цих Умов) не більш ніж на 15 балів (на 25 балів для спеціальностей, визначених у Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка"?
Влад
Для Олеся: це значить, що після оголошення результатів конкурсу на бюджет по кожній спеціальності буде встановлений мінімальний прохідний бал. Наприклад 190. Всі у кого 190 і вище вступлять на бюджет, у кого менше, світить тільки контракт. Якщо ваша дитина набрала менше ніж 190, наприклад 180 і вступила на контракт, то якщо звільниться бюджетне місце і вона має пільги, то можуть перевести на бюджет
Елена
А как университет узнает о том, что у ребенка есть льготы, например, ребенок переселенец? Как я понимаю: Подавал, допустим, заявку на бюджет, не прошел, не хватило 10 балов, поступил на контракт, сдал документы в приемную комиссию, оплатил - поступил. Если освобождается место на бюджете, имеет ребенок право претендовать на это место? Кто и как решает что именно этого ребенка переведут на бюджет? Никто же справку переселенца не требует? Не совсем мне все это понятно, если можете объясните пожалуйста? (Узнавали в универе, говорят льгот для переселенцев нет!)
Коментувати